בחזרה

Msc divina

• שלום.אשמח לכל חוות דעת.

תודה רבה 

• @efratdeevon

היי

הייתי על האוניה לפני שנה וחצי בערך בקריביים אוניה מדהימה לדעתי כמובן שיש יותר מפוארות אבל לפחות בשבילי זה היה מעל ומעבר 

די זהה לשאר האוניות של MSC לפחות באותם שנתוני ייצור הפרסיוזה למשל ממש העתק..

אשמח לעזור אם יש שאלות נוספות

• @matan_v

תודה רבה .לא היינו בעבר בשיט.מתכננים להזמין עליה שייט באירופה.כשייט ראשון ממליץ? 

• @matan_v

איך החדרים?ההופעות/תוכניות?

תודה רבה 

• @efratdeevon

תראי לדעתי זה עיניין מאוד אישי אנחנו למשל עושים הרבה מאמצים כדי לשלב שייט בטיולים הארוכים שלנו זה נותן לנו סוג של שקט . עשינו עד היום (אם לא כוללים את מנו ספנות) 6 קרוזים בעולם ואנחנו נהנים מכל רגע על האוניה לדעתי זו דרך מעולה לטעום מהרבה יעדים בזמן קצר יחסית ותוך כדי לא לוותר על הנוחות, בגדול אני מגדיר את זה כמלון 5 כוכבים שבא איתך לאורך כל הטיול . לגבי החדרים אנחנו תמיד לוקחים חדר מרפסת שזה דבר כיף בפני עצמו אבל עד כמה שידוע לי אין הבדל בחדרים עצמם זו רק תוספת של מרפסת. בDIVINA החדרים חדישים ומרווחים . ההופעות באוניה יפות מאוד ומעניינות . הבריכות נהדרות האוכל גם בחדר האוכל וגם בבופה מעולה הבופה פתוח כמעט לאורך כל היום השירות נהדר בקיצור לדעתי זו חופשה מושלמת ואני ממליץ בחום . דרך אגב MSC היא החברה המועדפת עלי משתי סיבות קודם כל המחירים שם ברוב המקרים זולים לעומת שאר החברות שבאותה רמה ודבר שני כמעט בכל ההפלגות של MSC יש יותר יעדים במהלך השייט לעומת רויאל קריביאן למשל...תהנו

• @matan_v

תודה רבה רבה 

בחזרה