בחזרה

יום קונקשיין במוסקה

• מה ההמלצה לגבי יום קונקשן במוסקבה ביום שישי מה ממולץ לעשות זוג ו2 ילדים בני 13 ו 17 מגיעים ב5  וחצי בבוקר וטסים לתאילנד בשעה 6 וחצי בערב תודה

• @א-בר

מציע לכם לקחת מדריך שיעשה איתכם סיור עם רכב ..ויחזיר אותכם לשדה. 

• @yo533

רק שאם הכול יהיה עם רכב – ייקח לפחות שעתיים להגיע מהשדה למרכז העיר ועוד שעתיים בחזרה.. 

• @א-בר

קישור : מוסקבה - מדריך למטייל העצמאי רגיל + קונקשן

מדריך צמוד הינה אופציה נוחה מצד אחד, אבל מעבר לעלות הכספית, יש את נושא פקקי התנועה בעיר, שיקחו לכם שעות רבות מזמן הביקור.  

אין כיום שום בעיית התניידות עצמאית בעיר, בשונה מכל עיר אחרת בחו”ל. השילוט במטרו ובמפות הרחוב גם באנגלית.

הנוער בעיקר שולט באנגלית ושמח לעזור.

תעברו על הקישור, במידה ויהיו שאלות נוספות, אשמח לענות.

• @א-בר

1. סיור עצמי בתחתית של  מוסקבה https://www.lametayel.co.il/%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%A8+%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%AA+%D7%94%D7%9E%D7%98%D7%A8%D7%95+%D7%A9%D7%9C+%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%91%D7%94
    2. סיור מודרך חינמי בעיר. כתבו בגוגל “סיור חינם במוסקבה” או “Moscow free tour” ותבחרו לפי מיטב שיפוטכם על אחד מתוך השפע.
    3. הכיכר האדומה וחנות gum באיזי.

הסיור בתחתית יביא אתכם לשני הנושאים האחרים. התחתית זו הדרך הכי קלה, זולה ויעילה להתנייד בעיר. בסעיף 1 מוסבר מה לעשות עם הציוד שאיתכם במטוס.

אל תשכחו שזה יום קשה ומעייף. טסתם לילה ללא שינה כך שאתם ערים כבר 24 שעות. אתם יצאים לעיר שעדיין לא התעוררה.

אז קחו את הזמן.

• @רוני-סופר

היי תודה למענה, הקושי שלי כאחד שלא דובר את השפה הרוסית אייך אני לא יסתבך בחזרה היכן הרכבות ארו אקספרס בחזור ואייך מגיעים אנחנו נוחתים עם ארופלוט בטרמינל d וממשיכים לבנקוק בטרמינל f תודה למענה

• @א-בר

יש לכם המון זמן וגוגל מפס יביאו אתכם לרכבת המתאימה חזרה לשדה. 

תאכלו לפני החזרה לשדה, בשרמטייבו יקר ולא כל כך טעים. 

• @א-בר

לכן הצעתי לקרוא ראשית את הקישור.

יש הסבר סופר מפורט.

גם אני לא דובר רוסית.

• @tal-yehuda

טרמינל f :  במיסדרון שמוליך מטרמינל D  לרכבת האירו אקספרס בשלב מסויים יש פניה למסדרון. כאשר תצאו הפנייה שמאלה ובחזור הפנייה תיהייה ימינה. המסדרון מוביל לטרמינל  f.   יש שילוט. בחזור במיסדרון תגיעו  לתחנת הביקורת הביטחונית הראשונה בשדה. ולאחריה לטרמינל D  ממשיכים ישר. לטרמינל f פונים ימינה.

• @tal-yehuda

ראשית מאוד מעריך את ההשקעה בתשובות , שנית מה שתכננתי לסוף ספטמבר שנגיע ניקח את ארו אקספרס מטרו לכיכר האדומה השאלה מה כדאי לעשות ביום זה בתקופה זו ומתי לצאת ממוסקבה לפני הטיסה מה הטווח המומלץ ולא מוגזם, מדובר ביום חמישי..תודה למענה

• @א-בר אמר:

@רוני-סופר

היי תודה למענה, הקושי שלי כאחד שלא דובר את השפה הרוסית אייך אני לא יסתבך בחזרה היכן הרכבות ארו אקספרס בחזור ואייך מגיעים אנחנו נוחתים עם ארופלוט בטרמינל d וממשיכים לבנקוק בטרמינל f תודה למענה

בבלוג שלי אני מוביל אותך צעד צעד ליציאה ולכניסה מהטרמינל. 

