בחזרה

טסה לבד לרומא

• היי לכולם, 

זה הפוסט הראשון שלי, ולמען האמת פתחתי משתמש פה רק עבור הפוסט הזה.

הסיפור הוא כזה, 

אני כמעט בת 18, טסה לבד לרומא ומשם לאחר כמה שעות אוספים אותי המשפחה של בן הזוג שלי, ומשם אנו ממשיכים לטיול משותף.

מעולם לא טסתי לבד, וזו הפעם הראשונה שבה אצטרך להתמודד עם כל עניין שדה התעופה.

אני מגיעה לשדה התעופה ליאונרדו דה וינצי שברומא, יש לי משהו כמו 4 שעות להעביר שם לבדי בזמן שאני ממתינה למשפחת החבר.

קראתי וחקרתי על שדה התעופה ועל הכל, אבל עדיין לא הסתדר לי הכל בראש. 

רציתי לשמוע אולי מישהו או מישהי מכם, נחתתם בשדה התעופה הזה מישראל, ולדעת בדיוק מה עשיתם מרגע הנחיתה. 

לאן בדיוק הולכים, אם צריך לקחת שאטל כדי להגיע למקום שבו יוצאים ונכנסים מהשדה, איך מגיעים לדיוטי פרי, היכן מתחמי ה"מנוחה" שבהם אוכל להמתין, מה השלבים שצריך לעבור.. וכל מידע נוסף שלדעתכם חיוני.

אשמח לתשובות, זה יעזור לי מאוד.

תודה רבה!

• @מטייל_4035429

ברגע שיוצאים מהמטוס קודם כל הולכים לביקורת הגבולות (וזה כמובן פשוט אחרי כולם) ויש שילוט ברור

לאחר מכן צריך לאסוף מזוודות – לעקוב אחר שלט של איסוף כבודה (גם יש תמונה של מזוודה) וגם פה אם תלכי אחרי אנשים מהמטוס תגיעי – הצצה קטנה במסכים ליד המסועים ותוכלי לדעת מאיזה מסוע תצא המזוודה שלך.

לאחר מכן את בעצם יוצאת החוצה לאולם מקבלי הפנים – את לא יכולה להגיע לדיוטי פרי אלא אם יש לך טיסת המשך – ואז זה תהליך אחר

ביציאה כמו בכל שדה יש מסעדות ובתי קפה את יכולה פשוט להמתין שם

כמובן רצוי שיהיה לך טלפון עם אינטרנט זמין שתוכלי ליצור קשר עם הקרובים שאמורים לאסוף אותך

• מורחק

@מטייל_4035429

בארבע שעות של המתנה  , אני לא הייתי יוצא החוצה מהמקום הסטירלי ( השדה תעופה ) 

במקומך הייתי מנצל את הזמן לארוחה קלילה, קריאה בספר , קפה …

כאן נמחקה פרסומת. פעם שנייה. 

• @Guy_3768496

אני לא הייתי יוצא החוצה מהמקום הסטירלי ( השדה תעופה )  - כותבים "סטרילי" (sterile), ו"שדה-התעופה" (קרא כאן, יעזור לך להראות יותר אמין בפעם הבאה שתכתוב תגובה - בלי שגיאות במהרה ובעגלה).

וכדאי לך גם לקרוא על נמל-תעופה ואיזורים סטריליים, האיזור הסטרילי  אינו כל איזור נמה"ת.

• @Guy_3768496

ברור! לא תכננתי לצאת :)

בחזרה