בחזרה

סקי עם מנין

• אנו כמה חברים המעוניינים לצאת לחופשת סקי.

נשמח לקבל פרטים על מקומות שבהם גולשים יהודים דתיים\מניינים. 

או אם מישהו רוצה להצטרף לקבוצה לצורך השלמת מניין. הנושא של אוכל לא חשוב לנו הסתדרנו עד היום עם קפואים שימוריםblush!!!

מכיר את קאנזיי עם המלון הכשר, אלא שזה קצת יקר ואין דילים שווים כמו בואל טורנס.

גם מכיר את בנסקו עם בית חב’’ד החדש.

מי שיכול לחדש או מעוניין להצטרף נשמח להתעדכן.

אפשר לשלוח הודעה בפרטי!!!

• @רונימי

חבל שאני רואה את ההודעה רק עכשיו (וגם אתה שאלת קצת מאוחר...)

אני מכיר כמה התארגנויות עם מניין/אוכל כשר, אבל הם כבר היו. גם אני נסעתי לאחת כזאת. לגבי חברות שמארגנות:

יש קבוצות דתיות של nofeshkasher לכמה אתרים:
    http://www.nofeshkasher.com/category/%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%AA-%D7%A1%D7%A7%D7%99-%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%94/
    יש קבוצות דתיות עם גפן
    https://kosherskivacation.com/
    יש את אידאל טורס שנוסעים לקנזיי אבל יש להם גם תאריכים ספציפים ל- flaine
    יש גם את טור פלוס שנוסעים לוילאר

• @dnh

תודה עך תגובתך.

מאד התחשק לי לצאת השנה לואל טורנס אלא שקשה לי שבוע בלי מניין….

אכן הייתי בכבר במיי כושר הוטל, אמנם לא  עם אידיאל אלא באופן עצמאי, מה שהוזיל לי עלויות משמעותית (אמנם המלון אותו מחיר אבל טיסות והעברות היה זול ובהרבה).

כוונתי הייתה לאנשים שמתארגנים עצמאית לא מעוניינים באוכל וכדו’ מטעמי כשרות\חיסכון, ופשוט רוצים להתארגן יחד,  לארגן עצמאית בתאריכים ספציפיים לאתר מסויים  ורק להתפלל יחד לעזור ולהיעזר בטיפים, לצאת לגלוש יחד וכו’

בקיצור התעניינתי אם יש איזה דף פייסבוק פורום או משהו מעין זה שיכול לעזור להתארגן לצרכי דת, מסעדות כשרות באוזרי סקי סתם חברה שמחפשים שותפים לצרכי מניין…..

לדוגמא לרכז מידע שבדולומיטים יש את מיי כושר הוטל, בבנסקו יש את בית חב’’ד, את המלון של תור פלוס שציינת, …..

• @רונימי

יש דף פייסבוק שנקרא סקי פרירייד כשר, אבל הוא לא כ”כ פעיל.

ראיתי שם רק 2 פרסומים (בנובמבר) של אנשים כמוך שחיפשו לארגן לבד ולהצטרף למניין. לא ראיתי יותר מידי תגובות.

הבעיה היא שאין דברים קבועים- חוץ מהמלון באיטליה והמלון החדש בבנסקו. ממה שאני ראיתי יש התארגנויות כל שנה למקומות ספציפיים בתאריכים ספציפיים.

בד”כ יש מי שמארגן וגם מביא ספר תורה, ואז הוא מארגן גם אוכל (שגם הופך את הכל ליותר נח).

• @dnh

תודה.

אולי אנסה להקים משהו מעין זה לטובת הציבור.

הפערים בין המאורגן לעצמאי הם עצומים,

במשך כמה שנים התארגנו דרך מודעות רחוב (חברה שפחות מחוברים למדיה...) ותשלום סמלי למארגן.

אלא שזה היה לבנסקו, ודיי מיצינו.

תמיד באתר נפגשים עם חברה’ שמחפשים מניין, לפעמים גם רעבים ;).

פשוט צריך שמישהו ירים את הכפפה ויפתח דף פייסבוק\פורום\ איזה שהיא זירה\אפליקציה למציאת מניינים ודוסים באתרי הסקי. או שכל מי שמעוניין בהצטרפות למניין יעדכן את אתר הסקי אליו הוא מעוניין להגיע ,את התאריך את המלון….

נ.ב

ייתכן שפורום זה יהיה המקום

• @רונימי אמר:

@dnh

תודה.

אולי אנסה להקים משהו מעין זה לטובת הציבור.

הפערים בין המאורגן לעצמאי הם עצומים,

במשך כמה שנים התארגנו דרך מודעות רחוב (חברה שפחות מחוברים למדיה...) ותשלום סמלי למארגן.

אלא שזה היה לבנסקו, ודיי מיצינו.

תמיד באתר נפגשים עם חברה’ שמחפשים מניין, לפעמים גם רעבים ;).

פשוט צריך שמישהו ירים את הכפפה ויפתח דף פייסבוק\פורום\ איזה שהיא זירה\אפליקציה למציאת מניינים ודוסים באתרי הסקי. או שכל מי שמעוניין בהצטרפות למניין יעדכן את אתר הסקי אליו הוא מעוניין להגיע ,את התאריך את המלון….

נ.ב

ייתכן שפורום זה יהיה המקום

אומנם אנחנו באמצע הקיץ, אבל יש כבר התארגנויות וחברות שמציעות סקי עם אוכל כשר לחורף הבא. אם אתה בעניין למיזם כמו שתיארת, כדאי להתחיל אותו עכשיו ולא לחכות לפברואר 2020...

• @dnh

יש אלוקים, אחרי תקופה שלא עיינתי בפורום אתמול בחצות הלילה זה קרה. 

אכן הערת אותי, נראה מה אפשר לעשות, יש לך כיון אולי, חשבתי דף פייסבוק, אבל נראה לי שהיום… אולי וואצפ מהשהו כמו דף העזרה שיש לישראלים בבנסקו, אבל מעדיף משהו שייסע מעצמו, לא משהו שאצטרך לתחזק!!!

אשמח לרעיונות מהגולשים, כמובן לא למטרות מסחריות!!!!!!!!!

• @רונימי

מה, גם לעשות סקי צריך מניין? חשבתי רק לתפילה צריך.

סתם.

• @רוני-סופר

נסה פעם סקי עם מניין ותבין  😉….

בחזרה