בחזרה

טיול לרומניה באפריל

• שלום וברכה

אנחנו משפחה עם ילדים

נוחתים ב-9/4 בטימישוארה ללשבוע.

חשבנו על מסלול מעגלי  כללי – לעלות לכיוון סיביו, בראשוב, בוקרשט וחזרה דרך קריובה.

האם מזג האוויר בתקופה אכן מאפשר טיול באזורים הללו? האם בתקופה הזו הכבישים הפתוחים?

האם האטרקציות לילדים באזור פעילות בעונה הזו?

או שעדיף לחצות לכיוון הונגריה?

תודה רבה

• @אבישי_3796325

הכרטיסים כבר נרכשו?

לטעמי,טיסות מתאים יותר סיביו -בוקרשט

• וואוו.

אתם מבינים שמדובר במסלול שכולל נסיעות שסך הכל מתקרבות לעשרים שעות נסיעה בשבוע. נשמע לי קצת מוגזם ולא נעים.

יכולים לקרוא על מסלולי טיול אפשריים ברומניה

• @אבישי_3796325 אמר:

אנחנו משפחה עם ילדים נוחתים ב-9/4 בטימישוארה ללשבוע. חשבנו על מסלול מעגלי  כללי – לעלות לכיוון סיביו, בראשוב, בוקרשט וחזרה דרך קריובה. האם מזג האוויר בתקופה אכן מאפשר טיול באזורים הללו? האם בתקופה הזו הכבישים הפתוחים? האם האטרקציות לילדים באזור פעילות בעונה הזו? או שעדיף לחצות לכיוון הונגריה?

שלום אבישי !

אנחנו משפחה עם ילדים 

- בני כמה הילדים ?

נוחתים ב-9/4 בטימישוארה ללשבוע.

חשבנו על מסלול מעגלי  כללי – לעלות לכיוון סיביו, בראשוב, בוקרשט וחזרה דרך קריובה.

- ממליץ לך מסלול זה ללא בוקרשט וקראיובה אך עם סיגישוארה ומכרה המלח היפה בטורדה וביקור במבצר אלבה יוליה    :  https://goo.gl/maps/YsLHZHDuiND2

האם מזג האוויר בתקופה אכן מאפשר טיול באזורים הללו? האם בתקופה הזו הכבישים הפתוחים?

-  מזג האויר יכול להיות יפה או גם חורפי כמו שהיו באפריל 2017 . ראה כאן לאחר כותרת מס’ 136 . אם לא יהיו סופות שלגים כל הכבישים יהיו פתוחים למעט מעברי ההרים הגבוהים שבכביש הטראנספאגאראשן C7 או הטראנסאלפינה C67 .

למרות שמעבר בכביש C7 יהיה סגור ( נפתח בראשון ליולי ), ממליץ לך לבקר בקומפלקס אלבוטה ולעלות עם הרכבל ממפל BALEA לאגם BALEA שבמרומי הרי הפאגאראש .

האם האטרקציות לילדים באזור פעילות בעונה הזו?

בעונה זו כמעט כל האטרקציות לילדים סגורות. ישנן כאלה שנפתחות בסופי השסוע וגם בחופשת הפסחא שלהם .

או שעדיף לחצות לכיוון הונגריה?

לדעתי אין לך מספיק ימים לכך !

• תגובה זו נמחקה!

• @אילן-Ilan

שלום אילן ותודה.

הילדים מגיל שנה ועד 14…

אני מבין מדבריך שהאטרקציות יהיו סגורות- האם י' בכל זאת מה לעשות עם ילדים שבוע בתקופה הזאת? (נוחתים ביום שלישי בטימישוארה- וממריאים בחזרה משם שלישי בבוקר)

מטעמי כשרות- חשבנו לעשות שבת בבראשוב ולהתכוננן לטיולים באזור.

הונגריה- התכוונתי האם עדיף מטימישוארה במקום לעלות לרומניה- פשוט לחצות ולטייל בהונגריה.

תודה

• @ברוכי-גינז

שלום ברוכי.

כן... מבינים. לא אידיאלי אבל רצינו להגיע לאזור ברסוב.

אבל נעיין גם בקישור שלך- אולי נקבל רעיונות חדשים..

בגדול- נסיעות לא מטריד אותנו. בתכנון נכון זה בסדר.

• הנהלת הפורום

@אבישי_3796325

שים לב- ענו לך אנשים שמכירים את רומניה היטב.

כדאי להקשיב למה שטורחים וכותבים לך

אחרת בשביל מה לשאול?

• @יונית

שלום יונית.

לא הבנתי על מה כתבת את דברייך. מעריך מאוד את מי שטרח וענה וחכן-

התייחסתי במפורש למה שהם כתבו, עניתי לשאלות ההבהרה של אילן וחידדתי משהו בשאלתי- כדי לקבל תשובות נוספות בהתאם לשאלותיו…

בקיצור לא ככ הבנתי על מה הלנת- ואולי את לא הבנת את כוונתי.

בכל אופן תודה רבה

• @אבישי_3796325

יש טיסות לטימישוארה וחזור גם מטימישוארה?

טיסת חזור סגורה? שאלת קודם על לחזור מקריובה?

אם ניתן לשנות,שנה לסיביו

לעבור גבול להונגריה מטימישוארה,נראה לי פחות מתאים.קודם כל חייבים רכב שמאפשרים מעבר גבול.אישור של חברת ההשכרה.

לחקור את האזור שרוצים לטייל ומה יש בו..

בודפשט רחוקה מאוד.

נראה לי משהו כזה..יש לאן לטייל יום יומיים מטימישוארה לטבע,מפלים ועיירות קטנות.

טיול מתגלגל בסגנון,רק שאלה מאיפה חוזרים??

היינו בטימישוארה אומנם בזוג,בסוף אפריל.אפשר לטייל בעיר וסביב לה 3-4 ימים גם. כולל יום  יומיים טבע,לבקר בעיר ארד.

• @אמה-ג

תודה אמה.

כן הטיסות סגורות. נוחתים שלישי בצהרים וממריאים חזרה גם מטימישוארה בשלישי בבוקר אחרי שבוע. ולכן באמת חשבנו על טיול מתגלגל- בצורה מעגלית. כאשר מבחינתנו את הנסיעה הארוכה חזרה לטימישוארה ביום שני- לעשות בלילה.

בהחלט נבדוק גם את ההצעה שלך לטיולים קרובים לטימישוארה. אשמח לרעיונות.

אבדוק גם אם אפשר לשנות טיסה חזרה מסיובי.

תודה רבה. 

• @אבישי_3796325

אני לא בעד נסיעות לילה..אולי אילן יודע מה מצבו של הכביש,האם מהיר יחסית..מואר היטב.אתם גם אחרי יום טיול,והנהג גם טייל ונהג...

רומניה מאוד התקדמה,נסענו על כבישים נהדרים בסוף נובמבר אבל לא שם.

• @אמה-ג

מצרפת את מפת הסימנים שיצרתי ךקראת נסיעה שלנו.את היום בטבע בסוף לא עשינו.זה אמור היה להיות יום שלם של נסיעה וטיול,לפחות 11-12 שעות.ובעלי פסל את זה.לא שכרנו רכב,חשבנו על יום טיול מסודר. תראה את המיקום עם סימני מפלים ומים.. ואת הסיכום שלי,אולי תמצא משהו לדוג ממנו.

בחזרה