בחזרה

מחיר טיול ליפן • היי, אשמח לעזרת המנוסים:)

  אני וחברה מתכננות לנסוע לטיול של כחודש ימים סביב אוקטובר (במידה והמצב יאפשר) ורצינו לשמוע כמה בערך המחיר יהיה? מתכננות ללון יחסית בזול וגם לאכול בזול, מתניידות ברכבות באוטובוסים. נשמח לעזרה לגבי עלות כללית של הטיול (ללא טיסות כמובן) תודה רבה מראש! • @תמר1010

  קל לברר את זה: נכנסים לאתר הזמנת מלונות ובודקים על כמה מלונות מדגמית לעונה שרציתם. אי אפשר להגיד מחיר המלון הוא X כי זה תלוי ברמה שרוצים, ולכן עדיף שתבדקו בעצמכם מדגמית על כמה יעדים מרכזיים. עלות נוספת כבדה היא תחבורה, אבל כדי להבין כמה היא תעלה צריך לדעת מה המסלול ואז לבחון כמה אופציות עבורו (קניית כרטיסים לרכבות מהירות ושאר תחבורה כל פעם כרטיס לאותה נסיעה, או פאס לרכבות המהירות ותשלום לחוד כל השאר, ואם מדובר בטיול ארוך אפשר לדבר על רכבות אטיות ואוטובוסים שמבזבזים הרבה זמן אבל חוסכים הרבה כסף). בכל אופן, בשביל זה צריך לדעת מה המסלול כדי לדבר על מחירים. 

  אוכל הוא זול. גם במסעדות יש מלא אופציות זולות של ארוחות בלא יותר מ-30-40 שקל, ויש גם אופציות של קניית אוכל מוכן (סנדביצ’ים, סושי, שיפוד עוף, בטטות צלויות, מטוגנים וכו’) בקונביני (חנויות נוחות) ובסופרמרקטים.  • @תמר1010 אמר:

  היי, אשמח לעזרת המנוסים:)

  אני וחברה מתכננות לנסוע לטיול של כחודש ימים סביב אוקטובר (במידה והמצב יאפשר) ורצינו לשמוע כמה בערך המחיר יהיה? מתכננות ללון יחסית בזול וגם לאכול בזול, מתניידות ברכבות באוטובוסים. נשמח לעזרה לגבי עלות כללית של הטיול (ללא טיסות כמובן) תודה רבה מראש!

   

  שלחתי לך הודעה בפרטי


 

בחזרה