בחזרה

קונקשן בדלהי

• שלום רב. אנחת בדלהי בשעה 7.30 בבוקר, טיסת ההמשך בשעה 16:00. מה לעשות בזמן הזה (חוששת מכניסה למרכז דלהי בשל הפקקים). הערות חשובות: 1. כבר טיילתי בעבר בדלהי 2. אשוב אליה מספר ימים אח"כ.
    סוכן מקומי שאני סומכת עליו, המליץ לבקר במקדש הלוטוס ו Qutab Minar. מישהו יכול לאמוד כמה זמן זה יקח (כולל אומדן פקקים) והאם כדאי. אם לא, שמעתי שיש אזור שנקרא aerocity. מה יש לעשות שם ואיך להגיע? תודה רבה.🙏🙏

• הנהלת הפורום

@גלית-הותיקה

אהלן,

שנים שלא ראינו אותך בפורום…

עד שתצאי מהטרמינל, סיכוי גדול שכבר לא יהיו פקקי הבוקר. הפקקים חוזרים שוב לקראת סוף יום העבודה, בשעה 17:00 לערך…

במקום ללכת למקדש הלוטוס ולקוטאב מינאר, לכי למקדש אקשארדם, אחד האתרים היותר יפים שיש בדלהי…

ניתן להגיע אליו עם המטרו (מהטרמינל), וע"י כך להימנע מכניסה לפקקים. בתוך המתחם של אקשארדם, יש מתחם אוכל מעולה, זול ונקי.

אם תחליטי ללכת לאקשרדם, קחי בחשבון שאסור להיכנס למתחם עם פלאפון, מצלמה או כל ציוד אחר (יש שם לוקרים).

טיול מהנה

• @תאי

תאי שלום ותודה על קבלת הפנים החמה.

במקדש כבר ביקרתי והיה חוויה אדירה. אחזור אליו גם הפעם אבל עם שובי לדלהי. האמת שמדלהי אני טסה לעבודה  ב Ahmedabad וגם שם יש מקדש דומה. העניין הוא שבמקומות שציינתי עדיין  לא סיירתי. הייתי כבר בהיילייטס של דלהי אבל באלו לא. 

ההתלבטות היא אם לבקר שם, באירוסיטי או להשאר בשדה. בכל מקרה אני נוסעת עם עוד 3 כך שלא אסתובב לבד. פחות מתחשק לי לבלות 8 שעות כלואה בשדה.

• הנהלת הפורום

@גלית-הותיקה

אם כך, לא כ"כ חשוב לאיזה אתרים תסעו (ויש הרבה). בקשו מהסוכן שלכם רכב ונהג והוא יקח אתכם לכל מקום, זה לא יקר…

לא הייתי נשאר בשדה כל כך הרבה שעות.

טיול מהנה,

• תודה רבה. אשמע להצעתך.

• @גלית-הותיקה

המלצה טובה. שני האתרים על מסלול אחד. נסיעה נטו הלוך ושוב 2-3 שעות. כל סיור חצי שעה עד שעה.

ס”ה כחמש שעות, בדיוק הזמן שיש לך. את המזוודה את לוקחת איתך למעבר בין הטרמינלים.

אפשר לסגור דיל עם נהג מונית מהמקום (סיבוב דומה לקונוט פלייס עלה לי 600 רופי). הסברים על המקומות מהלונלי.

הלוטוס סגור בימי שני.

• @רוני-סופר

http://www.delhitourism.gov.in/delhitourism/tourist_place/garden_of_five_senses.jsp

קצת באיחור.  אבל עוד יעד לא רחוק מקוטובמינאר – הייתי לפני הרבה שנים ונהניתי מאד-

בחזרה