בחזרה

סן פרנסיסקו

• שלום רב,

ב-10.10 אנו צפויים לנחות בסן פרנסיסקו בשעות הצהריים המוקדמות (11:45), נפגש עם הבת שמגיעה מיעד אחר בארה"ב, איסוף רכב ויציאה לכיוון הדירה בדיילי סיטי (כחצי שעה מהשדה)

מניחה שאחרי כל ההתארגנויות , "התאפסות", "התחמשות" במזון , ונסיעה – נגיע לדירה בסביבות 16:00

מה מומלץ לעשות ביום הזה? האם כדאי לצאת לכיוון הפיירים (39)?

על המפה הנסיעה מהדירה לכיוון פייר 39 הוא כחצי שעה (ברור שיש לקחת בחשבון עומס תנועה)

או שמומלץ להגיע לאיזור אחר של העיר?

ביום הזה נהיה כנראה עייפים, אבל נראה לא נראה לי נכון לא לעשות דבר...

בקריאה בפורום הבנתי שהעיר נסגרת בשעות הערב.

תודה :-) 

• @דנית-ח

נראה לי נחמד לשוטט בפייר 39 ובמדרחוב הצמוד….

תזרמו עם הכוחות שיהיו לכם.

תהנו

• @דנית-ח

העיר לא נסגרת בערב. לא יודע מי כתב את זה. כמובן שיש אזורים שהם אזורי מגורים מובהקים שבשעות הלילה פחות תוססים… כמו בתל אביב…

לגבי יום ההגעה: אם תכתבו כמה ימים תהיו בעיר בסה”כ ואיזה אתרים תרצו לראות, אפשר לעזור לכם לבחור מה לעשות בערב הראשון. אפשרות נחמדה זה לעלות לתצפית טווין פיקס, זה ממש נחמד להגיע לשם לקראת השקיעה.

• @עמיחי13 

נגיע לעיר ב-10.10 ונעזוב ב-12.10, לאחר יום טיול בעיר (נטו, יומיים)

כמובן שרוצים לבקר ביעדים העיקריים של העיר, מזח 39 והטיילת, רחוב לומברד, גשר הזהב, ציינה טאון, כיכר יוניון ועוד..

ברור שזה לא ממש מספיק לעיר הזו, אבל יש לנו מגבלה של 16 ימי טיול בלבד..

היעד הבא עדיין לא סגור – או שנרד לכיוון מונטריי או (שבסיכוי נמוך יותר )נתקדם לכיוון יוסמיטי 

- שזו שאלה נפרדת… 

עדיין לא החלטנו אם להתאמץ ולסוע ליוסמיטי או לוותר ולהמשיך לכביש 1 דרומה עד לוס אנג’לס 

בהמשך – לאס וגאס והשמורות

אשמח לכל הכוונה\המלצה

• @דנית-ח

לא מדובר על עייפים אלא מותשים ממש. ביום ההגעה אתם יכולים מבחינתכם לצנוח למיטה בשש ואם תמתחו את הזמן תגיעו אולי לשמונה. (אני בארה"ב, נחתתי בסן פרנסיסקו, התחושה והזכרונות עדיין טריים). לא נראה לי נכון לנסוע במצב כזה כל כך רחוק ממקום הלינה, בכבישים אמריקאיים שבכל זאת צריך קצת זמן הסתגלות אליהם- אפילו עם וייז. תנצלו את הזמן לקניות בסיסיות בסופר קרוב,  ארוחת ערב מוקדמת ו...לישון. 

בחזרה