בחזרה

טיול לפירינאים

• היי, 

אני מתכנן טיול משפחתי של 21 יום : לברצלונה (4 ימים), קוסטה בראווה (3 ימים) והפירינאים הספרדיים והצרפתים ואנדורה (14 ימים). 

יש לי מסלול בראש, אולם אני עדיין לא מצליח לסדר אותו לגמרי….

האם יש למישהו רעיון על מסלול מסודר, מקומות, זמנים וכו’.

• @yaronsimi

כנראה לא הסברתי יותר מדי….

מדובר על חודשים יוני-יולי, משפחה עם שני ילדים מתבגרים.

כולל טיולים רגליים, אבל כנראה ללא רפטינג/קניונינג.

• @yaronsimi

אתה מוזמן לרשום את המסלול שחשבת עליו לפי ימים וחברי הפורום יעזרו למצוא אם יש בעיות בתכנון. 

• @imeshy

אני מתארת לעצמי שקראת על הפירנאים ורשמת לך שמות מקומות, אתרי טבע וישובים שמענינים אותך/אתכם, גם אם לא הצלחת לסדר לגמרי מסלול כי זמנים לא ברורים לך, שתף אותנו במקומות שמענינים אתכם. 

בספור הטיול  שלנו, כאן בפורום, תוכל למצוא זמנים בחלק השני של הטיול שלנו. (במזג אויר אביבי ואחרי טיול בפיקוס דה אירופה וטעימה מרצועת החוף.

• אתה מוזמן לקרוא על הטיול שלנו לפירנאים. כדאי להוסיף למסלול שלנו ימים נוספים לפירנאים הספרדיים – אני מבינה שיש שם עוד פעילויות לילדים.

פירנאים מזרחיים, צרפת  חלק ראשון

פירנאים מרכזיים, צרפת חלק שני

מעט מהפירנאים ספרדיים, חלק שלישי

תיהנו מהתכנון ומהטיול

רבקה

• היי,

תודה רבה לכולם על מה שנשלח.

עוד לא הספקתי לרשום משהו וכבר קיבלתי כל כך הרבה דברים……

אעבור על כל מה ששלחתם, ביחד עם מה שחשבתי לעצמי.

לאחר מכן, אראה מה ייצא מזה, אשים כאן ואראה מה דעתכם בנושא.

תודה רבה רבה.

🙂

• תודה רבה לכל העוזרים, בסופו של דבר הכנתי מסלול, אבל לא מסלול פשוט….

אשמח לשמוע את דעתכם עליו.

יום 1 – נחיתה בברצלונה והתמקמות על מנת לטייל בבוקר מוקדם במונטסראט.

יום 2-3 – לינה באזור ריפול, אחרי מונטסראט, אזור לה גארוצה ויום למחרת עמק נוריה.

יום 4-5-6 - ליינה באזור ויילה, נסיעה לויילה דרך פארק קאדי-מוישרו, הגעה בצהריים המאוחרות וטיול למפל סאות-דת-פיש, למחרת מסלול אגם אמיג'ס וסנט מאוריצי ביום האחרון מסלול סירק דה קולומרס.

יום 7-8 – אזור איינסה. ביום הראשון אזור אלקזר וביום השני מסלול זנב הסוס.

יום 9-10-11 – נסיעה לצרפת, אזור לורד. ביום הראשון קניון אינסקלו, מנזר סאן-אורבז ואחר-הצהריים רכבת ארטוסט. ביום השני, אגם גוב, גשר ספרד ומרכז דורסים. ביום האחרון באזור סירק דה גאבארני, גשר נפוליאון ומעבר טורמאלה.

יום 12 – נסיעה ארוכה לאנדורה, כאשר הנסיעה דרך מעברי ההרים, עצירות קלות ללא טיולים רגליים (נסיעה שאני מאוד רוצה), למרות הקושי של המון שעות.

יום 13 – אנדורה: פארק נאטורלנדיה, מערת ניו (או כפרי הסביבה) וטיול בעיר הבירה.

יום 14 – טיול בפירינאים הצרפתים המזרחיים (מונט-לואיס, וילפראנש דה קונפלן, פראד, אאוס) ולינה באזור.

יום 15 – נסיעה לכיוון פיגרס דרך החוף הצרפתי (פרפיניין, סרה, קולייר).

יום 16-17 – פיגרס. יום ראשון נסיע לבסלו, בניולס, גירונה. ביום השני טיול בפיגרס, מנזר סאנט פר דה רודס ואזור קדאקס וקאפ דה קראוס.

יום 18 – חצי יום פארק מים ואז נסיעה ליורט-דה-מאר וטיול באזור. הגעה מאוחרת לברצלונה.

יום 19-20-21-22 ברצלונה כולל פארק אוונטורה.

זה המסלול שהצלחתי להכין.

אשמח לשמוע דעה, ירון.

בחזרה