בחזרה

טיול שלכת

• היי

מבקשת המלצה על טיול מקוצר 7 ימים מלאים שבהם מעוניינת לצאת מניו יורק לכיוון אזור השלכת בניו אינגלנד ואז להמשיך לאגמי האצבעות מפלי הניאגרה וחזרה לניו יורק.  רק באמת מקומות שהם הכי שווים מבחינת הנופים, השלכת הטבע, אולי פארק אכדיה. היינו לפני שנתיים בטיול גדול (לא סתם חוזרים שוב) ועכשו מקוצר משפחתי. אשמח מאוד מאוד לסיוע בתאריכים 7/10-14/10.

תודה 

מיקי שדה🍁🍂🍂🍁

• הנהלת הפורום

@miki-sade

שלום מיקי שדה

הייתי אומר שזה קצת הרבה יומרני ב-7 ימים לעשות את היעדים

בואי  ננסה--

יום 1

ניו יורק>>מערב קונטיקט>>מערב מסצ’וסטס לינה או ויליאמסטאון

צפון מערב מסצ’וסטס,או מעבר לדרום מערב וורמונט ולינה בבנינגטון

יום 2

דרום וורמונט>>מזרח וורמונט>>ופניה לניו המפשייר כל הדרך ללינקולן מערב הרים לבנים

יום 3

מעגלי הרים לבנים

יום 4

מערבה דרך צפון וורמונט>>מעבר על השמפליין והגעה ללייק פלאסיד אדירונדאק

יום 5

יום מטורף נסיעה מאומצת דרך לב האדירונדאק הגעה אחה”צ לניאגרה

יום 6

השלמות מפלים והגעה לאיתקה אצבעות

יום 7

השלמות איתקה וסביבתה ונסיעה ניו יורק והגעה מאוחרת

מטורף כבר אמרתי?????????????????

מוני

• @מוני

מוני, בכל מקרה תודה, מובן שזה קצת מטורף  (בגלל זה ביקשתי עזרה🤣) ננסה לטעום  מכל היופי שוב ולקצר היכן שאפשרי מתוך מה שהצעת.

יום נפלא

• בתור מי שבצעירותו עשה דברים מטורפים יותר בניו אינגלנד, וכפי שכבר סיפרתי כאן כמעט זה עלה לי בחיים, אז אפשר הכל.
    אני העברתי ימים שלמים מ-5 בבוקר ועד חצות בנהיגה (בעיקר) ועצירות קצרות לצילום (סרט 35מ”מ) והתרשמות, בקושי אכלתי אפילו.
    נהנתי מאוד מהנסיעה וכל מה שראיתי בדרך, אם זה מתאים אפשר להגיע להמון מקומות, וכמו שאומרים כאן לסמן וי (כמה זמן השקעתי בפסגת הר וושינגטון? חצי שעה? אולי פחות, קפאתי למוות), רק לא להירדם בדרך!!

• @אלי-רון

אני חוזרת בפעם השנייה כי מי שאוהב טבע בנשמתו ובמקביל אוהב לצלם ואת רוב הטיולים רואים דרך עדשת המצלמה הכל אפשרי רק אני נגד טרוף, אנסה לעשות כך שנראה את המיטב כי הפעם הטיול הוא משפחתי. המקום בשלכת מטורף עד עוצר נשימה…… ודה

בחזרה