בחזרה

טיסה עם וויז איר

• @May_3322555

בטיסה האחרונה שלי עם ווויז אייר מסיביו לארץ, אני אמנם הזמנתי מקומות מראש,

אך ראיתי בני זוג שהופרדו (הבחור קיבל מושב בשלישיה שלי ושל בן זוגי ובת זוגו שתי שורות קדימה)

זאת למרות שהיו הרבה מקומות פנויים במטוס, אפילו כמה שלישיות מושבים שלמות ריקות.

כמובן שבני הזוג בחרו לעבור ולשבת ביחד ברגע שהבחינו בכך.

• שלום.הייתי בטיסה עם אחד החברות הטיסה הרשומות כאן.

אנחנו שילמנו על הכירטוס.על המזוודות ששקלו כל אחת 7 קג,ושילמנו גם על הצק אין.

בקיצור 110 יורו .נוספים.

😂והושיבו אותנו עי השירותים.אם לא משלמים את חבילת הפריוריטי אתה מרגיש הומלס שהגיע לטיסה.

• @lbd

טסתי לבודפשט עם וויז באמצע אוגוסט והיה נראה שההםרדה מכוונת,  עם השורות סביבי עשינו בדיקה מדגמית, וכולם הופרדו בלי קשר לזמן הצג אין. יכול להיות שהיה מקרי, אבל מחשיד מדי

• @תומר

כל עוד לא שמו מחיצה, אז לא נורא

• @mr-bin

"...והושיבו אותנו עי השירותים.אם לא משלמים את חבילת הפריוריטי אתה מרגיש הומלס שהגיע לטיסה".

• תמיד אפשר להתקלח וללבוש בגד נקי לפני הטיסה כדי להמנע ממצבים לא נעימים😁.

• כל עוד לא הושיבו אותי על הכנף מחוץ למטוס,הולך הכול...👩‍✈️

• @הדרקון-עם-קעקוע-הנערה

באחת הטיסות הזמנו מושבים מראש, לא צמודים, מתוך כוונה אמיתית לא לשבת ביחד אלא כל אחד והנוחיות שלו. אני ליד החלון ובעלי ארך הרגליים במעבר.  הצמידו אותנו…

וכבר קרה שבקשנו לשלם על הושבה  בטיסה שהזמנו מאוחר ולא היו מושבים צמודים, 

• @ח-ג

לאנשים יש נטייה לתאוריות קונספירציה,

אבל הנה יכול להיות שכבר לפני זמן הצ’ק אין פשוט אין מקומות צמודים.

קרה לי גם עם חברות שירות מלא, לא יחודי לחברות LOW COST ובטח לא ייחודי ל WIZZ.

כשאני טס בטיסות משפחתיות יש כמה פרמטרים שחשובים לי וכמה שחשובים לי פחות, הושבה חשובה לי, מזוודה אני לוקח 1-2 לכל בני המשפחה, חמגשית לא מעניין אותי. אני משלם על מה שחשוב לי.

אחרים יכולים להחליט להמר כדי לנסות לחסוך,וגם זה בסדר, כל אחד ומדיניות הסיכון/סיכוי שלו.

בחזרה