בחזרה

שבוע בקנדה

• היי! אני נוסעת לקנדה למשך שבוע אנא תנו לי המלצות- איפה להיות? מה לראות? וכו` תודה מראש :-)

• שבוע בקנדה:Re
    היי גליה, באיזה איזור את מתכוונת לטייל, ומה סוג הטיול שאת מעוניינת בו? תפרטי, ואנשים ישמחו לענות לך.

אני לא יודעת איפה אני רוצה להיות, בגלל זה רשמתי את ההודעה. אני רוצה המלצות ממי שהיה, שיגיד לי מה כדאי לעשות ומה לא, איפה חובה להיות ואיפה לא. תודה!

אני מתאר לעצמי שאת נוחתת בטורונטו (אלא אם כן תצייני אחרת), ולכן בפרק זמן של שבוע מומלץ לטייל בעיר ובסביבתה. אם תבצעי חיפוש על טורונטו בפורום או ב-1001 טיפים תקבלי אינפורמציה מועילה וקישורים מעניינים. (בין היתר מפלי הניאגרה, אלף האיים ועוד ...) האמיני ל

אתה חושב שבמשך שבוע יהיה לי גם זמן לנסוע למונטריאל ולונקובר?

קשה לי להאמין. המרחק מטורונטו למונטריאל הוא בערך 550 ק''מ. המרחק מטורונטו לוונקובר הוא בערך 4400 ק''מ.

אני מכירה בקנדה רק את ויקטוריה וונקובר ושתיהן מקסימות. אני ממליצה מאד להיות בשתי הערים האלה אבל בטח יש עוד המון אזורים מקסימים שאני לא מכירה ואולי שווים יותר. הערים האלה בחוף המערבי ואם זמנך קצר אולי תרצי להתמקד בצד המזרחי. שמעתי שהרי הרוקי הקנדיים מאד

הי גליה, אני מבין שאת עדיין מתלבטת אבל בגלל גודלה של קנדה הייתי באמת ממליץ לך להתמקד בעיר אחת וסביבותיה מאשר להתחיל לרוץ מעיר אחת גדולה לשניה.

נעול

בחזרה