בחזרה

שבוע בבייג'ין והסביבה

• הי, אני וחברה נוסעות  לטיול של שבוע בבייג’ין. נשמח לדעתכם/ן לגבי המסלול.

שלישי – נחיתה ב9:30 בבוקר. הגעה למלון ויציאה לסיבוב ראשוני בעיר: העיר האסורה וכיכר טיאנאמן, סיור אוכל מאורגן בערב.

רביעי, חמישי ושישי - ביקור באתרים מחוץ לבייג'ין:

Cuandixia 

Shidu 

Yunmeng Shan

Shilinxia 

Longqingxia 

וכמובן ביקור באחת מהנקודות בחומה (נשמח להמלצה על אחת מהנקודות הפחות מתויירות, אך עדיין נגישות בצורה סבירה).

שבת, ראשון, שני: מתכננות להישאר בעיר ולהמשיך לראות את האתרים בה + שופינג.

נשמח לדעתכם האם אחד מהאתרים מחוץ לעיר מיותר או רעיון לאתר אחר מעניין יותר. ואיזה מהם אפשר לשלב לאותו יום על מנת שנצליח לראות את הרוב ועדיין בלי לחץ.

תודה רבה מראש, אפרת

• @אפרת

מישהו?? 🙂

• @אפרת 

למה אתן הולכות דווקא למקומות האלה מחוץ לבייג'ין? הייתן כבר בביג'ין?

מעולם לא שמעתי עליהם ולא הייתי בהם, הם במרחקים דיי גדולים ממרכז בייגין, נראה אתגר לא קטן כדי להגיע לכל אחד מהם.

המקום Yunmeng Shan הוא יחסית קרוב לקטע החומה מוטאניו Mutianyu Great Wall Scenic Area שהוא קטע מאוד יפה, פחות מתוייר מהקטע בבדאלין שנחשב למתוייר ביותר, כשאני הייתי במוטאניו הוא היה דיי ריק.

• @ניתאי-א

תודה ניתאי!

זו פעם ראשונה שנהיה בבייג’ין, פשוט הבנו שאפשר לראות את המקומות בתוך בייג’ין בתוך מס’ ימים ובטווח של שבוע מומלץ לצאת מהעיר ואלו מקומות שקראנו המלצות עליהם.

תודה על ההערה לגבי הקרבה בין Yunmeng Shan לקטע החומה..

איך הגעת למוטאניו? באופן עצמאי (אוטובוס/רכבת) או בסיור מאורגן?

שוב תודה! 

• @אפרת

אני הייתי 8-9 ימים בבייג'ין ולא הרגשתי שמיציתי אותה.

יש הרבה מקומות/אטרקציות. כנראה שמי שאמר לכן שאפשר לעשות הכל בכמה ימים לא עשה מחקר מעמיק מספיק.

כשאני הייתי היה אוטובוס ישיר (שניים כאלה כל יום) אבל הבנתי שהוא בוטל. אבל הדרך השנייה שהייתה אז עדיין קיימת היום, היא דורשת החלפת אוטובוס בדרך. הטיפ שלי על איך שהגעתי לחומה נמצא פה באתר, לדעתי גם ציינתי את הדרך השנייה. אני חושב שבגוגל מפות אפשר למצוא את הדרך והזמנים של האוטובוסים שמגיעים לחומה במוטאניו. 

הטיולים המאורגנים לחומה היו אז מאוד יקרים, משאר שזה ככה היום. אני חושב שזה מעל לפי 2. האוטובוס הישיר עלה גרושים והכרטיס לחומה היה במחיר נורמאלי לאטרקציות בסין. 

בחזרה