בחזרה

תאילנד בדצמבר

• שלום לכולם,
    חשבתי על חופשה (בדגש על חופשה) של כשבועיים (כולל ימי נסיעות) בתאילנד.
    מקריאה קלה הבנתי שאיי המערב (פוקט, קו-פיפי) וקראבי מומלצים יותר בתקופה הזו.

כמה שאלות-
    *האם 12 ימים הם תקופה מספקת לבלות במקומות הנ”ל? הכוונה היא לא לרוץ אחרי אטרקציות אלא באמת לנוח ולהרגע.

*מבחינת טיסות, איך הייתם ממליצים לעשות את זה? טיסה לבנגקוק ומשם פנימית לפוקט? 
    ראיתי טיסות ישירות במחירים סבירים (850+-) של אל על ומשם פנימיות ב80 דולר בערך. 

*מבחינת השהות עצמה- איך מומלץ לחלק אותה בין פוקט, קופיפי וקראבי? איך הייתם מתניידים בין השלוש ובאיזה סדר?

*יש אי אחר שמומלץ לבקר בו ולא ציינתי?

תודה:)

• @kidandank83 

דצמבר זה חודש מעולה לאיים שציינת

כמובן שיש באזור עוד איים ומקומות: קאו לאק, קו-לנטה, קו-יאו …. אבל פוקט קראבי וקופיפי הם הגדולים והמרכזיים.

ב-12 ימים אפשר בהחלט לראות ולהנות מהמקומות בלי לרוץ יותר מידיי, אבל קח בחשבון שבהחלט לא תספיק לעשות\לראות את כל מה שיש לאזור להציע.

מבחינת ההתניידות: מבנגקוק יש טיסה לקראבי או לפוקט.

מפוקט או מקראבי לקופיפי עוברים במעבורת

בין פוקט לקראבי עוברים בנסיעה או במעבורות

הייתי מציעה להגיע לבנגקוק, לטוס לפוקט, מפוקט מעבורת לקופיפי, מקופיפי מעבורת לקראבי ומקראבי טיסה חזרה לבנגקוק הביתה.

בפוקט יש הכי הרבה מה לעשות ואם המטרה שלך היא לא לרדוף אחרי הזמן הייתי מקדישה לה לפחות שבוע

• @72amalia אמר:

שיש באזור עוד איים ומקומות: קאו לאק, קו-לנטה, קו-יאו …. אבל פוקט קראבי וקופיפי הם הגדולים והמרכזיים. ב-12 ימים אפשר בהחלט לראות ולהנות מהמקומות בלי לרוץ יותר מידיי, אבל קח בחשבון שבהחלט לא תספיק לעשות\לראות את כל מה שיש לאזור להציע. מבחינת ההתניידות: מבנגקוק יש טיסה לקראבי או ל

מעולה, תודה רבה על התגובה המפורטת!

אם אפשר להכנס קצת יותר לפרטים, איך היית מחלקת את הלילות?
    7 לילות פוקט, 3 קופיפי ו-2 קראבי?

בנוסף, באילו חופים כדאי לשהות בפוקט מתוך הנחה שהייתי רוצה לא להיות בפאטונג העמוס והמתויר?

• @kidandank83

הייתי הופכת: 2 קופיפי ו-3 קראבי

בפוקט – אישית דווקא כן הייתי ממליצה להיות בחוף פאטונג פשוט כי זה מאוד מאוד נוח ומקל על ההתנהלות היומיומית – הכל מרוכז בחוף פאטונג: סוכנויות תיירות, כל הסוכנים הישראלים, 2 קניונים, מסעדות ומקומות בילוי …. כשמזמינים טיולים יומיים אם אתה בחוף פאטונג אוספים אתכם מהמלון ללא תוספת מחיר. 

בערב קל ופשוט ללכת לטייל: הטיילת של פאטונג שוקקת חיים בערב, הכל קרוב וזמין ולא צריך להוציא כסף על מוניות כל הזמן ולא להיות תקוע בפקקים.

אם בכל זאת אתם רוצים להיות בחוף אחר אז ממליצה על KARON או KATA שהם קרובים לחוף פאטונג אז לפחות הנסיעות לא יהיו ארוכות מידיי אבל הם שקטים יותר ועמוסים פחות

בחזרה