בחזרה

המלצה ל 4-5 ימים באירופה

• הי,

אנחנו רוצים לטוס באמצע או סוף מרץ ל 4-5 ימים , זוג לטיול אורבני שמשלב רומנטיקה,אוכל טוב ומונמנטים מעניינים (כמובן גם שופינג :) 

כרגע האופציות שלנו הן לונדון,פריז או אמסטרדם (בשלושתן לא היינו) אשמח לכמה שיותר המלצות מניסיון שלכם :)

תודה

אשרת 

• @niosh

אני בעד פריז, גם Ella… 

https://www.youtube.com/watch?v=3ahbE6bcVf8

• @niosh

אני ממליץ על לונדון, הודות לחנויות היוקרה שלה, התמהיל האקלקטי של המסעדות בתחומה, חיי הלילה, אטרקציות ותשתיות, המגוון ואיכות האוכלוסייה, שגשוג כלכלי, איכות האמנות והתרבות.

• @tomertsin

"שגשוג כלכלי" בלונדון? ווירקליש?

אם רוצים מקום יותר נעים וחמים בתחילת מרץ:
    Paris- "הודות לחנויות היוקרה שלה, התמהיל האקלקטי של המסעדות בתחומה, חיי הלילה, אטרקציות ותשתיות, המגוון ואיכות האוכלוסייה, שגשוג כלכלי, איכות האמנות והתרבות".

• @niosh

גם לונדון וגם פריז שוות הרבה יותר מ- 4-5 ימים..

לכן אם יש לכם 4 ימים בלבד, דווקא הייתי חושב על עיר קטנה יותר.. (בודפשט, פראג, רומא, ברצלונה וכו’..)

ככל שזמנכם רב יותר – הייתי הולך על פריז או לונדון.

שימו לב שזמן אינו ברוטו אלא נטו ונגזר משעות הטיסה שתמצאו כמתאימות עבורכם. כך שארבע ימים ברוטו יכולים להיות גם פחות נטו

• @niosh

לדעתי הסדר לא משנה ;-)

אם אין לכם העדפה אולי תבחרו לפי מנהלות

טיסה 

תאריכים שעות ועלויות

ולינה

גם כן לפי עלויות מיקום וכד’

• @imeshy

הי, תודה

בכל אלה שציינת היינו כבר :)

מה לגבי אמסטרדם?

• גם לדעתי ערים גדולות כמו פריז,לונדון ל4-5 ימים ירגיש מעט.כמובן שאשפשר אבל..הטיסות לא זולות,המרחק אינו קצר לכן לטעמי פחות כדאי. מה כן?לראות מה מתקיים באלזס במרץ?4-5 ימים יספיקו לעיירות אלזס.

ליון,ואפילו יום אנסי ברכבת

ערי פולין-קרקוב וזאקופני,וורצלב,וורשה לשלב קצת מחוץ לעיר

ערי רומניה,למרות שעדיף יהיה רכב ליומיים.סיביו והאזור,ברשוב רבתי עם סיניה,הרים,ויום בוקרשט.

צפון רומניה-יש המון יעדי טיסה,טיסה קצרה,טבע בשפע.בערים וחלק מקומות מוניות וטיולים מאורגנים ליום..מלונות ממלונות ספא יוקרטיים ועגד פנסיונים מושקעים.

דרום איטליה?

• @niosh

פריז ולונדון צריכות יותר זמן לטעמי, באמסטרדם הייתי פעמיים לסופ״ש.

את פריז הכי פחות אהבתי ולמען האמת לא אחזור.

דווקא הייתי הולך על רומא (אם לא הייתם), 3 ימים אפשר להספיק לראות שם הכל ועוד נשאר יום ספייר:)

מבחינת קניות, אמסטרדם אם אני זוכר נכון הכי זולה מבין ה3 שכתבת מה גם שיש לה ערך מוסף על שתי הערים האחרות;) השאלה מה מחפשים. 

• הנהלת הפורום

@niosh

אתם שאלתם בין אמסטרדם-לונדון-פריז ...כחלופות

אבל אלו ערים לא באותו היקף גודל ומשמעות

אמסטרדם עיר קטנה מאד וב4-5- ימים בתוך העיר עצמה, אלא אם אתם חולי מוזיאונים---די מהר תמצו אותה

אבל אפשר על בסיס לינה בה- לטייל בה נניח יומיים וביתרת הימים על בסיס תחבורה ציבורית ליעדים אחרים קרובים אליה- והינה נעלמו 5 ימים.

אבל! חודש מרץ, גם סוף חודש מרץ עדיין רטוב לח קר ואפור- צריך להיות מודעים לכך, ובאמסטרדם שכל הכיף שלה הוא הרחובות,תעלות,כיכרות- יכול להיות עצוב.

לונדון ופריז הרבה יותר גדולות ומשמעותיות וגיחה ל4-5- ימים עלולה להיות מתסכלת ,לביקור ראשון בעיר.

בחזרה