בחזרה

פארק אפטלינג

• זה כמו סופרלנד ?, האם מתאים לבני 40-50 ? האם רק לילדים ?

• @מלי-פרג-פור

הגיל הוא לא הפקטור.

הכל תלוי באדם ובחיבתי למתקנים ולאווירה.

זה לא סופר לנד זה הרבה יותר .

אבל גם לא דומה לפארקים באורלנדו.

האווירה נעימה אירופאית והמתקנים מתאימים בעיקר לצעירים בגיח אבל גם לצעירים בנפש 

אני נהניתי ואני לא כל כך צעיר ..🙂

• @מלי-פרג-פור

יש לי מכר שעבר מזמן את גיל 50, היה בהמון פארקים באירופה וארה”ב ואומר שאפטלינג מבחינתו הטוב ביותר.

לאפטלינג יש יחודיות משלו, למשל אגדות ילדים, ממליץ שתכנסו לאתר האינטרנט שלו כדי להתרשם.

• @מלי-פרג-פור

זה אחד מפארקי השעשועים היפים ביותר (בהיבט האסטטי) באירופה.

כשהדרכתי קבוצות- אהבתי כמבוגר, סתם לשוטט בו.

אבל---- מאד תלוי כמה ימי טיול עומדים לרשותכם בהולנד ? מה מיקומי הלינה/ות? ועל חשבון מה הביקור בפארק מגיע.

• @מלי-פרג-פור

חשוב העיתוי של הביקור.

שלא כמו פארקים ענקיים כמו דיסני שהם הומי קהל ותורים ארוכים אנחנו לא נבחנות בתורים ארוכים המיחוד באוגוסט.

וגם מזג האוויר סביר למקומות כמו יורודיבני או פלורידה או ווגאס

• אבל יכול לומר כי עדיין זה לא משתווה לפארקים באורלנדו.

העוצמה והכסף עושים את שלהם ומבחינת דרוג שלי וגם של הילדים שלי עפארקים באורלנגו עדיפים וגם לשאלך  מתאימים למבוגרים בהחלט.

• @מלי-פרג-פור

אפטלינג זה לא כמו שום פארק אחר.

יש שם מתקני לונה פארק כמו בכל פארק שעשועים אבל יש הרבה יותר.

זה הפארק היפה ביותר שראיתי. גם מבוגרים צוחקים כשפח האשפה אומר “פאפיר היר” כשמתקרבים ואומר תודה (בהולנדית) בלווי גרעפץ אם זרקתם משהו.

פארק האגדות הוא חוויה בפני עצמה וכך גם בית הרוחות.

לטעמי הפארק שוה נסיעה מיוחדת.

• אני לא כל כך אהבתי את אפטלינג.

היינו ביולי, והיה עמוס ביותר. אי אפשר היה לעלות על המתקנים ה”שווים”.

המרחקים בין איזורים גדולים מאוד. הלכנו המון, ובנוסף לעמידה בתורים זה היה יותר מדי.

האיזור של הגמדים הוא יפה, אבל עברתי את הגיל. גם הילדים שלי לא התעניינו.

האוכל בהולנד זוועה גם ככה, אז בפארק שעשועים הוא זוועתי במיוחד.

בטיול אחר היינו בפארק שעשועים אחר בהולנד בשם TOVERLAND. לדעתי הוא לא פחות יפה, יותר קומפקטי, חלקו מקורה למקרה של גשם. מספר המתקים די גדול. היינו באפריל והיה כמעט ריק, עשינו את כל המתקנים השווים 10 פעמים.

היינו גם באורלנדו, גם בדיסנילנד פאריז, פארק אירופה, גרדלנד ואולי שכחתי משהו. אני זוכר את טוברלנד כפארק שבו הכי נהנתי. אני מתקרב לגיל 50.

• אפטלינג הוא פארק נחמד כשלעצמו אבל יש עוד הרבה פארקים טובים לא פחות ממנו.

מה שלא תעשו אל תשוו אותו לפארקים הגגולים והמשוכללים כמו באורלנדו כי ברור שרצף הפארקים באורלנדו שובר אותו.

ילדי היו קודם באורלנדו והתאכזבו באפטלינג כי ישר עשו השוואה בעיני ילדים חובבי אנדרלנין.

כנל גם הפארק בגרדה וביער השחור ופריז.

כשבאים לפארק מתקנים מצפים לשיאי הטכנולוגיה ולמציאות מדומה וסימולטורים שגורמים לנו חוויות מטורפות.

ובאמת דימטרי צודק לגבי האוכל ההולנדי הגרוע .. מוזר במיוחד שהולנד מוקפת המדינות עם יכולת קולינרית מדהימה.

בחזרה