בחזרה

כבודה באיזי ג'ט

• שלום,

אני רוצה לטוס עם איזי ג’ט ללונדון, אבל לא הצלחתי להבין את מדיניות הכבודה שלהם.

במידה ואני טסה במחיר הבסיסי ללא תוספת מזוודה, אפשר לקחת רק תיק אחד? כלומר, אם אני לוקחת טרולי, אין אפשרות לקחת גם תיק גב? 

ויש אפשרות במצב כזה לשים תיק גב בתוך הטרולי ואז להוציא אותו על המטוס? (מטעמי נוחות)

אם אני מחליטה להוסיף את המזוודה הבסיסית, של 15 ק”ג, זה בנוסף לתיק גב שאני מעלה למטוס? ומה זה אומר 15 ק”ג- זה גודל של טרולי או שזה יותר מזה? זה בכלל משנה להם איזו מזוודה, כל עוד אני עומדת במשקל הנכון?

אני מנסה להבין האם בכלל יש טעם להוסיף.

תודה רבה לעונים!

• @מטייל_4050537

הבסיסי זה רק טרולי במידות מוגדרות. בלי תיק גב.

לטרולי אפשר להכניס להערכתי בערך 10 קילו. הם לא מגבילים במשקל בניגוד לאחרים. העיקר שלא יעבור את המידות

• @מטייל_4050537

המחיר הבסיסי כולל טרולי, ללא הגבלת משקל, כל עוד תוכלו להרימו לבד בלי עזרת הדיילים
    גדול יחסית - במידות מקסימליות 56*45*25
    צריך להקפיד על המידה, יש “כלוב” שיכולים לדרוש להכניס פנימה לבדיקה שלא חורג..
    מותר פריט אחד בלבד. (אפשר לצרף תיק גב בינוני, אבל במידה וידרשו תדאגו שיהיה מקום להכניסו לתוך הטרולי).
    בהלוך מישראל, בד”כ פחות מקפידים.

מותר להחזיק מעיל ביד.
    אני שומרת גם שקית דיוטי פרי גדולה ריקה, מקופלת.. למקרה הצורך.

במושב מרווח, יקר יותר, ניתן להביא 2 פריטים. טרולי + תיק גב בינוני או תיק מחשב,
    מעניק גם פריוריטי, תור מקוצר, ובד”כ נכנסים ראשונים למטוס/לאוטובוס.

בטיסות עמוסות ולמי שמגיע אחרון לגייט, ייתכן ויידרשו לאפסן את הטרולי בבטן המטוס,
    כדאי להיערך עם שקית נשלפת או תיק קטן לפרטים שהכרחי שיהיו אתכם בטיסה.

במידה ומזמינים מזוודה, היא בנוסף לטרולי. 15 ק”ג או יותר..  זו מזוודה גדולה בגודל סטנדרטי, באתר מופיע מידה מדוייקת של סכום כל הצלעות.

ניתן להוסיף מזוודה רק לטיסה חזור, אחרי שתגיעו ליעד. ולהצטייד בתיק גדול מתקפל או לקנות מזוודה בחו”ל.

• @ל-י

תודה רבה על התשובות!

אפשר להעלות למטוס שקית בנוסף לטרולי, במידת הצורך?

נניח ואני דוחסת את תיק הגב שאשתמש בו בטיול בתוך הטרולי, אך רוצה שהדברים הבסיסיים שאני צריכה לטיסה יהיו איתי על המטוס, והם לא נכנסים לטרולי.

• @מטייל_4050537

עדיף בשקית שכתוב עליה דיוטי פרי, מעלימים עין בד”כ
    רצוי שהכל יהיה בטרולי, ולשלוף את השקית שהכנת מראש… לפעמים מקפידים בעיקר בחזור.

שווה לדעת שבאיזיגט יש שירות משלוח טרולים , לפעמים מציעים לשלוח חינם..
    בעיניי שווה להשתמש בו בחזור..
    בלי להתעסק עם מיון נוזלים בשקית מיוחדת  ודברים שבירים, גבינות, יין וכו’... 
    וכך מתאפשר להגיע עם תיק גב קטן, אחרי שמסרנו טרולי.
    עולה כ6-7 יורו בערך לטרולי אחד, או כ-18 יורו ל4-6 טרולים, לכל הנוסעים באותה הזמנה
    (היינו 4 ושלחנו 4 טרולים+ 2 תיקים גדולים)

• @מטייל_4050537 אמר:

@ל-י

תודה רבה על התשובות!

