בחזרה

טרק פין פארווטי

• @תאי

היי תאי

נתחיל מהסוף יש לי קצת יותר מ6 שבועות סה”כ כשהכוונה להתחיל בלה ולסיים איפשהו בצפון………...

אני חושב לעשות את הטרק פאדום לאמיורו בגרסא המקוצרת (בערך מה שהציע צביקה מפידמו ללינגשט) מה שיקח בערך שבוע ומשם לחזור ללה ואז לרדת ברכב לכיוון מנאלי.

מכיוון שגם אתה וגם צביקה וגם האינטרנט סיפרתם על יופיה של הדרך מלה לפאדום אז קיבלתי את ההמלצה לעשות אותה בארבעה ימים ו3 לילות כמו שאתה עשית.

מכיוון שאפשר לעשות את הדרך ביומיים אני מניח שעצרתם במקומות יפים ואולי עליתם לתצפית יפה או הלכתם לקרחון בדרך ועשיתם טיולי יום?

בזה אני מתעניין

תודה

• הנהלת הפורום

@dregev03

היי דרור,
    עד לאמאיורו יש אינסוף מנזרים שאפשר לעצור בהם ולבקר (אם אתה רוצה את המומלצים שבהם, תגיד).
    עד קארגיל יש נקודות תצפית יפות ממעברי ההרים וגם מעט מנזרים, אך האוכלוסיה הולכת ומשתנה למוסלמית...).

מקארגיל לראנגדום – מעברי הרים יפים, קרחונים ומנזרים שאפשר (צריך) לראות ולבקר.
    הכניסה לעמק סורו, פסגות ההרים נון וקון מרשימות מאוד, קרחון יפה (מצורפת תמונה).
    בקיצר, לא חסר מה לראות, גם בלי ללכת...

• @תאי

תודה תאי

• הנהלת הפורום

@dregev03

היי דרור,

בשבילך...

• @תאי

תודה תאי

טוב לדעת

שאילו יהיו הבעיות ……..

• @ dregev03

Hello,
    I am Sandeep Narang - A Travel Agent in India, I am doing North India tours Since 2009, as per my experience by the end of October all roads,Tents & Local Hotels remains closed for next approx 5 months, You have to plan for starting in October to get the best of That Valley area with Welcoming Indian Winter season, and if you will plan for late in October or in November so this will not suggested, as all local helpline will get shut. as due to heavy snow all local residents shifts to lower parts like Shimla or Manali. Best Time to Visit: July to 15 October

Bhabha Pass is not suggested in These dates due to snow, Best time to visit is July to mid September, route can be opted for Bhaba trek Route: Delhi - Shimla - Wangtu/Kalpa - Kafnu - Mulling Bhabha Valley - Kara Lake - Fustirang Bhaba Valley - Mangrungse - Mud - Kaza - Batal - Manali - Kullu/Kasol -  Chandigarh - Amritsar -  Delhi / Israel

Usual Route: Delhi - Shimla - Narkanda - Kalpa - Nako - Tabo - Kaza - Kibber - Batal - Gramphu - Manali - Kullu/Kasol -  Chandigarh - Amritsar -  Delhi / Israel

However in these dates ususally the weather remains cool but not suggested for trek.

Roads are good, but as they are hilly ones so little ups&downs are common.

• @Sandeep_3460070

Thanks much for the heads up Sandeep!

I will be leaving India October 31st……

I plan to arrive at  Keyloong around October 5th and hope to trek the Chandra Tal trek to Batal   

After that I hope to travel Spitti and Kinnaur by car and day hikes. Most likely I will not have time for Baba pass. 

בחזרה