בחזרה

הירושימה 6 ימים

• דרך העבודה אני הולכת להיות 6 ימים בהירושימה .

הבנתי שבעיר עצמה יש רק מה לעשות עבור יום אחד.

איזו אפשרות יש לי לטיולי יום מהירושימה ?

ברכבות ,אין לי שום בעיה לצאת ב7 ולחזור ממש מאוחר.

נא עזרתכם .

תודה לכל העונים והמקדישים שניה בקריאת המודעה שלי 🙂

• @Yamit_3764953

מיאג'ימה. אי קרוב. יש מספיק זמן ליום טיול מלא.

פוקויאמה. מוזיאון השואה של בית שלום. אותנו ריגש.

טירת הימאג'י. קצת רחוק, אבל ביום מלא, אפשרי.

נאושימה. קצת רחוק ומורכב, ויום בקושי מספיק, אבל אם זה מה שיש, אז אפשר אולי לראות מוזיאון או שניים אם מכוונים נכון את זמני הרכבת לזמנים המעבורת.

קיוטו. אמנם ''דורשת'' מספר ימים, אבל שוב, אפשר להנות גם מיום אחד מקסים. 3 שעות לכל כיוון ברכבת.

• @רוני-סופר

מדהים בודקת כבר את הערים .

אין לי בעיה לעשות 3 שעות ברכבות זה סביר מאוד לטיולי יום.

המון תודות על העזרה 

• @Yamit_3764953

זה ממש לא נכון. הייתי בהירושימה כמה ימים. אם הולכים רק לאתר-שניים הכי מוכרים אז כן, זה ממלא יום (בלי מיאג’ימה). אבל אם מחפשים לראות יותר יש מה לראות. מעבר לפארק השלום, כדאי לנסות את האוקונומיאקי המיוחד של העיר ברחוב המוקדש לו, יש גן יפה בעונת הפריחה/שלכת ששכחתי את שמו, ומקדשים לא מוכרים יפים ברחבי העיר, וגם טירה שנחמד לראות מבחוץ. כדאי תמיד לבדוק על פסטיבלים ואירועים, לי יצא להיות בכמה במקרה, יש גם פעם בחודש מפגשים עם ניצולי הפצצה באחד מבתי הקפה. חוץ מפארק השלום יש אתרים שקשורים לפצצה ברחבי העיר, יש מפות במוזיאון עם מידע. בעיר יש את מפעל מזדה שאפשר לעשות בו סיורים מודרכים שצריך להזמין מראש. 

וגם: יום במיאג’ימה שממש ליד הירושימה, מעבר למה שמוכר וכולם הולכים, אפשר לעשות שם מסלולי הליכה בהרים (פרטים באינפורמיישן שם, יש להם אפילו מפה בעברית). 

אפשר לנסוע גם לערים, עיירות וטבע אחר באזור, למשל אי הארנבים. קיוטו בעיניי זה לא טיול יום, 3 ימים בה זה טיול בלחץ. אתר טוב למידע על כל מה ששאלת: https://www.japan-guide.com/e/e2160.html

• כמה זמן פנוי יש לך מתוך 6 הימים?

אפשר להנות מהירושימה ומיאג’ימה במשך יומיים בקלות. מיאג’ימה ממלאת כמעט יום, יש את מוזיאון מאזדה, פארק השלום והמוזיאון.

גם המרכז של הירושימה ממש נחמד לסיבוב שופינג ואוכל.

אנחנו עשינו את נאושימה במסגרת טיול יום מהירושימה, היה די לחוץ ויצאנו מאוד מוקדם בבוקר אבל זה אפשרי, לטעמי המקום מדהים, אם כי במיוחד לאוהבי אומנית מודרנית.

• @keves160

כרגיל יש צדק רב בדברים של כבש. אפשר בהירושימה לפחות יומיים (ומיאג’ימה בנפרד).

וגם אביב צודק. נאושימה זה עניין של יומיים שלושה.

אבל בצוק העיתים גם יום אחד כדאי. כך יצא גם לנו והבטחנו לעצמנו סיבוב נוסף שם.

אבל גם אני צודק. אפשר גם טיולי יום מחוץ לעיר.

בחזרה