בחזרה

מרקש

• אילו המלצות יש לטיול עצמאי במרקש אתרים שווקים …

תודה לעונים

• @aljaje

היי שלום אני נוסע למרוקו בעוד שבועיים מחפש ספר ומפה שלמרוקו להשאלה או רכישה מוזלת האם יש למישהו בפורום שמעוניין לימסור   תודה 

• @רגע-של-אושר

נסה באתר הזה או זה.

אפשר לקרוא כמה בלוגים או כתבות, לצלם או לשמור בטלפון.

*מעולם לא הסתובבתי בטיול עם ספר, מקסימום צילמתי כמה דפים, השגתי מפה בלשכת התיירות, כיום רק רושמת כתובות וסומכת על הזיכרון וחוש-הכיוון.

נסה בחנויות ספרים משומשים(לחלקן יש גם אתרים במרשתת), אולי אפשר למצוא שם - בחיפוש זריז ולא מעמיק, לא מצאתי. 

• @aljaje

תודה   הכל נעשה   אין בחניות ספרים משומשים ומפה עולה 65 שקלים קצת יקר אבל הרעיון למפה בלישגת התירות נחמד לא ידעתי שהם  מחלקים חינם זה שיפור מהפעםהקודמת שלי 

• @רגע-של-אושר

בדוֹק באתר הזה - מפות להורדה להדפסה.

(אלה הם מחירי המפות, אולי באתרים לא מקומיים תוכל למצוא מחירים נמוכים יותר ֫- אבל אין לך זמן). 

• @רגע-של-אושר אמר:  אין בחניות ספרים משומשים ומפה עולה 65 שקלים קצת יקר אבל הרעיון למפה בלישגת התירות נחמד לא ידעתי שהם  מחלקים חינם זה שיפור מהפעםהקודמת שלי 

חיפוש זריז במרשתת ותוכל למצוא הרבה אתרים (אפשר להוריד מפה באפליקציה בשם maps.me, לא צריך.חבילת גלישה).

דוגמה למחיר מפה לרכישה באמזון - 10$.

גם כאן לאפשר להשיג גם ברוב המלונות.

* טיפים וכו' קרא ב"מדור הטיפים והבלוגים" (צריך לחפש ולקרוא). 

• @יקי_ה

ספר מרוקו של  " העולם" בסטימצקי

אתרים כיכר ג'מע אל פנה

גד הכותוביה 

קברי הסעידים

מסגד עלי בן יוסף והמדרס

הקסבה והמלא

שווקים

אפשר לנסוע כשעה לעמק האוריקה

מתי הנסיעה?

• תודה     לכל העונים   וטיילתי במרוקו חודשייים הספרים והמפות בבוייידם הכתבות כאן ובאתרים אחרים  לא ממצא  מישום שזמן הטיול לישראלים זה רק 15 יום  שלא רואים הרבה ולא חשים את האווירה   ולכן התיכנון הוא  טיולי כוכב ממקומות אטרקטיבים ולצאת בתחבורה ציבורית לטיולי יום  למקומות עד שעתיים נסיעה במקום לסחוב  צמידנים כל יום ולכן ב15   יהיו רק 4 מקומות עיקריים ולכן צריך ספר מפה תכנון תחבורה עדיפה   ואין כמו הלונלי פלנט  ולמי שמתכנן טיול למרוקו אשמח לעזור  כרגע נוסע עם חברים להדיך אותם

• @יקי_ה

היי אין לי מושג לכמה ימים את נוסעת אבל אני משער שזה ל 15 יום והמלצה שלי תראי למטה    היות ומרקש זה רק נחיתה ואת טסה חזרה מישם לא כדאי להתעקב   לילה ראשון במרקש  לאחר מכן  נסיעה לאיסווריה  ל3 לילות או 2 לילות יום אחד נסיעה בבוק לסאפי  לחראות את מלאכת הכדורות המרוקאית ולהתרשם מסאפי וההיסטוריה וחזרה לאיסווירה חופים חממים המצודות להנות מארוחת דגים בנמל כשאת קונה את הדג ובצד השני מנקים ועושים גריל פבפרוטות  בערב להנות מחוויות מוסיקליות מעיר קטנה ומקסימה להזמין מקום לאגדיר 2 לילות   יום אחד  אפשרות טיול לשני פארקים לאומיים  פארק האמרי או לפארק סופקה מאסה  מישם נסיעה ארוכה לווארווזאת מינימום 2 לילות יום אחד לעיט בחאנדו  וים אחד לשכור גיפ עם נהג ולעשות את הקניונים של הטודה והדדס   כן מהשיר אצלנו בכפר טוד רה  אפשרי גם מהכפר טינריר לאחר מכן נסיעה לרשדיה  בין 2  ל3 ימים  חולות מרזוגה טיול גמלים שקיעה זריחה  מישם נסיעה ארוכה צפונה לבנימלל איפראן  מפלי האוזוד  וחניה בפס 3 עד 4 יום אחד למקנס יום אחד לוולבלים או לשלבעם מונית צמודה את שניהם  יום אחד למעינות המינרלים ליד פס נסיעה חצי שעה מולאי יעקוב או סידי חיזרם  וחזרה למרקש יומיים לפני הטיסה תהני 

• @רגע-של-אושר

בטחשאלת מה עם ראבט וקזה בלנקה  באמתמשעמם שם   אם יש לך ימים נוספים אז אזור ואשפשאן 

• @יקי_ה

היי תראי מה כתבתי בפורום טיול מעגלי למרקש ודרומה טיולמעגלי 

בחזרה