אפשר להעלות למטוס שקית בנוסף לטרולי, במידת הצורך?

כמו שקודמיי אמרו – מישראל פחות מקפידים על שקית/תיק גב קטן נוסף.
    מאנגליה מקפידים יותר. לי אמרו להכניס את התרמיל לתוך הטרולי, ועמדו לידי כדי לראות שזה נכנס… לשמחתי, בדיוק עברה שם מישהי ואמרה לי שיש לי פריוֹרִיטי שמאפשר לה 2 פריטים, ולקחה ממני שקית שפשוט לא נכנסה אצלי. אספתי את זה ממנה כשנכנסתי למטוס.

אבל אל תסמכי על מצבים כאלה...

• @ל-י

תודה רבה!

לא כל כך הצלחתי להבין, הם שולחים את הטרולי (שהיא באותן המידות שמתאפשר לשלוח חינם), ובנוסף אני יכולה לקחת עוד תיק למטוס?

אם הבנתי נכון, אז זאת בדיוק האופציה שמתאימה לי (אני מסתפקת בטרולי, אבל חייבת גם תיק גב קטן).

אז אשמח לדעת אם זו הכוונה.

כמו כן, אשמח לדעת האם אפשר להזמין את האופציה הזאת, או את זו של ה- 15 ק”ג, גם לאחר ההזמנה? במידה וכרגע אני מסתפקת בשירות הרגיל ולאחר מכן אחליט שאני רוצה להוסיף.

• @David_3686930

תודה רבה!

האופציה לשלוח שני פריטים (מה שהיה לבחורה שעזרה לך) מוצעת בזמן הזמנת הטיסה? לא ראיתי אופציה כזו…

(או שכבר התבלבלתי לגמרי מהאפשרויות)

• מותר לך לבוא רק עם תיק אחד – טרולי או תיק גב. אם תיק הגב שלך נכנס בתוך הטרולי את יכולה להוציא אותו אחרי שעברת בגייט. בשדה התעופה את יכולה שני תיקים, במטוס עצמו את יכולה שניים. בזמן המעבר בגייט תכניסי את תיק הגב לטרולי. לחילופין, שלמי על מזוודה.

@מטייל_4050537 אמר:

@ל-י

תודה רבה!

לא כל כך הצלחתי להבין, הם שולחים את הטרולי (שהיא באותן המידות שמתאפשר לשלוח חינם), ובנוסף אני יכולה לקחת עוד תיק למטוס?

אם הבנתי נכון, אז זאת בדיוק האופציה שמתאימה לי (אני מסתפקת בטרולי, אבל חייבת גם תיק גב קטן).

כמו כן, אשמח לדעת האם אפשר להזמין את האופציה הזאת, או את זו של ה- 15 ק”ג, גם לאחר ההזמנה? במידה וכרגע אני מסתפקת בשירות הרגיל ולאחר מכן אחליט שאני רוצה להוסיף.

• @שקד אמר:

מותר לך לבוא רק עם תיק אחד – טרולי או תיק גב. אם תיק הגב שלך נכנס בתוך הטרולי את יכולה להוציא אותו אחרי שעברת בגייט. בשדה התעופה את יכולה שני תיקים, במטוס עצמו את יכולה שניים. בזמן המעבר בגייט תכניסי את תיק הגב לטרולי. לחילופין, שלמי על מזוודה.

@מטייל_4050537 אמר:

@ל-י

תודה רבה!

תודה רבה,

אך לא הבנתי, כאן התכוונת לשירות הזה של HANDS FREE שהם מציעים?

לא כל כך הצלחתי להבין מה השירות הזה נותן בעצם. מה שאת אומרת, זו לא האופציה הבסיסית שמקבלים בין כה וכה?

• @מטייל_4050537 אמר:

@David_3686930

תודה רבה!

