בחזרה

טיול בר מצווה ארה"ב

• שלום,

מתכננים טיול בקיץ הקרוב לשני משפחות לארה”ב : אורלנדו מיאמי.

גילאי הילדים : 3 , 6 , 13 , 15

אורלנדו 6 ימים

מיאמי 4 ימים

איזה פארקים מומלצים באורלנדו שחובה לראות

אטרקציות במיאמי

תודה

• @avikr

בהרכב שלכם הייתי שוקל 7 ימים אורלנדו ו 3 מיאמי 

פארקים ישנם של דיסני (מגיק קינדום, הולוויד סטודיו, אנימל קינדום, אפקוט)  ושני פארקים של יוניברסל  ובנוסף יש את עולם הים וגם 2 פארקי מים (אחד של דיסני ואחד של עולם הים)

פארקים של יוניברסל נחשבים קצת יותר אקסטרים 

לדעתי מגיק קינדום חובה – זה פארק קלאסי של דיסני  וגם פארק אחד של יוניברסל 

אנחנו נהננו מאוד גם בפארק מים – שיכולים ללכת אליו כיום מנוחה בין הפארקים

ולגבי כל פארק תמצאו דעות רבות ומגוונות

כמובן שיש עניין של עלויות  – בד”כ ככל שלוקחים יותר פארקים של דיסני העלות ליום יורדת

• @avikr

סליחה על החוצפה, אבל יש לי הערה קטנה על מנהגי הפורום – כשמבקשים עזרה מן הנימוס לחזור לשרשור ולהודות למי שענה לכם. לא חייבים להכנס לפרטים, אבל אפילו תגובה של מילה או שתיים “תודה לכולכם” יהיה נחמד. אגב, לא רק מטעמי נימוס, אלא גם כדי שמי שענה לכם ידע שטרחתם לקרוא את התשובה. אם לא – למה שיעזור לכם?

לגבי השאלה – קשה קצת לענות בלי להבין את כל הרקע. מי אתם, מה אתם אוהבים, מה כבר עשיתם/ראיתם, על מתי מדובר (יולי? כולל 4 ביולי? אמצע או סוף שבוע?).

וגם מה הטיול כולו – הזכרתם מתישהו קרוז, הזכרתם עכשיו שתי משפחות (שזה שונה ממשפחה אחת, בייחוד אם למשפחה השניה יש את הילד בן ה-3 ולכם את הגדולים יותר).

בלי לדעת פרטים הייתי מציע קודם כל לשנות את חלוקת הימים בין אורלדו למיאמי. מתוך 10 הימים הייתי מקדיש כ-8 לאורלדנו ושואף לאפס למיאמי (יש ימי נסיעה). הילדים וגם אתם תהנו הרבה יותר מאורלדנו מאשר ממיאמי. ויש המון פארקים באורלדנו, אז גם ב-8 ימים לא תספיקו את כולם.

על פניו לשני הגדולים מומלצים שני הפארקים של יוניברסל. לשני הקטנים יש פחות מה לחפש ביוניברסל. וודאי שהקטנים יהנו מאד ממג’יק קינגדום. אז כדי לרצות את כולם ובהנחה שלא מתפצלים הייתי הולך קודם כל לשלושת הפארקים האלה.

אם אין לכם בעיה עם זכויות בעלי חיים, אז סי וורלד עשוי להיות מאד מעניין לכולם. אבל הנושא טעון מאד ויש פה הרבה שמחרימים את סי וורלד.

מעבר לזה – האשלה היא כמה ימים נשארים לכם לשאר הפארקים.

לשלושת הפארקים האחרים של דיסני (אנימל, אפקוט והוליווד) הדעות חלוקות יותר. אף אחד מהם לא רע, אבלכל אחד מהם ל יש מי שחושב שהוא הכי טוב שהיה, ואחרים חושבים שזה הפארק הכי חלש שהיה. אז קשה לענות תשובות נחרצות

• תודה לכל העונים!!

לגבי השאלות שהועלו:

זו פעם ראשונה בפלורידה, הגדולים כבר ביקרו בפארקים של דיסנילנד בלוס אנגלס.

התכנון הוא הגעה למיאמי בטיסה ולמחרת נסיעה לאורלנדו שהיה באורלנדו  6 ימים מלאים (4 ביולי כלול) לאחר מכן קרוז של שבוע ומהקרוז יורדים לעוד 4 ימים במיאמי וטיסה חזרה

תודה

• @avikr

6 ימים מלאים זה אומר 7 לילות? 6 לילות? 5 לילות? אני מכיר פרשנויות שונות.

בכללי מקובל לאמר שיום בפארקים זה יום שלם כולל לינה לפני ולינה אחרי. ושאחרי כל שני ימי פארק מומלץ יום מנוחה. לא לשכוח שקשה לצאת מאורלדנו על הבוקר ולהגיע לקרוז בצהריים. וזה בייחוד קשה אם יום קודם הייתם עד אחרי 10 בלילה בפארק ובאמצע גם צריך לאזור, ויש שני ילדים קטנים.

בנוסף חשוב לב שכל השבוע של ה-4 ביולי צפוי עומס גבוה בפארקים. אומנם הם פתוחים שעות ארוכות, אבל קשה לנצל את זה.

וגם כמובן שצריך לשים לב לאירועים מיוחדים בפארקים או בסביבה לכבוד ה-4 ביולי

אז אם דיסני לא מעניין (ותיכף נתייחס לדיסני) אפשר גם לשקול לקנות כרטיסים ליוניברסל ל-3 או -4 ימים ולעשות פארק ביום וחצי או ביומיים. ממש לא חייבים, אבל זו אפשרות מעניינת שמאפשרת לקחת את זה יותר ברגוע.

לגבי דיסני – אני עדיין חושב שלקטנים מגי’ק זה מאד מומלץ, וחבל שיפספסו את החוויה. זו בחירה שלכם האם להתפצל ליום הזה או לא.

• @avikr

לדעתי 4 ימים שלמים במיאמי זה הרבה יותר מדי, אלא אם כן זה ביקור משפחתי. 

בחזרה