עם האנגלית תסתדר. גם אני לא מבין מילה ברוסית. אבל תמיד תמצא מישהו דובר אנגלית.

חזרה מהעיר לשדה התעופה דינה כדין כל הגעה לטיסה. שעתיים לפחות לפני הטיסה.

הטרמינלים מסודרים לפי האותיות כמו בנתבג או בשדה תעופה אחר.

• @א-בר

מצרף את  קישור פעם נוספת :מוסקבה מדריך למטייל העצמאי רגיל + קונקשן 

יש הסבר סופר מפורט כולל תמונות איך להגיע לכיכר האדומה.

אתם יכולים להסתובב בכיכר עם כניסה לאתרים או רק להשקיף מבחוץ.

אפשר להיכנס לקניון גום לעשות סיבוב ולאכול.

ביום חמישי מתחם  הקרמלין סגור.

אם יש לכם זמן אפשר להמשיך מהכיכר האדומה לרובע קיטאי גורוט.

הדרך חזור מהכיכר לש / ת הינה בדיוק הדרך שתעשו בהלוך. אותו נתיב , אותן תחנות רק לצד השני.

כאשר תעלו על רכבת האירו אקספרס בש / ת, תיקחו זמן עד ההגעה לכיכר האדומה וזו תהיה האינדיקציה שלכם, מתי לחזור + הזמן בשדה עצמו לפני הטיסה.

• @tal-yehuda

הרבה תודה למענה המקצועי

• @א-בר

חברים יש עוד הצעות לסיור יומי במוסקבה מאחר והקרמלין סגור ביום זה תודה למענה

• היי

אני מגיע מטיסה שנוחתת בשעה 0530  לקונקשן עד אחר הצהריים לפי הקריאה המקומות נפתחים בשעה 10 מה מומלץ לעשות בכיכר האדומה עד אז והיכן מתאים לשתות קפה ואיזה נשנוש על הבוקר

• @א-בר

ערים “מתעוררות” ב:10, למעט שווקים.  כך שאפשר לראות אתרים רק מבחוץ. ניתן להגיע לכיכר האדומה בדרך נוספת.

מתחנת המטרו Belorusskaya, שהגעתם אליה מש/ת, לוקחים את הקו המעגלי מטרו מס.5 ונוסעים 2 תחנות לתחנת: Kievskaya.

אחת מתחנות המטרו היותר יפות בעיר. יורדים עושים סיבוב בתחנה וחוזרים לרציף שממנו הגעתם, ונוסעים עוד תחנה אחת ל: Park Kulttury.

יורדים ומחליפים למטרו מס. 1. נוסעים תחנה אחת, לתחנת: Kropotkinskaya. יורדים ויוצאים לרחוב לראות את קתדרלת ישו המושיע. רק מבחוץ. ניפתח גם ב:10. הקתדרלה בנויה מעל תחנת המטרו. [ יש הסבר בבלוג ] חוזרים לתחנת המטרו לרציף שירדתם ממנו וממשיכים הפעם עוד 2 תחנות, לתחנת: Okhotnyy Ryad. לא יוצאים החוצה. קודם חוצים במסדרון מתחת לכביש ויוצאים לרחבת הכניסה לפני הכיכר האדומה. מתקדמים לפסל הפרש על הסוס בחזית המוזיאון, פונים ימינה ונכנסים לגן אלכסנדר. מיד משמאל קבר החייל האלמוני. ממנו יוצאים החוצה ופונים ימינה לכיכר האדומה.

קפה ונישנוש רק משעה 10, באחד מבתי הקפה בקניון אוחטני ריאד, או קניון גום.

• @tal-yehuda

עברתי שנית על השרשור. אתה קונקשן במוסקבה ביום ששי. 

הקרמלין פתוח. סגור ביום חמישי. כך שאין לך בעיה למלא יום עם הכיכר האדומה והקרמלין עפ”י הבלוג.

• @tal-yehuda

היי

היה לי בלבול קל אני מגיע בחמישי בוקר 

בחזרה