בחזרה

בארילוצ'ה 1-5 אוקטובר

• נוחתים בבארילוצ’ה ב1 לאוקטובר בצהרים

משכירים רכב ל4 ימים-אשמח לקבל המלצה לסוכנות השכרת רכב בבארילוצה 

ב5 לאוקטובר מתכננים לקחת טיול “חוצה אנדים” עד לפוארטו ואראס- מכירים חברה שמארגנת סוג כזה של טיול (יש הרבה ) ?

1 לאוקטובר (חצי יום) להסתובב בעיר … “הסיבוב הקטן”??

2 לאוקטובר -לנסוע לכיוון סאן מרטין דה לוס אנדס (שבעת האגמים )  … היכן לישון ? 

3 אוקטובר – חזרה לבארילוצה ??? לינה ???

4 אוקטובר – נסיעה לכיוון ventisquero negro הלוך חזור לינה בבארילוצה 

הודה לכם אם תעשו לנו סדר בבאלגן .. אטרקציות ? מקומות …

לא מחפשים טיולי הליכה ארוכים או אקסטרים למינהם 

תודה מראש 

• @os2

שלום ,
    אני בדיוק עובד על הטיול המתוכנן שלנו בנובמבר 
    קיבלתי הצעת מחיר שנראית טובה מרותי – סוכנת דוברת עברית שמתגוררת בארגנטינה 
    מייל – ventas@luckytourviajes.com . היא מתקשרת בעברית גם בווטסאפ. הזמנתי דרכה גם טיסות פנים. (תמסרו שעופר שלח אתכם )
    בנוסף – חוצה אנדים  – החברה שאני בדקתי – http://www.visitchile.cl/crucedelagos2.htm – מאד יקר …
    לגבי תכנית מפורטת , עדיין בעבודה אבל בתכנון הסיבוב הקטן , 7 האגמים וגם גיחה לאל-בולסון – שעה וחצי דרומית לברילוצ’ה , שנשמעת עיירה מאד מגניבה ועם הרבה טבע מסביב 
    עופר

• @os2 אמר:

נוחתים בבארילוצ’ה ב1 לאוקטובר בצהרים

משכירים רכב ל4 ימים-אשמח לקבל המלצה לסוכנות השכרת רכב בבארילוצה 

ב5 לאוקטובר מתכננים לקחת טיול “חוצה אנדים” עד לפוארטו ואראס- מכירים חברה שמארגנת סוג כזה של טיול (יש הרבה ) ?

1 לאוקטובר (חצי יום) להסתובב בעיר … “הסיבוב הקטן”??

2 לאוקטובר -לנסוע לכיוון סאן מרטין דה לוס אנדס (שבעת האגמים )  … היכן לישון ?  בסן מרטין – עיירה מאוד נחמדה

3 אוקטובר – פארק לאנין – אם יש מזג אוויר טוב, כולל שייט על אגם הוצלאפן (מקווה שזוכרת את השם נכון), זאת בתנאי שאין לכם בתכנית גם פוקון/פורטו וארס – אם יש אז אפשר לוותר עליו. אני חושבת שצריך הר געש אחד לפחות, ויש בפוקון (ויאריקה) בפורטו וארס (אוסרנו ועוד קטנטנים אחרים), ובפארק לאנין את לאנין

4 אוקטובר – נסיעה לכיוון ventisquero negro הלוך חזור לינה בבארילוצה – לא עשיתי – אני הסתפקתי בקרחונים אחרים

בחזרה