בחזרה

סן פרנסיסקו - מונטריי

• אשמח לתובנות נחיתה בבוקר בסאן פרנסיסקו האם אפשרי לנסוע עד מונטריי שני נהגים משפחה עם מתבגרים 15-20

• זה אישי.
    אתם מנוסים בהגעה לחוף המערבי? 
    אם אתם מצליחים לישון סביר בטיסה. אז בבוקר לנסוע עד מונטריי ( ועוד עם 2 נהגים ) זה לגמרי לא בעייתי.

אני יכולה לעשות את זה כמו כלום גם כנהגת יחידה , אחה”צ ( החל מ 15-16 ) כבר הייתי נמנעת מנסיעות ארוכות ומאוטוסטרדות. אבל זה לגמרי אישי מהכרות שלי עם ימצב הערנות שלי במהלך היום הראשון בחוף המערבי.

• הנסיעה לוקחת בערך שעתיים וחצי. אפשרי, אבל כדאי להיות זהירים. הנסיעה ברובה לא מעניינת כ”כ ולכן אם עייפים זה יותר קשה.

• @יובל-ש

עשינו את זה ללא קושי מיוחד לפני חודש
    הנסיעה קלה במונחים אמריקאים על כבישים רחבים ולוקחת סביב 1:45 שעות

• @hch

רק שימו לב שאם אתם נוסעים בנסיעה ישירה למונטריי על האוטוסטרדה אתם כמובן מפספסים את כל האתרים שנמצאים בדרך...

• @hch

אני גם אמור לנחות ב-SF בבוקר ולנהוג ישר לאגם טאהו, כארבע שעות. פעמים רבות נהגתי מ-LA לוגאס אחרי הנחיתה.  זה מאוד מעייף, אבל בהחלט אפשרי. אם מרגישים יותר מדי עייפים, אז עוצרים למנוחה באיזה תחנת דלק בדרך. ברור שאני נוסע לשם עם הקפה שלי עם הל, מבקש מים חמים בתחנת דלק וזה עוזר לי מאוד

• @עמיחי13 אמר:

@hch

רק שימו לב שאם אתם נוסעים בנסיעה ישירה למונטריי על האוטוסטרדה אתם כמובן מפספסים את כל האתרים שנמצאים בדרך...

• @עמיחי13

מסכים לגמרי

מציע שתיסעו דרך 280 ו17 לסנטה קרוז תאכלו משהו תלכו איזו שעה על הטיילת עם הבריזה של הים ואז תמשיכו למונטריי. זה בסה״כ לא יום קשה אפילו אחרי טיסה טרנסאטלנטית. 

בחזרה