בחזרה

Sim card באיטליה

• היי, 

נוחת בברגמו ומעוניין לקנות סים בשדה. 

מישהו יודע מה העלות? 

תודה 

• בסמוך לשדה בברגמו יש מרכז קניות גדול. ראיתי שתי חברות, tim ו-three. העמדה של חברת tim העדיפה, לא היתה מאוישת לכן נאלצתי לקנות סים של tree. חבילת גלישה בת 5 גב עלתה 25 אירו.

• תודה רבה.

אני מבין שלא דגמת את העמדה של vodafone בתוך הטרמינל נכון? 

• לא.

• באיטליה מאוד לא מומלץ לרכוש סים מקומי, כי איטליה יקרה במיוחד.

עדיף להביא סים מהארץ. ישנן כמה אופציות:

הכי זול, אבל עם קצת התעסקות: החו”ל כלול של הוט מובייל, כשקל וחצי ליום (החלק היחסי מ-49 ש”ח לחודש), ומקבלים עד 2GB לתקופת הטיול. לוקחים סים בחינם מדוכן הוט מובייל באחד הקניונים ומציינים שאתם מעוניינים לאקטב אותו בבית. מפעילים בבית, וכשחוזרים ארצה מבטלים את החשבון דרך אתר הוט מובייל/אימייל אליהם. חסרון: קצת התעסקות עם רישום, הזנת כרטיס אשראי ואימייל להתנתקות.

הכי נוח: גלובל סים של פלאפון. קונים בדוכן פלאפון באחד הקניונים או ברשת קרביץ. עולה 69 ש”ח ל-1GB, 99 ש”ח ל-2GB ו-149 ש”ח ל-4GB. יתרון גדול – היתרה נשמרת עד 3 שנים מהרכישה, כך שהוא יוכל לשמש אתכם גם בטיולים הבאים. כמו כן, ניתן תמיד לטעון עוד כסף אונליין.

הכי רגע אחרון: סים של 019 מובייל, שאפשר לרכוש בשרוול D בדיוטי פרי של טרמינל 3 או באולם טיסות יוצאות בטרמינל 1. קצת יותר יקר מגלובל סים. אפשר לראות מחירים באתר שלהם.

עוד אופצייה שהיא טובה בערך כמו גלובל סים: WORLD8 שמוכרים בדואר.

בהצלחה!

• בגולן טלקום .  יש חבילה למדינות של “ סקי “  לשבועיים .  4/5 GB  – לא זוכר  ב 69 ש”ח

• עם 019 היה לי נסיון מזעזע שנה שעברה, האיש בדוכן שלהם בטרמינל 1 לא תפקד ולקח לנו 50 דקות לקבל את הסים וגם בנחיתה הייתה בעיה עם האקטיבציה. לא אעשה איתם עסקים שוב. האופציה של פלאפון נשמעת מעניינת. 

תודה! 

• לגבי גולן, המחיר כולל סים חדש, או שצריכים להיות מנויים בגולן?

• תגובה: לגבי גולן, המחיר כולל סים חדש, או שצריכים להיות מנויים?

צריכים להיות מנויים בגולן טלקום. לכן, החבילה לא רלוונטית לרובנו.

• תגובה: לגבי גולן, המחיר כולל סים חדש, או שצריכים להיות מנויים?

כדאי להיות מנויים בגולן טלקום רק לנסיעות לחו”ל באם אתם נוסעים לחו"ל יותר מפעם אחת בשנה.

ניתן לרכוש את התכנית של חו”ל שעולה 99 ש”ח לחודש + סים  ח”פ וחיבור  49 ₪ . להשתמש בכרטיס בשבוע הסקי ולהקפיא את התכנית  עד הנסיעה הבאה. לאחר חצי שנה הקפאת התכנית עולה 10 ש”ח לחודש.

