בחזרה

לחץ לפני הטיסה

• הי!
    אני טס השבוע ביום חמישי.
    אני לחוץ\מתוח\מתרגש מאוד. זה טבעי? (אתם יודעים,
    קשה להרדם וכו`...)
    איך אפשר להוריד מהמתח?
    אני מקווה שזה יעבור.
    האם זה תחילתו של ההלם הראשוני?

נ.ב נסיעה ראשונה לחו``ל וטס לבד.

• לחץ לפני הטיסה:Re
    לאן אתה טס?

• סין

• תלעס מסטיק..עדיף ללא סוכר !

• :)
    יהיה בסדר :)
    כולם בלחץ, וגם אני שבוע לפני הטיסה (ראשון הבא) וגם אני בלחץ.
    הכל יסתדר שתהיה על המטוס.. :)

• :):Re
    זה לא מסתדר על המטוס,
    אבל זה מסתדר אחרי כמה שעות ביעד..

• עוד יותר טוב :)

***הי!
    אני טס השבוע ביום חמישי.
    אני לחוץ\מתוח\מתרגש מאוד. זה טבעי? (אתם יודעים,
    קשה להרדם וכו`...)
    איך אפשר להוריד מהמתח?
    אני מקווה שזה יעבור.
    האם זה תחילתו של ההלם הראשוני?

נ.ב נסיעה ראשונה לחו``ל וטס לבד.

אשר,
    ברור שזה טבעי, כמו לפני כל דבר אחר שהיה שונה וחדש בשבילך שעברת עד היום, גם מהנסיעה לחו``ל טבעי שתתרגש...
    זו גם נסיעה ראשונה וגם בחרת לטוס לבד וכנראה לא במקרה.
    מן הסתם עוצמת החוויות, הן כשאתה בחו``ל והן כשאתה לבד תגיע אליך בעוצמות חזקות יותר, אבל זה כל הכיף וכל המטרה - לא?!
    הטיול הזה יזמן לך מן הסתם הרבה התמודדויות חדשות ומרתקות, חלקן לא קלות אני בטוחה, אך כולם מבגרות, מעצבות ומהוות חלק מחווית הטיול.
    מן הסתם, גם על המטוס, בתוך מסך חוסר הוודאות עדיין יימשך עירפול החושים והלחץ שאתה חווה כעת.
    לכן, לדעתי, תדאג ``להנדס`` לך ככל האפשר את הנחיתה.
    אם אתה נוחת בשעה סבירה תנחת עם כמה שמות של מלונות סבירים היכן שאתה נוחת, בלילה הראשון לא יקרה כלום אם תתפנק קצת, למען תחושת הבטחון.
    בטיסה - תאתר לך עוד איזה תרמילאי/ת או שניים/תיים ותקבע איתם לארוחת ערב או משהו בסגנון. תהיה פעיל, תשאל שאלות שיעזרו לך ``להיתרשת`` על המקום החדש אליו הגעת.
    והכי חשוב - הכל בראש - מה שלא קורה הוא לא סוף העולם ; הכל הוא התנסות מלמדת, למרות שלא תמיד חיובית ולכל יום יש מחר, כך שלא קרה שום דבר, לא משנה מה קרה.

תהנה, תפליג לעולמות חדשים, תכיר נופים ואנשים חדשים ושוב - תהנה. עדיף כמעט מכל רגע!!!

מסקרן, בן כמה אתה? ולכמה זמן אתה מתכנן טיול בסין.
    כן, זה ממש טבעי שיש לך פרפרים בבטן, ובחרת ביעד מאוד מעניין ומאתגר כיעד ראשון. מקווה שיש לך הרבה אינפורמציה וספר טוב. אך תשאיר רק את ההתרגשות ותוריד את הלחץ. כי ברור שתחזור עם חוויות. ברור שתחזור בריא (אל תקח סיכונים ךא סבירים). הכל יפה, הכל מעניי. בסין עוד לא הייתי, ואין לי ספק שאהיה. אני ``זקנה`` ולכן מתמרנת בין אילוצי עבודה ומשפחה. מעולם לא הייתי בטיול מאורגן והייתי בהודו - פעמיים ובתיאלנד. בעוד שבועיים אני טסה פעם שלישית להודו (עם בעלי פעם נוספת)וגם הפעם התחושה של הנסיעה אל הלא נודע גדולה.בכיף לך ובהצלחה ותחזור בשלום ! חיה

כדור שינה יעזור לך בטיסה. וגם אטמי אוזניים מומלץ.

נעול

בחזרה