בחזרה

מערב ארה"ב בסוף פברואר

• שלום לפורום

אנחנו מתכננים טיול במערב ארה”ב בסוף פברואר… בגדול נחיתה בלוס אנגלס ביום ראשון והמראה חזרה מסן פרנסיסקו ביום חמישי שלאחר מכן (סה”כ 12 יום). חשבנו לחלק את הטיול לשני חלקים:

• שבוע ראשון (ראשון-ראשון)יציאה מלוס אנגלס ישירות לגרנד קניון ומשם לווגאס (עם קצת קניונים בדרך- מה שאפשר)
    • שבוע שני (ראשון עד חמישי) יציאה מווגאס ברכב לכיוון סאן פרנסיסקו

בגדול 2 שאלות:

1- כמה המזג אויר נורא באזור? אנחנו לא טיילנים גדולים, הרוב זה טיולים ברכב…

2- מה יש לעשות בדרך בין לוס אנג’לס לגרנד קניון

תודה

• @oferdi

המסלול הקלאסי מלוס אנג’לס אל הגראנד קניון עובר בפאלם ספרינגס, עץ יהושוע, סדונה וויליאמס.

• @עמיחי13

תודה רבה על התשובה! ראיתי מסלול ‘מתחרה’ שעובר בכביש 66 ההיסטורי (Oatman, Kingman, Williams).

מי מהם יותר מומלץ? שווה? מתאים יותר לסוף פברואר?

• @oferdi

אני בכלל לא בטוח שאתם רוצים או צריכים לבקר בכל עיירות כביש 66 – במסלול שצירפתי יש ביקור בוויליאמס. מצד שני, אתם ממש לא רוצים לפספס את סדונה.

לגבי העונה: הכי מוקדם בשנה שיצא לי לטייל באזור המדברי הגבוה היה במרץ, ואז תפס אותנו שיטפון די רציני בזמן שהיינו בהפלגה על נהר הקולורדו…

מזג אוויר זה עניין של מזל, אבל לא נראה לי שמבחינת מזג אוויר יש הבדל בין המסלולים. 

• @עמיחי13

אחלה טיפ!

אנחנו נוחתים בלוס אנג’לס בשעה 15:00 כך שביום בראשון לא נוכל לסוע המון. לפי המפה שלך יש כמעט 8 שעות נסיעה עד לסדונה. איך היית ממליץ לפצל את הנסיעה? היכן ללון?

• @oferdi

אם אתם מגיעים מטיסה בינ”ל, סביר להניח שתוכלו לצאת לדרך לא לפני 18:00, אולי חצי שעה פחות אם כל הקלפים יפלו יפה. 

אפשר להזמין מקום לינה בפאלם ספרינגס או בשוליים המזרחיים של לוס אנג’לס (כדי לא להיתקע בפקקים בבוקר למחרת), ואת הלילה הבא בסדונה.

• כמו עמיחי גם אני חושב שסדונה זה אחד המקומות שאסור לפספס.

מצרף קישור לטיול באזור מפברואר האחרון ועוד שני טיולים שכללו את האזורים האלה.

עופר

בחזרה