האופציה לשלוח שני פריטים (מה שהיה לבחורה שעזרה לך) מוצעת בזמן הזמנת הטיסה? לא ראיתי אופציה כזו…

"האופציה של הבחורה", נקראת: Flexi או Upfront או Extra Legroom - כרטיס יקר יותר,בתוספת תשלום.

ראי כאן (כל המידע).

האפשרות ש-לִי הציעה Hands Free, עולה 7£ - שולחים את התיק בצ׳ק-אין ואפשר לקחת את תיקי היד למטוס.

הוספת מזוודה במשקל 15 ק"ג (הסבר בקישור הראשון שצרפתי), אפשרית רק לפני/בזמן הצ׳ק-אין, הבעיה שאין אפשרות להזמין מזוודה לחלק אחד של הטיסה ובמשקל הזה (15 ק"ג), אין אפשרות לשלם בנמל-התעופה, רק על מזוודה עד משקל 23 ק"ג - ראי כאן (מחירון). 

• @מטייל_4050537

"אך לא הבנתי, כאן התכוונת לשירות הזה של HANDS FREE שהם מציעים?

לא כל כך הצלחתי להבין מה השירות הזה נותן בעצם. מה שאת אומרת, זו לא האופציה הבסיסית שמקבלים בין כה וכה?" 

לא.

ברכישת כרטיס רגיל, מותר לקחת רק תיק אחד (בגודל הרשום באתר: 

Cabin bag

Maximum size 56x45x25cm

אין אפשרות להכנס למטוס עם שני תיקים. 

כפי שכבר הציעו לך, את יכולה להכניס את תיק-היד לטרולי/כל תיק אחר בגודל המותר...

• @aljaje אמר:

@מטייל_4050537 אמר:

@David_3686930

תודה רבה!

"האופציה של הבחורה", נקראת: Flexi או Upfront או Extra Legroom - כרטיס יקר יותר,בתוספת תשלום.

ראי כאן (כל המידע).

האפשרות ש-לִי הציעה Hands Free, עולה 7£ - שולחים את התיק בצ׳ק-אין ואפשר לקחת את תיקי היד למטוס.

הוספת מזוודה במשקל 15 ק"ג (הסבר בקישור הראשון שצרפתי), אפשרית רק לפני/בזמן הצ׳ק-אין, הבעיה שאין אפשרות להזמין מזוודה לחלק אחד של הטיסה ובמשקל הזה (15 ק"ג), אין אפשרות לשלם בנמל-התעופה, רק על מזוודה עד משקל 23 ק"ג - ראי כאן (מחירון). 

תודה רבה על כל ההסברים!

לגבי האופציה של hands free, גם באופציה הזו אצטרך להכניס את תיק הגב לטרולי ולראות שהוא נכנס (בצ’ק אין), או שאפשר בעצם לקחת עוד תיק גב נוסף לטרולי במסגרת השירות הזה?

זה בעצם הדבר היחיד שאני מסתבכת איתו, הצורך להכניס את תיק הגב לטרולי (מבחינת מקום). אז אני רוצה להבין האם השירות הזה פותר לי את הבעיה הזו..

• לא ניסיתי את זה, אבל אני מעריכה שהכל יצטרך להיות בתוך תיק אחד בזמן המסירה. Hands Free זה שירות שמטרתו לחסוך לך להסחב עם טרולי בשדה התעופה. קשה לי מאוד להאמין שאיזיג׳ט מציעים את אותו השירות בשני מחירים כל כך שונים, לכן, לא יכול להוות שהם מציעים לך checked in baggage במחיר הזה. אם בחרת לטוס עם תיק אחד את טסה עם תיק אחד.

@מטייל_4050537 אמר:

@aljaje אמר:

@מטייל_4050537 אמר:

@David_3686930

תודה רבה!

ראי כאן (כל המידע).

תודה רבה על כל ההסברים!

לגבי האופציה של hands free, גם באופציה הזו אצטרך להכניס את תיק הגב לטרולי ולראות שהוא נכנס (בצ’ק אין), או שאפשר בעצם לקחת עוד תיק גב נוסף לטרולי במסגרת השירות הזה?

