בחזרה

סלה רונדה

• חברים,

איזו עיירה יחסית זולה יש באיזור סלה אבל צמודה לאיזור הסקי ?

תודה

• קמפיטלו די פאסה

• קמפיטלו אחלה עיירה וגם בין הזולות שם.

נוחה מאוד לעלייה לאתר.

הייתי שם השנה במרץ והיה מעולה

• אין שם עיירות זולות

יש מלונות זולים, יותר או פחות, בהתאם לרמת המלון והקירבה לשלג. המחירים בקמפיטלו לא שונים משמעותית מאלה שבקנציי, סלבה, ארבה וכיו”ב. רק במלונות שהם ממש סקי אין/אאוט, אתה משלם עוד פרמיה (לא גדולה) על המיקום.

אני ממליץ לך לא לחסוך דווקא בחלק הזה של החופשה. עדיף להוריד כוכב אחד במלון, מאשר להתרחק כמה ק”מ מהשלג. וכרגיל, אני ממליץ על מגורים מחוץ לעיירות. יש סביב הסלה רונדה כמה מלונות מבודדים, על ההר, שמספקים חוויה יוצאת דופן. בבוקר אתה יוצא לשלג עוד לפני שהמעליות נפתחות, בערב אתה נח מהגלישה כשסביבך צוקים פראיים ומרחבי שלג אינסופיים, כשהכל טובל באור השקיעה ובדומיה ע… טוב, אני מתחיל להגעיל את עצמי, אבל הרעיון ברור.

• מהתמונה נראה שאתה שומר מסורתangel, אז מנסיון אישי, גם אני בתחום, אם אתה מחפש גם סיוע בשירותי דת (אוכל כשר, מסעדה, תפילות, שבת….) וגם אחלה מקום מבחינת קירבה לשלג  ולסלה רונדה, לך על אלבה די קאנציי.

יש שם מלון כשר מעולה, לא הכי זול אבל מחיר סביר וגם דיי קרוב לאתר(מרחק נסיעה של דקה וחצי מבלוודר,יש הסעות והליכה של חמש דקות מהמעלית של צ’אמפאצ’) יש גם שרותי סקי-בס מעולים בעיירה.

אגב תוכל להנות משירותי המלון גם אם לא תהיה שם (תפילות חינם, מקווה ומסעדה בתשלום).

ועכשיו לא כמש’’ק דת, העיירה קאנזיי ואלבה, מעט מנומנמות בלילה אבל נוף וקירבה לאתרי הסקי יוצאים מן הכלל, מומלץ בחום.

ואגב אתה גם קרוב למרמולדה, נסיעה של כרבע שעה- עשרים דקות, או גלישה דרך הסלה רונדה.

תהנו!!! 

בחזרה