בחזרה

מחייה בהוואי

• מישהו יודע פחות או יותר מה ממוצע המחייה בהוואי? (לאו דווקא בסטנדרטים גבוהים) לינה באכסניות, התניידות וכו`. תודה, ל י ר ו ן .

• מחייה בהוואי:Re
    הוואי מקום יקר , בספרים רשום שהוא יקר מארה''ב ב 20- 30 % לקניית בגדים ושופינג בכלל - לא ממומלץ . לגבי מחייה של אוכל ואכסניות , אמור להיות נורמלי למדי ( לגבי ארה''ב ) עדין - יקר ! השאלה היא למה את נוסעת ? לטייל ? לעבוד ? תוסיפי פרטים ואוכל לסייע לך

הוואי מקום יקר , בספרים רשום שהוא יקר מארה''ב ב 20- 30 % לקניית בגדים ושופינג בכלל - לא ממומלץ . לגבי מחייה של אוכל ואכסניות , אמור להיות נורמלי למדי ( לגבי ארה''ב ) עדין - יקר ! השאלה היא למה את נוסעת ? לטייל ? לעבוד ? תוסיפי פרטים ואוכל לסייע לך

טווח המחירים אדיר הן בנושא הלינה והן בנושא ארוחות וכניסות לאתרים. ממש אי אפשר לכתוב מחירים כי האפשרויות מגוונות וכנ''ל המחירים. בכל מקרה יוקר המחייה בהוואי גבוה בכ- 20% מאשר בארה''ב. מידע רב על הוואי תוכל למצוא באתר למטייל ובכתבות באתר שלי. בספרי ''
    כתבות- יעדים אקזוטיים

איי הוואי האקזוטיים

בעיקרון אני מחפשת שם עבודה, אבל מן הסתם אני גם רוצה לטייל. רציתי לדעת כמה עולה פחות או יותר לינה באכסניות, השכרת רכב וכד`? תודה, ל י ר ו ן

הנסיעה שלי מתוכננת לסוף ספטמבר, תחילת אוקטובר...

אז ככה: סוף ספטמבר / אוקטובר זוהי די העונה המתה בהוואי ( למרות שהטענה אומרת שהעונה שם חזקה כל השנה בגלל תנאי אקלים טובים ) . לגבי אכסניות יש ''התאחדות האכסניות בארה''ב '' או משהוא כזה , כדאי לך לחפש ב''מדריך למטייל בארה''ב '' של מנהלת הפורום , חוץ מ

נעול

בחזרה