זה בעצם הדבר היחיד שאני מסתבכת איתו, הצורך להכניס את תיק הגב לטרולי (מבחינת מקום). אז אני רוצה להבין האם השירות הזה פותר לי את הבעיה הזו..

• @מטייל_4050537

נכנסת לקישור שצרפתי (בצבע כחול)?

אם תרכשי את אפשרות ה- Hands Free, את מוסרת את התיק הגדול יותר בדלפק ויכולה להמשיך בדרכך עם התיק הקטן (תיקי היד):

Customers can remove a small item (45x36x20cm) from their cabin bag and take on-board with them.

בקיצור: "אפשר בעצם לקחת עוד תיק גב נוסף לטרולי במסגרת השירות הזה".

• אני מבינה את זה שתיק הגב צריך להיות בתוך הטרולי בזמן המסירה, ואז אפשר להוציא אותו משם (to remove). זה לא עוד תיק.

• @שקד אמר:

אני מבינה את זה שתיק הגב צריך להיות בתוך הטרולי בזמן המסירה, ואז אפשר להוציא אותו משם (to remove). זה לא עוד תיק.

לא. Katuv Beverur, 

To qualify for hands free customers can bring ONE cabin bag 56 x 45 x 25cm (including handles and wheels) to the easyJet Plus Bag Drop. 

Customers can remove a small item (45x36x20cm) from their cabin bag and take on-board with them.

• מותר להביא תיק אחד (גודל של טרולי) ולהוציא ממנו תיק קטן שאותו לוקחים לטיסה. זה מה שכתוב בטקסט שהבאת. זה תיק אחד, לא שניים.

אני מבינה את זה שתיק הגב צריך להיות בתוך הטרולי בזמן המסירה, ואז אפשר להוציא אותו משם (to remove). זה לא עוד תיק.

לא. Katuv Beverur, 

To qualify for hands free customers can bring ONE cabin bag 56 x 45 x 25cm (including handles and wheels) to the easyJet Plus Bag Drop. 

Customers can remove a small item (45x36x20cm) from their cabin bag and take on-board with them.

• @שקד

כן, נראה שאת צודקת- השעה המאוחרת והעובדה שאני פוסקת לקולא😊 

• @מטייל_4050537

מהניסיון שלנו ושל עוד חברים שהשתמשו בשירות Hands Free
    את הפקידה לא מעניין אם את שולפת את התיק מתוך הטרולי.. 

מגיעים מוכנים לדלפק עם טרולי למסירה בתשלום  + תיק גב
    או תיק אחר / שקית –  שהכנתם מראש לקחת לטיסה , גודל התיק הנוסף לא יעלה על 45x36x20cm 

להקפיד לא לשמור בתיק הקטן שתקחו אתכם לטיסה, דברים שבירים ונוזלים
    אם יש נוזלים שאתם חייבים אתכם – צריך להכניסם לשקית שקופה קטנה 20/20  פסגור,
    למוצרי קוסמטיקה וכו’ – עד 10 פריטים של 100 מ”ל

שילמנו בכרטיס אשראי, תשלום במזומן הצריך לגשת לדלפק אחר עם תור המתנה בשירות הלקוחות.. (בז’נבה)

על הטרולי מודבקת תוית “פריוריטי” – 
    שזה מבטיח שמקבלים פריביליגה שהטרולי שלכם יצא לפני  המזוודות של יתר הנוסעים..
    לא אמורים להתעכב

ניתן לקבל מהפקידה בדלפק - שקית קטנה מאוד, למי שמוסר טרולי, לא נכנס בה הרבה.. רק מסמכים.

בנוסף, ניתן להחזיק מעיל ביד.  ועל שקית דיוטי פרי.. בד”כ לא מעירים.

בסה”כ השירות הזה במחיר סמלי,  מאפשר לצאת עם קצת יותר כבודה…  
    נוח להיות חופשיים בלי הטרולי… 
    ולא צריך להזדרז למטוס ראשונים כדי לתפוס מקום לטרולי מעל הראש.

בטיסת ההלוך, לא הייתי מוסרת טרולי.. תמיד יש סיכון קטנטן שהכבודה אולי לא תגיע…. וניתקע בחו”ל בלי הדברים

בחזרה