בחזרה

ורונה- עם ילדים?

• קראתי בפורום שליד שדה התעופה קיםם מוזיאון של אספן איטלקי עשיר, זהו מוזיאון למכוניות עתיקות משופצות. האם למישהו יש את הכתובת ??? אשמח לקבל המלצות נוספות לביקור עם ילדים בורונה.

• ורונה- עם ילדים?:Re
    יצא לך ממש פוקס שבדיוק ברגע זה אני בפורום. אני זו שהמלצתי על המוזיאון. כתובת אתר האינטרנט שלו היא:
    http://www.museonicolis.com/nuovosito/home.htm בכל מקרה, תוכלי למצוא שם הסבר הגעה באיטלקית. תני לי כמה שעות, אגיע הביתה ואוכל למצוא לך את הפרוספקט שהבאת
    מוזיאון המכוניות של ניקולי

לגבי שאר השאלות: ורונה יפהפיה והילדים שלנו הוקסמו מכל דבר. בכיכר המרכזית של העיר, יש שירות רכבת תיירים כזו מן חשמלית, שעושה סיבוב בכיכרות המרכזיות של העיר. כמובן, שווה וכדאי לבקר בביתה של יוליה. בכל פינת רחוב יש פסלים חיים של אנשים שאת שמה להם כמה שקל

גלית המון המון תודה אשמח לקבל אסבר איך להגיע באנגלית באתר לא ניתן לעבור לאנגלית. תודה רבה

הי אורית, להלן מספר פרטים על המוזיאון: כניסה למבוגר 5.5 יורו (נכון לקיץ קודם), ילד מ - 6-10 2.5 יורו. ילדים עד גיל 6, חינם. שעות הכניסה 10-18. סגור ביום ב`. איך להגיע: באוויר:שדה תעופה valerio catullo בורונה, מרחק 5 ק''מ. ברכב: כביש A4, ירידה VERONA

היינו עם הילדים (בני 16,11,7)באופרה ``נבוקו``.מתקיים באמפיתאטרון בן 2000שנה תחת כיפת השמים. אנחנו לא פריקים של מוסיקה קלאסית ולכן קנינו את הדיסק חודש לפני הטיול והשמענו אותו בנסיעה כך שהילדים הכירו מהבית את המוסיקה.יקר נורא אך החויה מצדיקה כל גרוש. האופרה

נעול

בחזרה