בחזרה

השכרת ציוד סקי בחרמון

• שלום לכולם

מחפש פרטי התקשרות מדויקים של האלונית והחנות במג׳דל להשכרת ציוד סקי.

לא מצאתי דפי אינטרנט רלוונטים, רק יודעי דבר בפורום זה מדברים עליהן. הטלפון של שופי שפורסם אינו זמין.

יש טלפונים ישירים לחנויות עצמן???

תודה

• קראתי קצת דברים שנכתבו פה משנים עברו לגבי השכרת ציוד בחרמון.

האם להשכיר ציוד בחרמון עצמו או במג”דל שמס.להשכיר ציוד בחרמון יקר יותר בערך ב 15 ש”ח (יכול להיות שקצת השתנה) העניין הוא שאם אתה משכיר ציוד במג”דל שמס ואתה לא מרוצה עלייך לחזור את כל הדרך חזרה לשם.לעומת זאת החנות להשכרת הציוד בחרמון היא בתוך האתר עצמו שכך די בקלות ומהירות תוכל להחליף מה שלא טוב.

• אני רוצה בחודש הבא לנסוע לחרמון נראה מה יהיה.

• המקום אכן קיים

046870896

• ניסיתי לבדוק עבורך את המספרים משנים עברו אבל הם אינם מחוברים.

בניגוד לקודמתי, אני לפני כ7 שנים זוכר פער של 50 ש”ח.

אבל אם תרכוש קופון לחרמון הפער מצטמצם עד כדי לא כדאי.

בנוגע לתיקונים אכן צודקת ענבל, יש בעיה אם כי, חלק מעובדי אתר החרמון הם בני משפחת משכירי הציוד, כך שתקבל שירות ‘בסתר‘ גם בחרמון.

• איזה קטע, בדיוק באותה דקה….

טוב, אני רואה שהקדמת למצוא.

אגב אם זה יותר זול, רווח נוסף שתרוויח, הוא התור המתיש בחנות בנווה אטי’’ב שרק דרכה אפר לקבל עם הקופון. 

• תודה.נראה לי שפשוט אתקשר לאתר עצמו ואברר.אם ממש יקר אתקשר למס שנכתב פה בפורום.

• איזה תור יש בחנות בנווה אטיב?

אני בכל שנה לוקח שם את הציוד ואין אף פעם יותר מידי תור.

זה ממש נוח, אני מגיע בבוקר באיזה רבע לשבע לנווה אטיב, לוקח את הציוד והסקי פס בלי תור, ואז עולה למעלה, אוכל איזו פיתה עם לאבנה ושותה קפה עד שפותחים את האתר ומתחיל לגלוש כבר בשמונה ישר עם הפתיחה.

כמובן שהאמור למעלה לא תקף למזוכיסטים שבאים לחרמון בשישי-שבת.

• @רונימי

הי למישהו במקרה יש את הטלפון של בית הספר לסקי בחרמון? ובבקשה לא לתת לי קישורים לאתר או לבית ספר זה לא עוזר לי.

בחזרה