בחזרה

צפון הודו עזרה

• היי חבר'ה,
    פעם ראשונה בהודו. אני וחברה שלי(שנינו 22 אחרי 4 חודשים במזרח) מתכננים להגיע בתחילת ספטמבר משו כמו 9/9.
    מנסה לתכנן כיוון כללי אשמח להתייחסות אם זה אפשרי וכדאי :) לא מצפה לאיזה אישור חד משמעי אלא לדברים ספציפים כמו מקומות שלא בעונה וכו’.
    חשבתי על לקחת טיסה הלוך חזור מדלהי ללה להיות שם איזה 5-6 ימים. אחרי כן לקחת אוטובוס לאמריטסאר ליומיים-דרמסאלה 4 ימים-מנאלי 4 ימים-קאסול 3 ימים-רישיקש 4 ימים-( תחילת אוקטובר)דלהי-ג'איפור 3 ימים-סאוואי מדפור(ספארי) 3 ימים-פושקר 3 ימים-אגרה-יומיים-דלהי יומיים. חוץ מזה עוד 3 ימים ללא תכנון בשביל זרימה מקסימלית . סה”כ כ 40 יום.

כמובן שאם מקומות כלשהם ימצאו חן בעיננו\ההפך נוכל להאריך או לקצר שהות . 

שאלה חשובה היא – לה בתחילת ספטמבר כדאי או לא? אשמח לשמוע טיפה על מה עושים שם גם

תודה רבה :)

• @Alon_3553316

אלון

לה תהיה קצת עמוסה בתחילת ספטמבר בגלל המרתון שמתוכנן שם ב9 לחודש אבל זו תקופה טובה לביקור.

לה מאוד נחמדה ל”שריצה” עם “אווירה תרמילאית” ויש בה את הארמון והמנזר שמעליו אליהם מטפסים בטיול קצר וגם סטופה מפורסמת

מלה אפשר לקחת טיולים יומיים לכפרים באיזור הקרוב והרחוק כולל עמק נוברה.

למי שאוהב טרקים לה משמשת בסיס יציאה טוב ויש כמה טרקים יפים מאוד בסביבתה

• @Alon_3553316

נראה טוב. קח בחשבון את ההערה של דרור. מרתון סותם את המלונות בלה. עזוב מחיר, תפוסה היא הבעיה.

תחליף נסיעות ארוכות בטיסות כיוון אחד. הן זולות מאד. בדוק טיסה מלה לאמריצר (יתכן מאד שתעבור דרך דלהי אבל בכל זאת תבדוק).

רישיקש לג'ייפור - בטוח טיסה. וגם החזרה לדלהי.

עזוב את קאבול. נצל את הימים לעבות את מה שתיכננת. המעברים קצת מהירים, לטעמי.

תוסיף עוד יעד ברג'סטאן, במקום.

תשאיר את דלהי לסוף. יצור קריר.

אם תרצה נהג צמוד באזור רג'סטאן ועד דלהי, תכתוב לי בפרטי.

יש לי נהג טוקטוק מדהים בג'איפור. אם מעוניין - כתוב בפרטי.

• תודה רבה לרגב ולרוני! 
    עזרתם לי מאוד ובעיקר נרגעתי קצת שזה נראה טוב.

כשאתקרב לזמן ההגעה ייתכן ואכתוב לך רוני

שוב תודה רבה חברים :)

• ?עד מתי המרתון יהיה

• @Nofar_3752172

המרתון ב9 לספטמבר

בחזרה