בחזרה

אירופלוט

• חוויות טיסה לבנגקוק

מטען מגיע ליעד?

דיוק  

אוכל להביא מהבית?

בעד?

נגד?

• @avi

טסנו איתם באפריל האחרון... הייתה חוויה מזעזעת! 30 שנה שאני טסה בעולם, פעם ראשונה שחזרתי וישבתי לבכות...

הסיוט התחיל שבועיים לפני הטיסה לתאילנד – פתאום הודיעו לנו שהקונקשן במוסקבה קוצר לחצי שעה – מה שכמובן בלתי אפשרי בשום צורה. אמרו לנו: אם תמצאו מקומות פנויים על הטיסות יום לפני או יום אחריי אחלה, אם לא – נחזיר לכם את הכסף ונבטל את הטיסה – שבועיים לפני הטיסה, פסח, כל המטוסים מפוצצים, יש כבר בתי מלון מוזמנים … מה אנשים אמורים לעשות עכשיו?

אנחנו היינו רק 2 אז מצאנו מקום על טיסה מוקדמת יותר באותו יום (אלו היו יומיים מורטי עצבים שהורידו לי 5 שנים מהחיים) אבל היו משפחות גדולות שנסעו ולא מצאו מקומות פנויים ונאלצו לשנות את הימים של הטיול מה שגרר כמובן הפסד של כסף

מטוסים טובים, מרווחים עם מדיה טובה. דיילים אנטיפטים ולא נחמדים, אוכל בלתי רגיל, בדרך חזרה המזוודות לא הגיעו, חיכינו 3 ימים עד שקיבלנו.
    החלק הכי מזעזע היה החוויה בשדה במוסקבה - היה לנו קונקשן של שעה וארבעים, השדה ענק, חצי שעה הליכה משער לשער, 700 איש במעבר בין טיסה לטיסה, בחורה אחת שיושבת בביקורת דרכונים, לא מעניין אותה כלום, לא טורחת אפילו לענות לאנשים, כולם דוחפים אחד את השני, עולים על הילדים, הזקנים כי כולם לחוצים להספיק את הטיסה. בכזה בלאגן ואדישות לא נתקלתי מעולם. אני בהחלט לא יטוס איתם יותר

• @amalia72

טסתי עם אירופלוט לבנגקוק בינואר. זה כנראה עניין של מזל, כי לנו דווקא הייתה חויה טובה מהטיסה – המטוסים חדישים, השירות היה אדיב, האוכל סביר, דייקו בזמנים. 

הקונקשן במוסקווה היה קצת מבולגן – כמו שכתבו, קצת צפוף. זה לא גרמניה. 

• @עמיחי13

אין ספק  שיש אנשים שלא חוו איתם בעיות …

אבל זו בדיוק הנקודה – איפה נמדדים אנשים/חברות? בשעות צרה, במצבי לחץ, כשיש בעיות ….. 

זו לא חוכמה להיות בסדר כשהכל בסדר ….. זו חוכמה להיות טוב כשהמצב לא טוב.

וכשהמצב נהיה לא טוב, כשיש בעיה הכי קטנה – הרוסים איכזבו בגדול!

דרך אגב האינטרנט מלא בחוות דעת שליליות עליהם מכל העולם, לא רק מישראל.

• @amalia72

אני נשאר עם הירדנים!!!

אמנם גם אצלם לחברים שלי לא הגיעו המזוודות לבנגקוק

אבל האדיבות והקורקטיות שווים.

• @amalia72

כל החברות, כשאת לא טסה בביזנס או אם את לקוח מועדף כלשהוא – לא יטפלו בך בצורה טובה.

לי הייתה חוויה איומה על אליטליה, בעוד לרבים אחרים הכול היה טוב.

אז מה זה אומר?

שהיה לי חוסר מזל.

אירופלוט חברה רגילה כמו כל שאר החברות. 

• @imeshy

לא מסכימה ….כמובן שהכל יכול לקרות בכל מקום ועם כל חברה אבל יש חברות שבהם רמת שירות הלקוחות גבוהה יותר, מודעות השירות גבוהה יותר ויש חברות שפחות.

מה לעשות ובחברות הרוסיות מודעות השירות נמוכה, דרך אגב ברוסיה בכלל רמת השירות ומודעות השירות לא טובה! הם לא עם שירותי, לא עם עם מודעות שירות – בדומה לישראלים דרך אגב!

לעומת זאת בכל החברות האסיאתיות למינהן תודעת שירות גבוהה מאוד ויחס הרבה יותר טוב.

אלאיטליה דרך אגב נחשבת לחברה גרועה, חברה שנמצאת בפשיטת רגל כבר כמה שנים וכל טיסה איתם מהווה סיכון

• @imeshy

מתי היתה לך החוויה האיומה עם אליטליה?

בחזרה