בחזרה

כמה כסף לקחת + הונג קונג?

• שותפתי ואני ממריאים עוד שבועיים לנ''ז ואנחנו מקווים שלא תהיה לנו בעיה לפתוח שם חשבון בנק מקומי ולהעביר סכום גדול מהחשבון בארץ. קודם כל רצינו לשאול אם כדי לבצע העברה בנקאית צריך מישהו בארץ שיש לו ייפוי כח לחשבון ויעשה זאת עבורנו או שאפשר לעשות את זה לב

• מתי אתם טסים בדיוק?

• ב-19/1. תשובות מישהו...?

• ב-19/1. תשובות מישהו...?:Re
    לגבי הכסף, אין לי מושג לגבי העברות וכו`.. אבל מברורים שערכתי (וערכתי המון), החלטתי בסופו של דבר לטוס עם קצת מזומן וכרטיס אשראי. לדעתי כל ההסתבכות הזו של לפתוח חשבון וכו` מיותרת... אבל זאת דעתי... לגבי הונג קונג, גם אני עוצר שם ל-2 לילות, והמלונות של השלו
    מחירים ל-3 לילות..

• כמה מבזבזים בהונג קונג?
    גם אנחנו שמנו עין על המלונות של ה-3 כוכבים. המחירים נראים סבירים ובטח 3 כוכבים אצלם זה ברמה של 4 או 5 כוכבים אצלנו (לא שמגיעים להונג קונג בשביל המלון...) השאלה היא רק עם כמה כסף צריך לצאת מהארץ שיספיק ל-3 לילות (ו-4 ימים) בהונג קונג + התארגנות ראשונית

• לינה ובכלל בהונג קונג...
    לגבי הונג קונג, אני ישנתי לפני 3 שבועות בהוסטל YMCA שנמצא צמוד לטיילת ברובע קאולון, בקצה הרחוב המקביל לרחוב הראשי, nathan road` אם מגיעים מנמה''ת יש אטובוס ב34$ הונג קונגי שמוריד אתכם בתחנת הולידיי אין. חוצים את הכביש לכיוון ההולידיי אין, ממשיכים עוד ט

• YMCA מומלץ.
    YMCA אמנם מדובר בדורמס (חדר משותף) אבל רק ל4 אנשים והמקום נקי מאוד, נעים, חם ונח מבחינת המיקום.על שפת הנמל ממנו לוקחים מעבורת להונג קונג.

נעול

בחזרה