בחזרה

טיול משפחתי לרומניה • אנחנו משפחה עם ילדים בוגרים (הורים כמעט בשנות ה70 שלושה ילדים בני 32-42) טסים לרומניה בסוכות. נוחתים ביאשי בלילה של ה10.10 ממריאים מבוקרשט לפנות בוקר של ה20.10 כך שיש לנו 9 ימים מלאים.

  מתכוונים לעשות טיול שורשים ביאשי כיום וחצי- יומיים ולהתגלגל עד בוקרשט עם רכב שכור.

  אוהבים טבע וטירות ואין לנו בעיה עם טיולי טבע של מספר שעות, כל עוד נחזור למקום הלינה באור…

  ביאשי ההורים יושבים עם בני משפחה על מנת למצוא נקודות עיניין רלוונטיות למשפחה ומצאנו נקודות עניין שמעניינות אותנו באזור טרנסילבניה- ברשוב- בוקרשט.

  נשמח לא לעשות נסיעה של 5-6 שעות ברצף ולכן נשמח לשמוע המלצות לנקודות עצירה (אפשרי עם לינה) מאזור יאשי לאזור טרנסילבניה (מקווה שאני מייחסת שמות נכונים לאזור).

  בנוסף מכיוון שאנחנו חמישה ובמלונות סטנדרטיים זה בדרך כלל אומר יותר מחדר אחד נשמח אם יש המלצות לדירות/ צימרים בדרך. אפשר בסגנון מתגלגל או במיקומים שמאפשרים טיולי כוכב במרחק נסיעה סביר (עד שעתיים שלוש מבחינתנו, אם זה אפשרי).

  תודה רבה • @ענבר610

  - כל דבר אפשרי וכל אחד מטייל לפי ראות עיניו .

  - ממליץ לך על מסלול ראשי זה מיאשי לבוקרשט, שכולל טבע , טירות, מנזרים, מסלולי הליכה , מכרה מלח בפראיד, כוכב של יומיים-שלושה בבראשוב, יומיים בסיביו, נסיעה בכביש הטראנספאגאראשן היפה ( הכביש נסגר מנהלתית בראשון לנובמבר וצריכים לבדוק לפני הנסיעה דרכו שהוא לא נסגר עקב ירידת שלגים מוקדמת ) . במקרה שהכביש סגור תיסעו לבוקרשט דרך כביש E81 המכונה דרך האולט .

  - כמובן שלמסלול הראשי הזה שאפשר להוסיף אטרקציות ומקומות לביקור .

  - קחו בחשבון שמזג האויר יהיה די קר בתקופת הנסיעה שלכם .

  - ממליץ לך לקרוא את פרפראות רומניה שלי .

    • @אילן-Ilan

  תודה רבה! נעבור על המסלול


 

בחזרה