בחזרה

מגורים בלונדון

• היי;)

אני טסה עם חברה לשמונה ימים ללונדון.. חשוב לי לטייל בכפרים מחוץ ללונדון לכן עולה השאלה איפה כדאי להתמקם בלונדון(ואולי כדאי מחוץ לה?) ובאיזה אופן מומלץ להתנייד מעיירה אחת לאחרת?

אשמח להמלצות מניסיון:)

• בשביל טיול בתוך לונדון כדאי לך לישון באזור 1. יש אזורים יותר נחמדים בתוכו, יש כאלה שקצת פחות, אבל בגדול כמעט כל אזור 1 יהיה אחלה. עדיף שיהיה קרוב לתחנת טיוב. אני לא בטוחה לאלו עיירות את מתכוונת (הנלי?) ואם את מתכוונת לחזור לישון בלונדון כל ערב או שאת מתכוונת לישון בהן. צריך לבדוק הגעה לכל עיירה בנפרד, לחלק מהן נוח יותר להגיע ולחלק פחות. יש אזורים עם תחבורה מקומית טובה יותר ויש פחות. באופן כללי תחנת רכבת גדולה משרתת קווים בכיוון הכללי הזה – למשל – פדינגטון משרתת קווים שנוסעים מערבה או צפון מערבה, ויקטוריה משרתת קווים שנוסעים דרומה, קינגס קרוס צפון או צפון מזרח, יוסטון צפון, וכך הלאה. את לא יכולה להיות קרובה לתחנות רכבת שמשרתות את כל האזורים, אבל את גם לא צריכה, כי קצת טיוב ומגיעים לאן שרצית.

@Hadas_3852451 אמר:

היי;)

אני טסה עם חברה לשמונה ימים ללונדון.. חשוב לי לטייל בכפרים מחוץ ללונדון לכן עולה השאלה איפה כדאי להתמקם בלונדון(ואולי כדאי מחוץ לה?) ובאיזה אופן מומלץ להתנייד מעיירה אחת לאחרת?

אשמח להמלצות מניסיון:)

• @Hadas_3852451

את מתכוננת לטייל גם בתוך לונדון, או רק בכפרים מחוץ לעיר?

אם תהיי רוב הזמן בחוץ, תבדקי אם יש תחב”צ לכפרים שאת רוצה להגיע אליהם, ומה התדירות. תחפשי מקום שיהיה גם נוח לשהייה וגם מספיק קרוב לתחנת טיוב נוחה להגיע לרכבת/אוטובוס.
    אם לא – כדאי שתחשבי על רכב שכור. ואז אם יהיה לך רכב, תצטרכי לבחור את מקום השהייה בתוך העיר בהתאם.

בחזרה