בחזרה

שאלה

• שלום,

אנחנו יוצאים לטיול של 3 שבועות בנובמבר:

שבוע 1 טוקיו +  האקונה + הר פוג’י

שבוע 2 טוקיו +האלפים היפניים (טאקאימה, שירוקווה-גו, קנאזאווה, מגומה, צומאגו, מטצומוטו)

שבוע 3 קיוטו + נארה

איך מגיעים מקיוטו / נארה ל- okuinoin cemetary והאם מחייב לינה במקום?

בגוגל maps לא מצאתי מסלול..

בנוסף, האם חובה להגיע לאזור האלפים היפניים (טאקאימה, שירוקווה-גו, קנאזאווה, מגומה, צומאגו, מטצומוטו) ? אנחנו יכולים במקום להכניס גם את סיאול לטיול.

האם כדאי לקחת טיול מאורגן או שעדיף עצמאי? 

האם אפשרי להגיע משם לקיוטו או שכדאי לחזור לטוקיו ולנסוע ב-bullet?

תודה,

לימור

• הנהלת הפורום

@Foti12-walla-com

סה"כ התכנון שלכם נשמע אחלה.

שום מקום לא חובה, תחליטו מה שמעניין אתכם יותר. אני באופן אישי לא הייתי מוותר על האלפים.

לגבי טיול מאורגן, זה עניין של איזה אופי טיול מתאים עבורכם. יפן מאוד נוחה למטייל העצמאי אז אין מה לחשוש.

• @thomas757 

תודה רבה!

שאלה נוספת?

האם לדעתך דרום קוראיה הוא יעד מעניין לעומת יפן?

• הנהלת הפורום

@Foti12-walla-com

לא ביקרתי בדרום קוריאה אבל אני בגישה שאם כבר מגיעים ליפן אז תנצלו את הזמן שם.

למי שטס לאוסטרליה או ניו זילנד הייתי ממליץ על עצירה במזרח כדי לשבור את הטיסה הארוכה אבל במקרה שלכם, למרות שאין לי ספק שסיאול מעניינת והיא בהחלט ברשימה שלי גם, הייתי נשאר עם שבוע נוסף ביפן…

לא תתחרטו

• @Foti12-walla-com

בעיניי יפן יותר מעניינת. אבל אם אתם מאוד רוצים לשלב, הדרך לעשות את זה היא לטוס עם קוריאן איירליינס ואז נניח לעצור בקונקשן בסיאול לכמה ימים. 

• @Foti12-walla-com

דרום קוריאה מחווירה לעומת יפן בכל מובן לדעתי
    הייתי מעדיף ביקור בעיר אחת ביפן מאשר בכל דרופ קוריאה,
    עם זאת יש כאלה שהאוכל הקוריאני ימצא חן בעיניהם יותר מהיפני

• @Foti12-walla-com

אני מניח שאת מתכוונת ל-okunoin שנמצא בקויה סאן, נכון? אם ככה, מגיעים לשם ברכבת.

מנארה אפשר לנסוע בקו של חברת Kintetsu מתחנת Kintetsu Nara ל-Osaka Namba, ולהחליף שם לקו של Nankai שנוסע מ-Namba ל-Koya San.

אם מצליח לך עם הזמנים זה יכול לקחת בסביבות שעתיים וחצי. לא קצר אבל זה הכי נוח.

מקיוטו זה יותר ארוך ומצריך יותר שילובים. נראה לי שבמקרה הזה הנסיעה הכי פשוטה היא בחברת Hankyu מתחנת Kawaramachi.

בכל אופן אפשר להשתמש באתר Hyperdia ולתכנן את המסלול בימים ובשעות שאת צריכה.

במקרה של נארה, המסלול הוא מ-Kintetsunara ל-Koyasan (להכניס את השמות ככה, בלי רווחים, אחרת האתר לא מזהה אותם).

לגבי לינה, לא חובה לישון בקויה סאן. זה מקום די קטן ואפשר בהחלט לכסות אותו ביום אחד בצורה רגועה (בלי לרוץ בין אתרים). אבל את זה עדיף לעשות כטיול יום מאוסקה, כי משם ההגעה הרבה יותר נוחה. ממקומות אחרים כמו נארה או קיוטו, זמן ההגעה ארוך וזה אומר שנטו אי אפשר להיות שם כל היום.

האטרקטיביות של לינה בקויה היא בעיקר חוויית הלינה בתוך מקדש. אבל אלה בעיקרון חדרים רגילים בסגנון יפני. העיירה עצמה היא לא מקום עם חיי לילה וכל אתרי התיירות נסגרים בחמש או שש בערב. אפשר כמובן להסתובב בחלקים הפתוחים, כולל בתוך בית הקברות, בכל שעות היממה. אבל אני מתאר לעצמי שלא רבים מעוניינים לטייל בבית קברות באמצע הלילה. 

• @דן היפניסט 

תודה רבה על התשובה המפורטת!

עזרת לנו מאוד.

לימור

• @thomas757  

תודה רבה לכל העונים, עזרתם לנו מאוד!

לימור

• @gauntlet

תודה רבה, עזרת לנו מאוד!

לימור

בחזרה