בחזרה

כמה שאלות על לונדון..

• שלום,
    יש לי כמה שאלות בקשר לנסיעה.

1-במאי אני מתכוונת לצאת עם בתי לחופשה בלונדון בת 6 ימים.
    אני מתלבטת אם לקחת מלון עם ארוחת בוקר, או לקחת מלון בלי ארוחת בוקר אלא לקנות בחנויות ליד? ההתלבטות שלי היא לגבי המחירים, האם אתם יודעים כמה עולה אחורת בוקר אנגלית?

2-אני רוצה ללכת עם בתי לראות את החלפת המשמקת בארמון.
    באיזו שעה אתם מציעים לנו ללכת לשם, כדי לתפוס מקום טוב בשביל שנוכל לראות?

3- אני ובתי מתכוונות ללכת לקראת הערב באחד מהימים ל: לLondon Eye.
    האם כדאי לרכוש כרטיסים לאטרקציה דרך האינטרנט על מנת לחסוך את התור?

4- האם כדאי לנסוע לאוקספורד או לקמברידג'? אני מתלבטת בין השניים.

תודה רבה.

• כמה שאלות על לונדון..
    2-החלפת המשמרות בארמון בקינגהם מתחילה בשעה11:30, רצוי להיות שם ב-11.
    3- אם תרכשו כרטיסים FAST PASS דרך האיטרנט יעלו 44.60 ליש"ט.
    כדאי שתרכשו TRAVELCARD לשבוע של הרכבת (פרטים בשרשורים קודמים בפורום) אז תשלמו 17.88 עבור שתיהן. במקרה זה אין FAST PASS.

• כמה שאלות על לונדון..
    2-החלפת המשמרות בארמון בקינגהם מתחילה בשעה11:30, רצוי להיות שם ב-11.
    3- אם תרכשו כרטיסים FAST PASS דרך האיטרנט יעלו 44.60 ליש"ט.
    כדאי שתרכשו TRAVELCARD של הרכבת (פרטים בשרשורים קודמים בפורום) אז תשלמו 17.88 עבור שתיהן.במקרה זה אין FAST PASS.

• כמה שאלות על לונדון..

אכן החלפת המשמרות מתחילה ב- 11:30 אבל רק בחדשי הקיץ. כדאי לבדוק מראש אם יש בכלל החלפת משמרות ביום שאתן מתכוננות להגיע.

בעיני קייברידג' יותר יפה מאוקספורד. אבל זה טעמי האישי. אני יכול להעיד שלמרות שגרתי קרוב מאד לאוקספורד העדפתי את קיימברידג'.

• כמה שאלות על לונדון..
    בחודש מאי יש כל יום החלפת משמרות למעט ה-29 לחודש.

• כמה תשובות על לונדון..
    לגבי ארוחת בוקר - תלוי בכל מלון מה שהוא מציע ותלוי מה אתם אוהבים לאכול בבוקר וכו'. יש הרי אלפי בתי מלון, חלק מציעים בארוחת בוקר לחם וריבה חלק מציעים ארוחה יותר רצינית. ולגבי ארוחת בוקר בחוץ - זה תלוי בכן , מספיק לכם קפה ומאפה ? או שאתן רגילות לארוחת בוקר "ישראלית" ?
    לדעתי כל העיסוק הזה לא רלבנטי. הרי מדובר ב"ארוחה" בחוץ שתעלה בין 2-8 פאונד. גם ככה יש הבדלים גדולים בין בתי המלון במחיר. תמצאו מלון נוח שקרוב לאתרים המענינים אתכם והעיקר שיהיה שקט. אם יש ארוחת בוקר או אין זה פחות רלבנטי.
    ארוחת בוקר אנגלית מסורתית (שעולה כ 8 פאונד ) כוללת ביצים,בייקון, שעועית,נקניקיה, טוסט, קפה, מיץ ולפעמים גם איזו עוגה קטנה... היא משביעה להמון שעות וזה יתרונה, שאפשר להסתובב אח"כ המון שעות בלי להיות רעבים. מה גם שמדובר לטעמי בסוג של אטרקציה תיירותית..

לגבי אוקספורד וקמברידג' - שתיהן מומלצות. השאלה האם כבר מיצית את לונדון שאת צריכה לחפש אטרקציות מחוץ לעיר שידרשו עלות נסיעה ברכבת וזמן נסיעה (עם כי לא הרבה).
    קמברידג' יותר פסטורלית ויפה לטעמי. אוקספורד גם יפה, אבל לטעמי פחות.

• אנגליה - אוקספורד
    שלום !

טיילנו בינואר בלונדון,
    באחד מימי הטיול נסענו לאוקספורד,
    אוניברסיטה חמודה ועיירה חמודה,
    בדרך קפצנו ל"סטרטפורד" לביקור בביתו של ויליאם שייקספיר.

אולם, אם זו הפעם הראשונה שלכן בלונדון,
    המלצתי היא להשאר בה ולא לצאת לטיולים לא באוקספורד ולא בקיימברידג'.

לגבי ארוחת הבוקר:
    ארוחות הבוקר האנגליות בד"כ טובות מאוד.
    אם יש לך ספק, מומלץ לברר לבדוק מה מכילה ארוחת הבוקר במלון בו תשהו.

תהנו

נעול

בחזרה