בחזרה

מדבקה לרכב באוסטריה

• האם בשדה התעופה במינכן או בתחנות הדלק בגרמניה, מוכרים מדבקה לרכב שדרושה באוסטריה? אנחנו נוסעים ביום הראשון ממינכן לזלצבורג. תודה מראש

• מדבקה לרכב באוסטריה:Re
    לפי מיטב ידיעתי-לא. את מדבקת מס-האוטוסטראדה קונים מייד לאחר חציית הגבול,בתחנת-דלק,או בבית-דואר אוסטרים. אבל אפשר לשאול גם בתחנת ההשכרה במינכן(ממילא זה לא רלוונטי לפני קבלת המכונית,נכון?).

יש תחנות גבול שמוכרות את זה, ואם אין תחנה כזו בנקודה בה נכנסת לאוסטריה, תיכנס לתחנת הדלק הראשונה שתראה אחרי הכניסה לאוסטריה ותקנה. שים לב, גם תחנות דלק גרמניות לפני הגבול מוכרות לפעמים. חפש שילוט של vignette - זה שם המדבקה. אגב, הדלק באוסטריה זול הרבה יות

שלום רב ביקרתי באוסטריה בשנתיים האחרונות כבר פעמים. נקודת המוצא שלי היתה מינכן והמשך לאוסטריה.עלי לציין, שכל מילה שניצן כתב לך בתשובתו אכן מדוייקת. צפויה לך הנאה מרובה זו מדינה פשוט יפיפיה. נסיעה טובה בברכה צילה

שלום, אפשר בבקשה לקבל הסבר קצר על מהות המדבקה ומתי צריכים אותה ? אנחנו נוסעים חודש הבא. תודה יובל

נדמה לי שמוכרים במעבר הגבול אבל אני לא זוכר ממש טוב... כדי לעצור כמה תחנות דלק לפני הגבול ולשאול

המדבקה (vignette) מיועדת רק לנסיעות באוטוסטרדות. אם אין בכוונתך לנסוע בהן, אתה לא חייב לקנות, אך רוב הסיכויים שייצא לך להשתמש בהן, כיוון שנסיעה בכבישים הרגילים אורכת זמן רב ולפעמים רוצים לקצר קצת. יש 3 אופציות לקניה - מדבקה ל-10 ימים, מדבקה לחודשיים או מ

היום לפני שבועים הגענו למינכן, קנינו מדבקה בעצירה הראשונה שלנו בכביש המהיר, הייתה שם תחנת דלק. אנחנו עצרנו לאכול, כולם ידעו מה זה.. זה היה בגרמניה עוד הרבה לפני שנכנסנו לאוסטריה. יש מדבקה ליום לעשרה ימים ולחודש.

נעול

בחזרה