בחזרה

לינה ברוקיז הקנדיים

• האם בשבוע ברוקיז הקנדיים ניתן לרכז את הלינות בבאנף ובג’ספר (לדוגמה 4 לילות בבאנף ו-3 לילות בג’אספר)? האם זה אפשרי מבחינת המרחקים ? אני פחות אוהבת לעבור מלונות ומעדיפה לנסוע קצת יותר ולהישאר באותו מלון. 

• @Ety_3659751

בהחלט כן  וזה גם שמקובל

אנחנו חילקנו בין קנמור הסמוכה לבאנף לג’ספר

• תגובה זו נמחקה!

• תגובה זו נמחקה!

• @דור-ד

4 לילות בבאנף ו-3 לילות בג’אספר זה הגיוני?

• @דור-ד

כן, זה בדיוק מה שעשינו בשלושת ביקורינו שם. (באחרון לנו בקנמור ולא בבאנף מסיבות תקציביות). 

• הנהלת הפורום

@Ety_3659751

בהחלט אפשרי ומקובל. אנחנו  למען האמת בכלל לא ישנו בבנף לחלק הדרומי של השמורה אלא בפילד. אבל זה אותו רעיון של שני המרכזים. יותר אהבנו את ג’ספר.. ככה שאם הייתי עושה את הטיול שוב אולי הייתי משנה את הימים- אבל  זה בהחלט תלוי מה בתוכנית לכל יום...

• הנהלת הפורום

@Ety_3659751

שלום

מקובל בהחלט לחלק את העגינות בביקורים ברוקיס הקנדיים בין בבאנף  ובג’אספר.

לנו גם לא הפריע בימי אזור באנף/יוהו/קוטניי - ללון בקנמור את כל הלילות.

מוני

• היי

גם אני רוצה לחזק את הנכתב כאן, אמנם אני לפני הטיול ולא אחריו אבל מקריאת הרבה סיפורים זה הדבר ההגיוני, חשבתי גם על לינה בפילד או אזור לייק לואיז  במקום 3 לילות בקאנמור/באנף  כדי להתקרב יותר לאזורי  היעד בפארק יוהו אבל כבר באוקטובר כשעשיתי את הזמנת הלינות אי אפשר היה להשיג מקום פנוי באזורים הללו מפאת היצע נמוך מאוד , מאז די דאגתי על המרחקים שנעבור בבוקר,  ומהנאמר כאן גם אני מתעודדת שהבחירה היתה בסדר גמור

• @Ety_3659751

בהחלט.  אני לנתי 4 לילות ב- Canmore (15 נסיעה מבאנף) בזמן שטיילתי בפארקים הדרומיים (באנף, קוטנאי ויוהו) ו- 3 לילות בג’אספר בעת הביקור בפארק ג’אספר.

• עשיתי גם את זה וגם את זה. למרות שלטייל בלייק לואיז ויוהו זה לגמרי אפשרי כשישנים בבאנף או קנמור (וזה אכן מה שרוב המטיילים עושים), חייב לומר שזה כן נחמד מאד לישון בלייק לואיז או בפילד בגלל הקרבה לאגמים כמו לואיז, מוריין ואמרלד (שהחניונים שלהם מתמלאים בבוקר במהירות שיא בשנתיים האחרונות).  כמו כן זה בסיס טוב לעשות טיולים יותר מעמיקים בחלק הדרומי של ה-Icefields Parkway, שרוב האנשים עוצרים בו רק לתצפיות ותו לא.

כך שאם מוצאים מקום לינה במחיר סביר (זה לא שבבאנף או קנמור הלינה זולה), אני אישית כן ממליץ על זה. במצטבר זה יכול לחסוך כמה שעות טובות של נהיגה, מאחר ורוב האנשים עושים את הדרך הזאת פעמיים או שלוש בטיול, וכל נסיעה כזאת יכולה לקחת בין 45 דק’ לשעה וחצי לכיוון (תלוי מאיפה ולאן נוסעים). זה בערך כמו שאם הייתי מבקר בארץ כתייר, לא בהכרח הייתי ישן בחיפה כדי לטייל בתל אביב (בלי קשר לפקקים...).

בחזרה