בחזרה

תשלום דו``ח בהולנד - שאלה

• בחודש יוני נסענו להולנד, קיבלנו לפני שבוע דו``ח על מהירות. האם הדו``ח מחוייב בכרטיס האשראי שניתן לחברת השכרת הרכב בהולנד, או שיש לשלמו בארץ? אם בארץ - היכן משלמים אותו? הכל כתוב בהולנדית - אין מילה אחת באנגלית... תודה

• תשלום דו``ח בהולנד - שאלה:Re
    דבורה היי, גם אנחנו קילנו דו''ח חנייה מאוגוסט, על-פי העצות שקיבלתי בפורום פניתי לחברת ההשכרה - במקרה שלי זה - באדג`ט, והיום קיבלתי תשובה שאין באפשרותם לשלם את הדו''ח, ובכדי למנוע כפל קנס יש להכנס לבנק ולשלם את הדו''ח בהעברה בנקאית לשם, אבל... ההעברה בנקא

פניתי לשגרירות ההולנדית (בתקווה שיענו) למשרד התחבורה בהולנד(אם הבנתי נכון את הכתובת) ולפורום של ישראלים הגרים בהולנד. אולי מישהו יתן עיצה מועילה, כי נראה שזו מכת ''אחרי הטיול'' אם אדע משהו-כמובן שאיידע בפורום. (אני סקרנית כבר למצוא דרך יעילה וחוקית לתש

וואו! יונית! המון תודה! אודה לך אם תעדכני אותי! כל הכבוד

גם אנחנו התנסנו בעניין לצערנו. שלחנו מזומן ובקשנו ואף קבלנו אישור בכתב שהכסף התקבל. כמובן שיש סיכון מסויים בשליחת כסף, אבל לא מצאנו פתרון סביר יותר.

אנחנו קיבלנו דוח כחודשיים אחרי שחזרנו (סוכות הקודם) והצלחנו לשלח את הקנס עם חבר שבידיוק טס להולנד. נראה לי שדוחות מהירות היא מכה לא קטנה וכדאי שאנשים שטסים להולנד יהיו מודעים לשכיחות התופעה וישימו היטב לב למהירות המותרת. יונית, יהיה מעניין לשמוע את התגו

• תשלום דו``ח -חצי תשובה
    אכן הדרך הזולה לשלם היא עם מי שנוסע להולנד ומשלם שם בבנק את הקנס. אבל היות וכעת לא ממש ''העונה'' לנסיעה להולנד..זה קצת מסובך. התקדמות של התשובה- קודם כל יש בהולנד ''בנק דואר'' והתשלום של הקנס בו הוא ללא עמלות למקומיים. פניתי לבנק הדואר ''שלנו'' ( פניה
    בנק הדואר

• תשלום דו``ח -חצי תשובה:Re
    יונית, את הגדולה מכולם, ותודהעל כל העזרה!!!!

אכן גדולה מכולם! כל הכבוד לך!

• מוטי מבנק הדואר נתן תשובה
    להלן תשובת מוטי מבנק הדואר: '' שלום רב ! בהמשך לפנייתך אלינו ברצוננו להביא לידיעתך כי רשות הדואר מפעילה את שרות יורוגירו להעברת כספים לחו''ל. באמצעות שרות זה יכול כל לקוח לבצע העברה לזיכוי חשבון בכול בנק בעולם. חשבון המוטב יזוכה עד 4 ימי עסקים מיום ה

• מוטי מבנק הדואר נתן תשובה:Re
    יונית,שוב המון תודה

האם אפשר בכלל לערער על דו``ח שהגיע. מישהו יודע?

אכן אפשר לערער על דו''ח. חבר שלנו קיבל דו''ח חנייה בהולנד בשנה שעברה - שילם את הדו''ח - בסך 40 יורו וערער. לאחר כחודש קיבל החזר של 30 יורו, הסיבה לערעור הייתה שלא הייה ביכולתו להבין את השלט שאסר חנייה במקום. גם אני אערער אך קודם אשלם את הדו''ח (חנייה),

• תשלום במזומן
    גם אני קיבלתי דו''ח לאחר החזרה לארץ, כמובן שלא הבנתי דבר חוץ מהמחיר הנקוב. אני חיכיתי מעט ולאחר שקיבלתי תזכורת נוספת (באותו המחיר) שלחתי כסף מזומן במעטפה בצרוף הדו''ח והעניין נפתרץ אמנם זה סיכון אך במקרה שלי זה עזר ! - אפשר לשלוח גם בדואר רשום.

• תשלום במזומן:Re
    את הדו''ח הראשון שילמתי בהעברה ישירה דרך הבנק לחו''ל. הגיע כבר דו''ח נוסף ואני מקווה שהוא האחרון. עד עתה 110 יורו

• תשלום במזומן:Re
    שלום לכל הנקנסים, גם אני קבלתי דו''ח והבנתי שאפשר לשלוח את הכסף בדואר, משהו יודע לאיז כתובת. במקרה שלי הדו''ח הוא לגבי מהירות. המון תודה

האם משהו בדק אם ניתן לשלם דוח תנועה בשגרירות ההולנדית?

התבונני ביתר עיון בדו''ח ותופתעי לגלות שיש אנגלית... כדאי מאוד לערער באנגלית לרוב עבור עבירת תנועה ראשונה מוחלים

נעול

בחזרה