בחזרה

סיוע בתכנון טיול

• שלום, אנחנו משפחה שמתכננת נסיעה לתאילנד בפעם הראשונה באוגוסט 2020.

התאריכים נקבעו עקב אילוצים של לימודים, אוניברסיטה וכו’. אשמח לחוות דעתכם לגבי תכנון הימים בטיול טרם הזמנת טיסות

תאריך תוכנית
    16-אוג טיסה ת"א בנקוק
    17-אוג נחיתה בבנקוק והמשך טיסה לצ'אנג מאי
    18-אוג צ'אנג מאי (טיול בצפון)
    19-אוג צ'אנג מאי (טיול בצפון)
    20-אוג טיסה מצ'אנג מאי לקוסומוי
    21-אוג קוסומוי
    22-אוג קוסומוי
    23-אוג קוסומוי
    24-אוג קוסומוי
    25-אוג קופנגהן
    26-אוג קופנגהן
    27-אוג קופנגהן
    28-אוג טיסה לבנקוק
    29-אוג בנקוק
    30-אוג טיסה מבנקוק לת"א

תודה מראש

• @SD1

לא יודעת מה הרכב המשפחה – ילדים קטנים? בני עשרה? מה אתם אוהבים לעשות מה אתם לא… מה אתם מחפשים בחופשה הזו….

אבל בגדול:

יש לכם יומיים בצ’אנג מאי – זה ממש ממש מעט זמן – מינימום זה 4 לילות. לדעתי חבל על הכסף של טיסת הפנים בשביל יומיים ועל הטרטור הזה.

בנגקוק – השארתם לעצמכם גם יום שלם ועוד חצאי ימים – מאוד מאוד מעט זמן בשביל בנגקוק לא תספיקו כמעט כלום.

יש לכם 12 ימים – בזמן כזה עושים 3 יעדים גג – לעשות יותר יעדים זה אומר סתם להגיע למקומות, כדיי לסמן V ולהגיד “היינו פה” אם זה מה שאתם רוצים – אז סבבה. אבל אם אתם רוצים לטייל בפחות טירטורים ולהספיק לראות ולהנות מהיעדים שאתם מגיעים אליהם – תורידו את הצפון ותפזרו את הימים האלו בין קוסמוי לבנגקוק 

• @SD1

לגבי תחילת הטיול:

ביום הראשון אתם נכנסים לבנגקוק בשביל לצאת ממנה. עולה זמן וכסף, יש לכם בנגקוק גם בסוף הטיול.

עדיף להכנס פעם אחת ולא פעמיים.

לגבי הצפון:

אתם מבזבזים 4 ימים בשביל יומיים של נטו טיול, 50% זמן וכסף לפח.

לדעתי ניצול זמן לא יעיל.

או שתוסיפו זמן לצפון, נניח בסה”כ לפחות 6 ימים כדי שיהיה לכם 4 ימים מנוצלים ורק שניים מבוזבזים, או אם אי אפשר בטיול הזה תוותרו על הצפון ותשקיעו את ה 4 ימים האלו בצורה יותר יעילה במקום אחר

• @72amalia

תודה על התגובה

אנחנו בהרכב של זוג הורים + 3 בנות 23,20,14

הוספנו יום נוסף לצפון מה שהופך את השהייה שם ל- 3 לילות 4 ימים

• @הדרקון-עם-קעקוע-הנערה

כוונתנו לנסוע ישר מבנקוק לצ’אנג מאי בטיסת המשך מבלי לצאת מהשדה. כך שהבילוי בבנקוק יהיה רק בסוף הטיול.

האם יש דרך אחרת להגיע לצ’אני מאי?

הוספנו יום נוסף לצפון

השאיפה לא לסמך V על היעדים אך כן לנסות לשלב גם את הצפון בטיול.

• @SD1

אם תוסיף יום לצ’יאנג מאי כנראה יהיו לך 3 ימים בצפון, לא ארבעה. היום הרביעי בטח יוקדש כמעט כולו לטיסה לדרום.

תבדוק, אני מקווה שמצאת טיסה לדרום לקראת הלילה ואז בכל זאת יהיה לכם זמן של היום הרביעי.

מספר הלילות לא ממש רלוונטי, בלילה ישנים.

האם מדובר רק על לספמן V והאם כדאי לכם? אני הסברתי את השיקולים, תחליטו אתם.

אני לא יודע מה תוכנית הטיול שלכם בצפון, איפה אתם רוצים לבקר, אבל יכול להיות שלא כדאי לכם טיול כוכב או מעגלי לצ’יאנג מאי, יכול להיות שכדאי לכם לנחות בצ’אנג ראי ולהמריא מצ’יאנג מאי (או להיפך).

יש אופציה לנסיעה קרקעית לצ’יאנ מאי, בלו”ז שלכם לא נראה לי רלוונטי.

• @SD1

אין לכם הרבה ימים בסהכ.

ואני לא בעד להוריד מהאיים....

אז אולי תשקלו את קנצנבורי במקום לטוס לצפון.

בחזרה