בחזרה

בחירת חדרים

• קרוז בפעם הראשונה . רוב האנשים אמרו לנו שאין מה לקחת חדר עם מרפסת אלא רק חדר פנימי  כיוון שבכל מקרה לא נמצאים כמעט בחדר וחבל להוציא עוד יותר מאלפיים דולר לזוג על ההפרש בין  החדרים.  מדובר בשייט של שבועיים ולכן שאלת בחירת החדרים היא, לדעתי, יותר משמעותית. אשמח לקבל עצות ותובנות. תודה!

• הנהלת הפורום

@BAC1

בחירת חדר באוניה היא עניין של טעם ומחיר כמובן. אני באופן אישי קצת קלסטרופובית ולכן תמיד צריכה מרפסת או לפחות חלון. החדרים באוניות הם די קטנים ולכן לטעמי חלון או מרפסת נותנים תחושת מרחב. כמו כן אני נהנית באופן אישי לעמוד במרפסת ולראות את העגינה והיציאה מכל נמל וגם להרדם מול הים. אבל שוב זו רק אני. לשיקולכם.

• @חמוטל69

לטעמי קרוז מוצלח הוא גם הכולת להתנתק. עבורי, לשבת במרפסת, גם אם היא קטנה ומספיקה רק לכסא שיושבים עליו, לקרוא ספר ולהתבונן המרחבים, זו מהות החופשה. אכן יש בספינה הרבה פעילות, בעיקר פעילות לסת, אבל עדיין יש די זמן להיות עם עצמך. זאת בתנאי שלא התחברתי למכונות המזל. אז באמת אין טעם לשלם כ''כ הרבה. יותר טוב להפסיד הכסף בקזינו.

• @BAC1

קחו בחשבון את נושא הקלסטרופוביה. יש אנשים שלא מודעים לכך שיש להם קושי כזה ומגלים את הרגישות שלהם רק בזמן אמת. 

• אין ספק שחדר עם מרפסת זה סטייל אחר , אם יש אפשרות כספית זה עדיף

• @nira007

מאוד תלוי מבחינה כספית אם זה מתאפשר.

לדעתי גם מאוד תלוי לאן הקרוז.

בקרוז שהייתי למקסיקו וקובה לא הרגשתי צורך במרפסת,ישיבה בסיפון העליון הספיקה לי.

לפני שבוע חזרנו מקרוז לפיורדים הנורווגים,מזג האוויר היה כל כך קר שבספק אם מישהו העז לשבת במרפסת.

• @סקר-סביונית

זה כמו ההבדל בין מרצדס לפיאט.

שתי המכוניות יגיעו לאותו יעד אבל בחוויית נהיגה אחרת.

אם יש כסף קחו מרפסת.

אם לא אז גם חדר פנימי יעשה את העבודה.

אם יש הרבה ימי ים עדיף שתהיה מרפסת .

אם יורדים להרבה יעדים ונמצאים פחות מהאניה אז מי שקצר במזומנים יכול  להסתפק בחדר פנימי ולנצל את הכסף למשהו אחר.

בחזרה