בחזרה

טיול לבורמה

• אשמח לרבל המלצות וטפים על בורמה

האם אפשר לטייל ללא טיול מאורגן? האם יש נהגים שניתן לשכור לשבועיים ? מתי כדי לטייל בבורמה?

אשמח לקבל כל אינפורמציה

• @jupui

אין צורך בטיול מאורגן בבורמה (מיאנמר). אפשר טיול עצמאי לחלוטין ואפשר באמצעות סוכנויות מקומיות. אנחנו טיילנו באמצעות סוכנות סנטה מריה, עם מדריך שונה בכל יעד.  

• @karnielr

ואנחנו טיילנו ללא מדריך כמו בכל מדינה אחרת.

את כל הנושאים הטכניים – לינה, תחבורה וכד’ עשינו לבד. בדרך כלל במקומות שהגענו אליהם.

קלי קלות.

העניין שהייתי בודק טוב טוב האם כדאי, נכון ונבון לטייל היום בבורמה שנמצאת תחת משטר צבאי אכזרי,

ועוד לפני כן (ואולי עדיין) עשתה שמות באנשי הרוהינגה..

• @רוני-סופר

גם אני בדעה של רוני לא לנסוע לבורמה, 

מה עוד שרוב הכסף שאתם משלמים לכל השירותים הולכים לכיסי החונטה ולא לעם הנפלא.

שנה טובה

• @nzvia1

אוסיף,

אנחנו ביקרנו שם ב 2012.

שנה שבה אונג סאן סוצ'י שוחררה מהכלא והתחילה מערכת הבחירות שבה היא נבחרה לראשות המדינה.

היתה אווירה של התרוממות רוח ושמחה בכל שהתבטאה אפילו במופע של ''האחים המשופמים''.

נדמה לי שלא תמצא את זה היום. וחבל.

• @רוני-סופר

אוסיף ואסייג גם אני. טיילנו שם ב2010, זה היה רק הטיול השני שלנו במזרח ולכן לקחנו הדרכה. כיום- עקרונית אנחנו מטיילים רק עצמאית, זה כיף, ו...לא היינו נוסעים לשם מהסיבות שצוינו לעיל. 

• טיילנו בדיוק לפני שנתיים עם אירגון של ד”ר זין מdelight tours

לא הינו באזורים בעיתיים וטיול היה מדהים הכל מנהגים ועד למלונות 

אבל אחר זה שלטון השתנה….

אם בכל זאת אתם רוצים לטייל (מדינה שאין כמותה) – אולי בכל זאת להתיעץ עם סוכנות המקומית כי הם בטוח מכירים את המקומות שלא כדאי להתקרב אליהם.

בחזרה