בחזרה

לא נפתר ביטול טיסה ביוון

• היי אני טס לרודוס ביום שני ולאחר השריפות אני רוצה לבטל חברת הטיסה לא מאשרת איך אני גורם לה לבטל את הטיסה ולקבל החזר

• בנוסף המלון שלי אומר שהכל טוב וגם הוא לא מוכן לבטל

• @מטייל_4214981 למיטב ידיעתי אין לך קייס מול חברת התעופה ומול המלון (בהנחת בסיס שתנאי ההזמנות שעשית לא מאפשרים ביטול והחזר כספי), מכיוון שהשריפות אינן באשמתם וכנראה נחשבות כ"כוח עליון" שפוטר אותם מלפצות או להחזיר לך כספים בגין שירותים שרכשת מהם ולא ניצלת.

אבל אני לא עו"ד המתמחה בתחום התעופה והתיירות, ולכן אם אתה רוצה תשובה מקצועית כדאי לפנות לבעלת מקצוע בתחום.

• למה לבטל אני ביוון ואפילו באוויה באי שבו התרסק השבוע מטוס כיבוי. אבל השריפות מוגבלות וכאן אין והים אותו ים מדהים. היום חם פה כמו בעין גדי בקייץ או סיני

• "משרד החוץ המליץ הערב (רביעי) לישראלים שלא להגיע לרודוס, עד שיוסר מצב החירום באי. "יוון נמצאת בעיצומה של מערכת מזג אוויר חריגה, הכוללת טמפרטורות קיצון המגיעות עד ל-45 מעלות צלסיוס", נכתב בהודעה שפרסם המשרד. "שריפות קשות פוקדות את כל האי רודוס. בשל מצב החירום הנוכחי אנו ממליצים שלא להגיע לאי עד להסרת ההכרזה על מצב החירום". המשרד ממליץ, אבל לא כל חב' התעופה יבטלו את הטיסות, יש חברות שמאפשרות לרוכשים לשנות את מועד הטיסה(כנראה מהארץ, לא), ייתכן שהמלון לא נמצא באיזור שהיו שריפות ואולי גם פיזר שיני שום בחדרים כדי שלא תפרוצנה שריפות בסביבתו. *באתר השגרירות באתונה יש מידע יותר מפורט - https://embassies.gov.il/athens-he/Pages/default.aspx נותר רק לוודא שחב' הביטוח תסייע אם תצטרכו עזרה, נקווה שמזה"א ישתפר.

• @dregev03

באיזה אזור אתה באוויה?

אנחנו הבנו לפני שנתיים, כשהיה ביוון חום של 40 מעלות, וזה עוד לפני גל החום שהגיע אחרי שכבר חזרנו הביתה, שעדיף לנו להימנע ממנה ביולי אוגוסט לצערינו.

היינו לפני כמה שנים בדרום הפלופונז ביולי והיה ממש נחמד. בכלל לא סבלנו מהחום. מאז פשוט הטמפרטורות רק עלו ועלו.

מקווה שאתה נהנה בכל זאת.

• dregev03 "... אני ביוון ואפילו באוויה באי שבו התרסק השבוע מטוס כיבוי." - המשפט הזכיר לי את התמונה הזאת - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Disaster_Girl *כל עוד אתה לא נמצא קרוב להר מיוער, תמיד אפשר לקפוץ למים, כמו שעשו לפני שנתיים בשריפה שהיתה באי.

• @מטייל_4214981

כדי שיהיה אפשר לעזור אתה צריך לרשום פה את תנאי הכרטיס

תנסה לשנות מועד, לא לבטל, אולי ילכו לקראתך.

• אני נמצא באיזור חיליאדו בחוף המזרחי מרכזי. נסענו לפני כמה ימים צפונה וראינו את שרידי השריפה של לפני שנתיים ויש סימנים יפים של שיקום החורש. זה נכון שבימים מטורפים כמו שהיה אתמול ואולי גם היום שריפה יכולה לפרוץ בהרבה מאוד מקומות בכל רגע. היום הטמפרטורות צנחו בלפחות 5 מעלות לעומת אתמול. לטיול אני לא ממליץ על יולי אוגוסט אבל אוגוסט יותר עמוס. אנחנו בחופשה בביית של חברים על החוף ממש. כתאריף לטיול אני תמיד מעדיף את החגים שלנו… ספטמבר כבר תוכנן אצלנו לTMB. אנחנו מאוד מאוד נהנים אם היה למישהו ספק.

• @dregev03

לא היה לי ספק😊

בחזרה