בחזרה

קפיצה קטנה למרכז

• אהלן

אני יוצא לטיול בצפון אמריקה ומתכנן ״לקפוץ״ למרכז לתקופה של שבוע שבועיים באמצע/סוף מאי.

קראתי לא מעט וקצת הלכתי לאיבוד.

מחפש בעיקר צלילה,גלישה(ללמוד)טבע והרי געש תמיד טוב.

אשמח להמלצות על מדינה,תקציב,מסלול וכו׳

תודה

• הנהלת הפורום

@assafitiel

אתה יכול ללכת על האיים של בליז ואזור יוקטן ( קנקון/ פלאיה). יש הבדל גדול בין מה שתוכל לעשות בין שבוע לשבועיים . כשימי טיסות גם גוזלים זמן.

אם אתה לחוץ בכסף לקורס הגלישה  אז האיים של הונדורס יהיו מקום זול יותר ללמוד. 

מאזורי האיים להיכנס לתוך המדינות לחפש טבע כבר מתחיל להיות מורכב אם יש לך רק שבוע.  שבועיים אתה אולי יכול לחלק בין שבוע צלילה לשבוע טבע.

• נראה לי שאל סלבדור יכולה לספק את רוב הרצונות שלך

אתרי גלישה רבים למשל חוף El Tunco כולל שיעורים והשכרת ציוד. הרי געש ברמות שונות של יכולת לבקר. הבטחון האישי משתפר. לא הייתי מתלהב להסתובב בבירה אבל אזור החוף נראה לי בטוח למדי.

שאטלים נוחים אם תרצה לבלות כמה ימים גם בגואטמלה או בהונדורס

• הנהלת הפורום

@assafitiel

בהמשך לתשובתו של דן ( ובגלל שבסלולרי אי אפשר לראות שוב את השאלה....) אז גלישה זה בדכ בחוף הפסיפי והצלילה היא בקריבי..  אז אם זמנך מאוד קצר עוד לפני שתחליט על מדינה תצטרך כנראה לבחור בין צלילה לגלישה…

• הזמן שלי לא מוגבל בדיוק לשבועיים,אני יכול לשחק איתו לכאן ולכאן.

אם עדיף לפצל את הצלילה והגלישה לא עדיף מדינה עם גישה לשני הצדדים?

• הנהלת הפורום

@assafitiel

לא חושב שזה כ”כ משנה- בסופו של דבר זה המרחק- בין הצד הפסיפי לקריבי של מכסיקו יש מרחק גדול יותר מאשר בין חופי אל סלבדור לאיי הונדורס

ופחות מרחק יש בין שני הצדדים בניקרגואה, בפנמה ובקוסטה ריקה, אבל היא מדינה יותר יקרה, וצריך להיות מוכנים לה מבחינת תקציב.

בניקרגואה יש כרגע עדיין אי שקט פוליטי, תיירים הבנתי שמתחילים לחזור- צריך לבדוק טוב מה התוכנית, אם הולכים עליה,

וכמו שזה נראה אתה עושה כשבוע של צלילות באזור הקריבי ושבוע גלישה באזור הפסיפי- אם הבנתי נכון- אתה צריך גלישה למתחילים- וזה ישפיע על בחירת החופים שלך- כי יש מקומות שהגלים לא יתאימו למי שמתחיל גלישת גלים.

בחזרה