בחישוב שנתי לנוסעים לפחות 2 פעמים בשנה לחו”ל  עלות שיחות הטלפון וגלישה  כ- 120 ₪ לשבוע . נראה משתלם גם למי שאינו מנוי בגולן 

• גולן מטילים מלא הגבלות שנועדו להילחם ב”קומבינה” הזו, כמו דמי חיבור של 49 ש”ח, דמי הקפאה חודשיים וכו.

האפשרויות שאני כתבתי עליהן יותר משתלמות מבחינה כספית.

• עדכון, קנינו סים בשדה התעופה של ברגמו. עלה 22 אירו ל8Gb ללא שיחות

• לפני שבועיים עשיתי סקר במרכז הקניות אוריאו ,מול שדה התעופה.       בvodaphone  כ20 אירו 40 ג’יגה +כולל שיחות וסמס ללא הגבלה

בדוכן של TIM     יש עסקה ב 15 אירו  כולל הסים ו20 ג’יגה  נתונים   .  לא ברור לי מי כתב שבאיטליה אין עסקה טובה…...

• @yanivparan

תודה על תגובתך המועילה.

רציתי לברר:

1. האם הSIM האיטלקי מהחברות שציינת יעבוד גם בקרואטיה?
    2. שיחות ללא הגבלה גם לארץ??? (VODA למיטב ידיעתי עובדים גם עם גולן לכן ייתכן שכן )
    3. מה דורשים בזמן הרישום דרכון\ת.ז כי באוסטריה סרבו לתת לי קו רגיל…
    4. היכן אוכל לרכוש את הנ’’ל באיזור ונציה שדה’’ת מרקו פולו?

תודה!!! 

• @רונימי

1. כנראה שכן, מכיוון שיצא חוק באירופה שמחייב אפשרות נדידה בין המדינות, ללא תוספת עלויות.
    2.  כנראה שלא.
    3. בזמן הרישום הם מצלמים את הדרכון. אתה יכול לקבל גם קו לשיחות בתוך איטליה, אבל למה? אם יש לך DATA אתה מחייג דרך הוואטסאפ.
    4.  אם אתה בדרך צפונה לדולומיטים, ממש בסמוך לאוטוסטרדה 27, מזרחית לעיר TREVISO, בעיירה בשם OLMI יש מרכז קניות שבו סניף של MEDIA CENTER, שצמוד לדקטלון. שם תוכל לקנות סים של VODAFONE . במבנה המרכזי של מרכז הקניות יש סניף של WIND וגם סופרמרקט ופיצריה. סה”כ כחצי שעה מהשדה. שים לב שהכל נסגר ב-20:30.

• @yohanand

אכן שכחתי לציין מבקשים דרכון או תעודת זהות לצורך מכירת הסים עצמו, לא היה לי באותו רגע וזה מה שמנע את הקנייה והסתדרתי אחרת.

בשדה התעופה בברגמו היה דוכן שמכר כרטיסים, מאמין שבמחיר גבוהה יותר אבל לא בדקתי. לגבי ארצות אחרות פשוט לשאול לפני הקנייה.

• @yohanand

תודה.

רק שהשנה סקי לצערי, לא יהיה באיטליה, אני צריך את זה לחופשת פסח לקרואטיה. נוחת במרקו פולו ויוצא משם לצפון קרואטיה.

אכן קרואטיה היא חלק מהאיחוד, אבל מחזיקה במטבע משלה למיטב ידעתי, אמנם רכב אפשר להעביר באישור החברה ללא תוספת תשלום. ולכן תהיתי מה בקשר לSIM. וכן אם משהו יודע מקום קרוב יותר למרקו פולו בו אפשר לרכוש SIM אודה לו מאוד.

בקשר לוואצאפ, סבתא שנשארת בארץ עדיין לא מסתדרת עם זה ;) ,וגם דיי זולל ג’יגה.

• @רונימי

וואטס אפ ממש לא זולל הרבה גלישה, אלא אם כן אתה מעלה/מוריד מעל 20 סרטונים באמצע היום כשאתה לא בוויי פיי של המלון.

בחזרה