בחזרה

קניות בהודו

• האם אפשר למצוא קניות שוות בהודו (בצפון הודו) ??? בגדים,תכשיטים אבל שאפשר להסתובב איתם בארץ ????

• בטח
    יש מלא דברים לקנות בהודו בכל הודו
    תלוי אם זה הסטייל שאת אוהבת
    בכל אזור יש דברים שאפשר למצוא בו
    באזור קר יותר כמו בצפון יש בגדים חמים
    ושאלים למרות ששאל יש גם בדלהי ובפושקר
    בדרך כלל היכן שיש תיירים מתפתחת תעשייה של
    מתנות מן הסתם, דברים שצעירים בעיקר אוהבים
    זה בגדים זרוקים, שאלים, צעיפים, תיקים, תכשיטי כסף
    ושרשראות מאבנים ומזכרות שונות שקשורות למקום

הבגדים הם בגדים זרוקים שלא כל אחד אוהב
    אם את אוהבת בהחלט תוכלי ללכת איתם בארץ
    גם בארץ יש בגדים שנתפרים ומיובאים מהודו
    לדוגמא בחנות העין השלישית בשנקין ת''א
    ובחנות קומבומלה בקינג ג`ורג` תל אביב
    שם בעצם זה בגדים מתאילנד ונפאל

• בטח:Re
    רק שכאשר הם מגיעים לארץ יחד עם התוית של העין השלישית מוסיפים למחיר עוד 80 -50 ש''ח ... אם לא יותר .

אני תפרתי כמה דברים בצפון וגם בדלהי - שווה ביותר , מודדים לך מידות מדויקות ...
    בסה''כ אם קונים משהו והוא מתפורר בסה''כ זה עלה כלום ככה שאין מה להתבאס ... חלק מהדברים שקניתי לא נראו טוב אחרי כמה כביסות .
    עצה - אם קנית בגד שממש אהבת ועולה מעט, תקני עוד ''עותק'' שיהיה ... למקרה והוא פוגש מכונת כביסה אכזרית.

זהו,
    תהני !!!

משי ובכלל הרבה סוגי טקסטיל שמסתובבים בעולם באים מהודו, ויש בדים נהדרים אבל-יש גם הרבה ג`אנק.

אם יש לך קצת עין לאיכות (גם לגבי שאלים) את יכולה למצוא תופר טוב שיעשה לך דברים מדהימים, אפילו בעיצובים שלך.
    אני הלכתי עם התופר שלי למחסן בדים שלו (אוסף מדהים!) ובחרתי לי את הסוגים שאהבתי.
    גם הצמידים בהודו יפייפים ומגוונים...

ואם את נמצאת באיזור שיש בו תושבים טיבטים, יש להם דברים מקסימים, גיזרות מדהימות, בדים טובים ותפירה מצויינת. רק תזכרי שהם קצת יותר יקרים מההודים (ממש לא בהפרזה) והם לא מתמקחים.

לדעתי עדיף לקנות דברים קצת יותר יקרים אם יש הבדל באיכות, למה שיתפוררו לך? אם כבר את קונה לארץ, שתהני מהם גם.

אני מעוניינת בתכשיטי זהב וכסף שאפשר לענוד גם בארץ ולא בצמידים מחרוזים ובגדים ג`נק שלים מעילי פליז וכל הלבוש השנטי בנטי על כל מרכיביו... האם ניתן למצוא מה שאני מחפשת בצפון הודו, האם קיימים תיקים מעור ??

למרות שאני לא חסידה גדולה של מוצרי עור, נתקלתי בהם בעיקר בדלהי ופושקר (ראג`יסטן).

יש כל מיני סוגים של תכשיטים בהודו, אני דווקא פחות אהבתי את העשויים כסף וזהב- ושוב, את צריכה קצת הבנה בחומרים הללו כדי לדעת מתי זה אמיתי ומתי זה סתם מתכת. אם יש לך את זה, יש חנויות תכשיטים, הודיות ותיירותיות ובמחירים טובים יחסית לארץ.

אני מצאתי חנות הודית עם תכשיטים יפייפים בשוק ההודי בניו מנאלי.

• בנוגע למידות
    שאלה בנוגע למידות...הבנתי למשל בתאילנד שהכל קטן וקומפקטי אבל השאלה איך זה בהודו אני יודעת שזו שאלה מוזרה והסיבה שאני שואלת היא בגלל שאומרים לא להביא הרבה דברים מהארץ בתיק ..ואם אני לא אמצע משהו במידה שלי??
    אשמח לתגובות בעניין
    אחלה יום לכולם

• בנוגע למידות:Re
    כשאת תופרת מודדים אותך ותופרים עפ''י מידותייך.
    אל תדאגי,
    :)

טיול נעים.

נעול

בחזרה