בחזרה

סלה רונדה- vigo di fassa

• אנחנו טסים במרץ 4 חברים גולשים מנוסים פעם ראשונה בסלה רונדה. מתלבטים אם לסגור מלון בעיירה vigo di fassa. מישהו יודע כמה נסיעה זה בבוקר לגונדולה לסלה רונדה? האם עדיף באוטובוס או ברכב? האם בחזור יש מסלול שמגיע ישירות לעיירה?  אודה מאוד לתשובות והמלצות.

תודה, גבי

• Pozza העיירה הסמוכה ל-vigo, מחוברת בסקי לסלה רונדה. להערכתי, אמור לקחת כרבע שעה מ-vigo ברכב פרטי. 

מאחר שגם עבורי, בינואר הקרוב, זו תהיה הפעם הראשונה שאני ב-fassa עם רכב, מצטרף לשאלת קודמי, איך כדאי להתנייד לתחנות הרכבל, עם הרכב הפרטי, או עם הסקיבס?

• העיירה הקרובה ביותר ל vigo שמחוברת לסלה רונדה היא קמפיטלו. רבע שעה נסיעה בערך. יש סקי בס בעמק ואפשר גם להגיע עם רכב ולהחנות בחניה של הרכבל או ברחוב הסמוך לרכבל

• קמפיטלו וקנאציי בהחלט עדיפות מבחינת הגישה לרכבלים. עם מצאתם לינה זולה ועדיפה משמעותית בויגו ואם אתם עם רכב אז זו בהחלט אפשרות טובה. הסקי בס עמוס למדיי ועולה כסף (לא חלק מהסקי פס). לא נראה לי כייף להתחיל ולגמור כך את היום. מהעיירה פוזה יש חיבור בסקי לכיוון אלבה ופיניה שקרובות לקנציי אך עדין לא מחברות אותה ונדרש סיום קצר באוטובוס. מסלול ששוה לעשות פעם אחת ודי.

• יניב, שים לב לקישור, מפת הסקי ב-FASSA.

נראה שיש חיבור לסלה רונדה דרך אלבה.

מפת סקי

אני יוצא בסוף ינואר ל-POZZA. האם ישנה חניה צמודה לתחנות הרכבל בעמק FASSA? האם הן עמוסות? חינמיות, או בתשלום?

מעבר לסלה רונדה, אני מתכוון להגיע ל-ALP LUCIA, ST. PELEGRINO ו-SKI CENTER LATAMER. מה מצב החניות שם? מדבריך אני מבין שבכל מקרה עדיף להגיע לתחנת הרכבל ברכב.

• בקמפיטלו יש חנייה צמודה לגונדולה שעולה למעלה. נראה לי שהחנייה בתשלום. הייתי שם במסגרת חבילה. ניתן מן הסתם גם לחנות יותר בתוך העיירה אבל בתנאי שלג זה עלול להיות בעייתי מבחינת פינוי.

• לגבי החיבור  דרך פונה אני רואה עכשיו. אני לא עשיתי את המסלול אבל חברים כן. והם לקחו אוטובוס לפונה , קצת אחרי קנאציי ואחר כך חזרו לקמפיטלו באוטובוס מפוזה. לגבי שאר האתרים אין לי מידע.

בחזרה