בחזרה

ויזה לתאילנד

• שלום. אני זקוק למידע די דחוף. מנסיון אחרים הובהר לי כי עד חודש שהייה, לא צריך ויזה בתאילנד. אני אמור לטוס ביום רביעי והיום אמרו לי בסוכנות נסיעות שלפני שבועיים שינו את הנהלים שם. אני מתכוון להמשיך ישר ללאוס כך שלא אהיה חודש בתאילנד רק שאין לי איך להוכיח א

• ויזה לתאילנד:Re
    חגי שלום פשוט מאוד תסדר תאריך פקטיבי ותשנה את התאריך מתאילאנד פשוט מאוד ניקי WWW.PHUKETSTAR.COM

שלום ניקי. לא כל כך הבנתי איזה תאריך פיקטיבי לסדר? יש לי רק כרטיס טיסה לבנגקוק וחזרה. הלוך ב 10/09 וחזור ב 27/10.

חגי שלום תאריך פקטיבי זה תאריך שניתן לשינוי כלומר הוא מןפיע על הכרטיס אבל ניתן לשינוי או שתסע מחר בבוקר לשגרירות תאילאנד אבל על הבוקר קומה שניה זה מאוד קל אתה מבקש ויזת תייר ל שלושה חודשים משלם 50 שקל בערך ומקבל ויזה או שתבוא לא יעסו לך כלום מקסימו

עד חודש שהיה אתה מקבל ויזה בשדה התעופה עם ההגעה, במידה ואתה יוצא ללאוס דרך נונג קאי וחוזר מהיכן שתחזור תקבל עוד פעם ויזה לחודש מה הבעיה? יש הרבה שעוברים את הגבול ללאוס או בורמה בצפון רק כדי להאריך את הויזה שלהם אם אתה רוצה פרטים בדוקים הכנס לאתר הזה ht

כדי שיהיה לך קל רצופה רשימת הארצות שבעלי דרכונים שלהם מקבלים ויזה תייר ל 30 יום בכניסה
    http://www.thaivisa.com/479.0.html

אין בעיה. השאלה שלי היא, מכיוון שכרטיס הטיסה חזור שלי הוא לאחר כחודש וחצי, האם השלטונות יעשו לי בעיה עם זה? ואם כן ואני אצטרך להוציא אשרת כניסה האם ניתן לעשות את זה במקום?

• אבי אתה טועה
    יש חוקים חדשים בתאילאנד והם לא באתר אולי גיל 62 הם יותר מידי ניקי

• אבי אתה טועה:Re
    ניקי ממש לא נעים לי להגיב אבל בדקתי הבוקר מחדש באתר ''תאי ויזה'' העדכון הוא ל 9 לספטמבר 2003 הכנס לאתר וקרא מה כתוב שם על Can you enter without a Thai visa? New country list 2003 זה בסעיף השישי ואלו החוקים מעודכנים למאי 2003 קשה לי להאמין שהאתר הזה

אם אתה רוצה לשהות בתאילנד בלבד מעל ל30 יום שאתה מקבל עבורם ויזה בשדה בבנגקוק אתה צריך לסדר זאת בשגרירות כאן בארץ, במידה ואתה יוצא ללאוס , אם ישאלו אותך בשדה התעופה בכניסה על טיסה חזרה אתה אומר להם שאתה נוסע מתאילנד ללאוס או לא חשוב לאן אותם מעניין שיש לך

נעול

בחזרה