בחזרה

מעבר ממקסיקו לגואטמלה

• היי,

רציתי לברר מה המסלול הכי נכון לעבור ממקסיקו לגואטמלה יבשתית ולחזור חזרה למקסיקו?

התכנון להגיע לגואטמלה מסן קריסטובל (כי הבנתי שזה הכי קרוב),

ולחזור חזרה לקנקון (הטיסה חזור לארץ תהיה משם).

אלא אם כן עדיף לחזור מגואטמלה ואז לעשות את קנקון לפני :)

בנוסף, אשמח לדעת מה אפשר להספיק בגואטמלה ב-5 ימים (סמוק שמפיי בעדיפות ראשונה).

אשמח להמלצות, תודה!

• הנהלת הפורום

@Shiran_shaut

בעבר דיברת על חודש במכסיקו, האם את עדיין מתוכננת על חודש? סן קריסטובל לא בהכרח הכי קורב- יש כל מיני נקודות ותלוי איפה את נמצאת. אם יש לך רק 5 ימים לגווטמאלה ואת נכנסת מסן קריסטובל ורוצה לצאת ליד קנקון- אזה אומר שאת בערך נוסעת 3-4 כמעט במלואם כדי להיות יום או שניים- אני לא יודע אם הייתי הולך על דבר כזה, אלא אם חשוב לך להגיד שהיית בגווטמאלה ( למרות שבסה”כ תחלפי בה)… אם כבר הייתי חושב שקנקון תהיה לפני גווטמאלה ואז יהיה לך יום שלם של נסיעה מאזור סן קריסטובל לאזור קנקון…. אבל גם אז מתוך 5 ימים – 3 יהיו נסיעות

• @גדליהו-מהגרעין

איך 3 ימים נסיעות? הבנתי שזה 8 שעות נסיעה מסן קריסטובל לגואטמלה.

אהיה בגואטמלה כנראה שבוע בסוף

וחודש נוסף במקסיקו

• הנהלת הפורום

@Shiran_shaut

אם את רוצה 5 ימים בגווטמאלה. אז יום אחד זה 8 שעות נסיעה לסביבות שלה. יום נסיעות נוסף מאזור פנחצ'ל ועד סמוק שמפיי. 5-6 שעות נסיעה לפלורס משם..  שזה בערך כל היום. כי מחשיך בערך ב-6. ואז יש לך יום נוסף של נסיעות מפלורס לחוף הקריבי של מכסיקו. זה 4 ימים של נסיעות בתוך ה-5 ימים או שבוע של ביקור שלך שכולל גם נסיעה קצרה משלה פנחצ'ל, שהיא סבירה ליום רגיל.

בחזרה