בחזרה

מזוודה

• שלום לכולם,

אני טס עוד שבועיים עם easyjet לברלין, וחוזר עם אל על.

בדרך הלוך אני נוסע רק עם טרולי (אין לי צורך ליותר מזה).

להבנתי ב -easyjet ,אין הגבלת משקל.

בדרך חזור עם הקניות שמתוכננות (בעיקר בסופר- אני פריק של הדבר),

אני אצתרך מזוודה גדולה.

השאלה שלה היא האם למישהו יש רעיון פרקטי?

לקנות מזוודה שם? (יש לי מספיק מזוודות גדולות בבית).

לשלם ב- easyjet על מזוודה בהלוך גם (למרות שאני לא צריך)

או אולי להכניס לטרולי תיק גב גדול מקופל? (למרות שאני לא יודע אם הוא יעמוד במידות של אל על).

אשמח לדעת אם למישהו יש רעיון יצירתי :).

תודה לכל מי שיכול לענות

• אני מניחה, לפי מה שכתבת שבחזור יש לך כרטיס עם מזוודה לבטן המטוס באלעל.

אז כמו שכתבת – תדחוס בטרולי שלך בחזור כל מה שאתה יכול וכמובן את הדברים הכבדים, אם יש לו הגדלה – עוד יותר טוב, ותיקח איתך תיק מתקפל בגודל המקסימלי המותר (גודל של טרולי, אני לא חושבת שתיק גב גדול כמו של תרמילאים יעבור בשלום) ואיתו תעלה לטיסה כאשר בו תשים את הדברים הקלים יותר.

• @K-Amit

בחזור אני חוזר עם אל על, כך שעל הטרולי המגבלה תהיה עד 8 ק”ג

• @alonamirim

הכוונה שלה היתה שתשים בטרולי תיק מתקפל/כל תיק בגודל המותר לקחת עימך למטוס (תיק-גב...), כשתחזור:

תמלא את הטרולי בכל הקניות ותשלח אותו לבטן המטוס.  .

את התיק המתקפל(או כל תיק שתקח/תקנה), תיקח עימך למטוס (לא לשים בו: נוזלים, ריבות וגבינות קממבר...). 

• @alonamirim

צ’ימידן יותר יעיל מתרמיל.

רק בשווקים תמצא בארץ במחיר מתחרה לגרמניה.

• @Sailor

אז עדיף לקנות שם, בהתאם לקניות שיעשו. 

• @alonamirim

לא הבנתי, האם שילמת בטיסה חזרה על מזוודה לבטן המטוס? אם לא אז תוכל רק טרולי של 8 ק”ג.

אם שילמת על מזוודה לבטן המטוס, יש לדקטלון יופי של מזוודות בד מתקפלות שתוכל בהלוך להכניס לתיק העליה למטוס.

• קח איתך צ’ימידאן מישראל בטרולי,

או תרכוש צ’ימידאן בחו”ל.

• @alonamirim

אני ובת הזוג שלי לטיסות הקצרות אנחנו תמיד טסים לאו קוסט הלוך חזור ובחזור מוסיפים מזוודה גדולה אחת לכל הקניות. מלונדון חזרנו עם 21 קילו נוספים.

אנחנו טסים עם טרולי רגיל לפי המידות המותרות ומביאים איתנו שק שחור של מטיילים. זה מעין שק כיסוי שחור למוצ'ילה/תרמיל שבא עם רוכסן, לא להתבלבל עם כיסוי לגשם. יש בכל החנויות טיולים. יש כזה של חברת outdoor שהוא ממש טוב ומתקפל למשהו יחסית קטן וניתן לסגור אותו יחסית טוב.

בחזרה